Дългото чакане след трансфер - Тема 81

  • 37 458
  • 782
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 22
Здравейте момичета Simple Smile Днес ми беше датата за кръвния, но сутринта като влязох в банята ми дойде Sad Стискам палци на всички чакащи, да ни зарадват с хубави новини Hands Pray



Съжалявам, много е гадно знам, аз още като видях кръвта и започнах да рева. Ревах сигурно два часа без да спирам, но това е положението. Но не трябва да се предаваме, трябва да продължаваме да опитваме. На теб кой опит ти е?

Благодаря Simple Smile Още вчера започна зацапването при мен и беше ясно, сутринта просто вече беше локвичка...разочарованието е голямо и тежи, макар и да ни бяха казали да не възлагаме големи надежди на този свеж трансфер. Първи опит ми е Cry

Възможно ли е да дойде цикъла докато приемема медикаменти - утрогестан, естрофем

# 421
  • Мнения: 32
Здравейте момичета Simple Smile Днес ми беше датата за кръвния, но сутринта като влязох в банята ми дойде Sad Стискам палци на всички чакащи, да ни зарадват с хубави новини Hands Pray



Съжалявам, много е гадно знам, аз още като видях кръвта и започнах да рева. Ревах сигурно два часа без да спирам, но това е положението. Но не трябва да се предаваме, трябва да продължаваме да опитваме. На теб кой опит ти е?

Благодаря Simple Smile Още вчера започна зацапването при мен и беше ясно, сутринта просто вече беше локвичка...разочарованието е голямо и тежи, макар и да ни бяха казали да не възлагаме големи надежди на този свеж трансфер. Първи опит ми е Cry

Възможно ли е да дойде цикъла докато приемема медикаменти - утрогестан, естрофем

Аз имах фраксипарин (в неделя ми беше последната инжекция) и кринон, който трябваше да слагам до положителен тест...но уви, до тест не се стигна

# 422
  • Мнения: 64
Здравейте, момичета и честит празник! Нека на този ден всяка жена, която мечтае, да чуе благата вест! Ето и моят въпрос... Първи ден от последен цикъл-25.02. , пункцията ми беше на 07.03.20 г. , на 12.03.-комбиниран (ЗЕТ и свеж) трансфер на 2 бластоциста, на 21.03 (10 ден от трансфер)- уринарен тест с бледа, но забележима, втора черта, на 23.03 (12 ден от трансфер) първи кръвен тест и чхг 214,60 mlU/ml, на 25.03. (14  ден от трансфер) втори кръвен тест и чхг 612,60 mlU/ml. Чудя се защо чхг се е удвоило на 31,7 ч., като е направено през 2 дни (48 ч.) в един и същи час и лаборатория и може ли това да е признак за възможен проблем? Благодаря предварително за отговора! Успех на всички борбени и силни жени!
За цигарите добре, ами кафето? Много обичам - преди трансфера пиех по две- три, сега ме е страх, но не издържам и си правя по едно 3 в 1 на ден. Да се чувствам ли виновна е въпроса...
Не мисля, аз също си позволявам на ден по едно 3 в 1 и не смятам, че е чак толкова фатално.
А за цигарите... След предишен трансфер питах лекарката и тя ми каза, че мога да пуша до макс 4-5 на ден, ако съм страстен пушач, какъвто съм, но в никакъв случай повече и в никакъв случай рязко спиране, заради стреса за организма. В крайна сметка всеки си преценява, според мен.

Последна редакция: ср, 25 мар 2020, 16:16 от AnMary

# 423
  • Мнения: 733
furera_05 , само бъди спокойна, както и всички други момичета. Ако има с какво да се развличаш междувременно го прави Simple Smile
След положителния тест, моят преглед беше след 3седмици (съвпадаше с почивките по коледните празници) и си беше още по-голямо приключение да изчакам толкова време, за да знам че всичко е наред. Но както за положителните, така и за отрицателните неща, времето минава...

# 424
  • Мнения: 64
furera_05 , само бъди спокойна, както и всички други момичета. Ако има с какво да се развличаш междувременно го прави Simple Smile
След положителния тест, моят преглед беше след 3седмици (съвпадаше с почивките по коледните празници) и си беше още по-голямо приключение да изчакам толкова време, за да знам че всичко е наред. Но както за положителните, така и за отрицателните неща, времето минава...
Абсолютно. От опит зная, че притеснението, търсенето на симптоми и вглеждането в себе си затормозява и наистина прави кошмарно времето, още повече сега, когато сме затворени. Аз предполагам, че и моят първи преглед ще е доста отдалечен във времето, заради извънредната ситуация, в която сме, което малко ме притеснява, защото в последните дни тежестта и спазмите ниско долу ту вляво, ту вдясно са по-интензивни, отколкото в началото, но каквото има да става, то ще стане, с или без терзания. Стискам палчета на всички!

# 425
  • Мнения: 80
Е,за мен чакането приключи.Надявам се ситуацията с този вирус да отмине по-скоро,за да продължим с втори опит.
Пазете се,бъдете здрави и повече +++ резултати🤗🙏

# 426
  • Мнения: 64
Е,за мен чакането приключи.Надявам се ситуацията с този вирус да отмине по-скоро,за да продължим с втори опит.
Пазете се,бъдете здрави и повече +++ резултати🤗🙏
Съжалявам за резултата, но само така се оцелява и постига мечта-с високо вдигната глава, вяра и увереност! Пази се здрава и стискаме палци следващият път да бъде твоят!

# 427
  • Мнения: 38
Здравейте мили дами ,какво е мнението ви за трансфери на само един ембрион ,благодаря и успехи на всички

# 428
  • Мнения: 1 923
Петя,
най-добре е доктора да ти препоръча колко Е да върнеш. Зависи от възрастта ти, имало ли е предишни бременности и много други неща, с които те се съобразяват.
Ако си на свеж трансфер зависи и какво е състоянието ти след стимулацията и т.н
При моя свеж трансфер ми препоръчаха да върна един 1 на 5 ден. Опита беше неуспешен.
Свга направих ЗЕТ отново с 1 Е и имам + резултат.
По принцип с два Е според мен шансът е по-голям, но ако пък е предпоставка за усложнения, трябва да се съобразиш с това.
Пожелавам ти успех, каквото и да решиш.
Здравейте мили дами ,какво е мнението ви за трансфери на само един ембрион ,благодаря и успехи на всички

# 429
  • Мнения: 38
Петя,
най-добре е доктора да ти препоръча колко Е да върнеш. Зависи от възрастта ти, имало ли е предишни бременности и много други неща, с които те се съобразяват.
Ако си на свеж трансфер зависи и какво е състоянието ти след стимулацията и т.н
При моя свеж трансфер ми препоръчаха да върна един 1 на 5 ден. Опита беше неуспешен.
Свга направих ЗЕТ отново с 1 Е и имам + резултат.
По принцип с два Е според мен шансът е по-голям, но ако пък е предпоставка за усложнения, трябва да се съобразиш с това.
Пожелавам ти успех, каквото и да решиш.
Здравейте мили дами ,какво е мнението ви за трансфери на само един ембрион ,благодаря и успехи на всички
.     Благодаря за мнението,много се радвам ,че при теб се е получило,на мен ми остана само едно трето ,дано ми е на късмет ,пожелавам го на всички вас от ❤️

# 430
  • Мнения: 262
Здравейте,

Пожелавам успех на чакащите

А на нас, другите - търпение

# 431
  • Мнения: 223
Здравейте,

Моля за информация на 2 ден съм след трансфер. Слагам инжекция фроксипарин всеки ден и прогестерон депо На 5 дни, пия но-шпа,естрофен, фолиева  и педнизолон кортикопо схема.
Снощи имах леки болки като при цикъл, тази сутрин сложих и утрогестан по схема. На обяд усетих леко подмокряне и след уриниране на хартията видях нещо като малка ципа леко розова, нямаше кървене.
Това случвало ли ви се е и какво означава?
Благодаря и успех на всички 😉
За мен това е имплантация

# 432
  • Мнения: 45
Добро утро мили дами!  Задължително ли е това првцапване за което, повечето говорят.?Аз от вчера съм с симптоми на цикъл, но нямам нищо!? Не знам какво да си мисля

# 433
  • Мнения: 833
Здравейте,

Моля за информация на 2 ден съм след трансфер. Слагам инжекция фроксипарин всеки ден и прогестерон депо На 5 дни, пия но-шпа,естрофен, фолиева  и педнизолон кортикопо схема.
Снощи имах леки болки като при цикъл, тази сутрин сложих и утрогестан по схема. На обяд усетих леко подмокряне и след уриниране на хартията видях нещо като малка ципа леко розова, нямаше кървене.
Това случвало ли ви се е и какво означава?
Благодаря и успех на всички 😉
За мен това е имплантация
На втори ден от трансфера няма как да е имплантация.

# 434
  • Мнения: 108
Аз приключих момичета. След чхг 16в понеделник, вчера си направих тест шуръчек и излезе бледа втора черта. Днес Престо е отрицателен. Мисля че няма смисъл да ходя за кръв както искаше др.
Късмет на всички които чакат резултатите сега, 🍀🍀🍀а останалите... Да съберем сили за следващия опит!

Общи условия

Активация на акаунт