Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА- какво се случва реално? 7-ма тема

  • 32 175
  • 758
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
В третата графа са 100-200 цифрите. Да не си объркал нещо? Сега нали имаше един професор според когото 4000 българи умряли от свинския грип, пък те били 40. Проблема в момента е бързото разпространение. Дано отмине бързо.
Първа графа са годините, втора май бяха усложненията, а трета са починалите. Отдолу си пише източника: Национален статистически институт, НЗОК. П.П. Извинявам се, че пуснах данни, които не са по темата. Просто исках да внеса малко успокоение относно реалната опасност за живота ни. То е ясно, че икономическите щети ще са сериозни, но ми се иска поне за живота ни да не се тревожим. Както се вижда от коронавирус ще починат многократно по-малко хора отколкото от сезонен грип.

Последна редакция: вт, 24 мар 2020, 13:31 от Анонимен

# 106
  • Мнения: X
Но щом човек не може 1 месец да почака за АКТ 16, значи нещата не са добре.

Откъде знаеш, че е само един месец? Защото съм сигурен, че така образувалата се в държавата ситуация е поредната въпросителна в главата на жената. Много добре знам какво изпитва, защото се чувствах по същия начин едва допреди няколко месеца. Всяко едно събитие директно или не толкова свързано със строежа, може да внесе доста напрежение, особено накрая, когато вече нямаш търпение. Не е въпросът дали не може да покача един месец, а дали може да почака И още един месец, най-малкото чисто психологически. Защото едва ли е единственото забавяне досега. И едва ли последствията ще траят само месец, за жалост.

# 107
  • Мнения: 3 877
-50%  би довело до невероятен колапс на целия пазар, обаче днес попаднах и на това.. 97г може да ни се стори рай, тогава хората не бяха толкова задлъжняли и имаха връзка със селото още
http://iconomist.bg/index.php?n_id=102554&body_page=1&fb … qFPJdXGQdGTEcUPck

# 108
  • София/Варна
  • Мнения: 59
Зададох конкретен въпрос и не мога да разбера какво провокира понататъчните реплики?! Всеки отговаря за себе си. Ако за Вас 1 месец е нищо, за мен не е.

# 109
  • Мнения: 25 739
Скрит текст:
Но щом човек не може 1 месец да почака за АКТ 16, значи нещата не са добре.

Откъде знаеш, че е само един месец?
Скрит текст:
Защото съм сигурен, че така образувалата се в държавата ситуация е поредната въпросителна в главата на жената. Много добре знам какво изпитва, защото се чувствах по същия начин едва допреди няколко месеца. Всяко едно събитие директно или не толкова свързано със строежа, може да внесе доста напрежение, особено накрая, когато вече нямаш търпение. Не е въпросът дали не може да покача един месец, а дали може да почака И още един месец, най-малкото чисто психологически. Защото едва ли е единственото забавяне досега. И едва ли последствията ще траят само месец, за жалост.
Писах 1 месец, защото става дума за готова сграда с АКТ 15,   а издаване на разрешително за ползване или т. нар АКТ 16 е въпрос на бюрокрация. Това може да се забави със срока на ИП, което за сега 1 месец. Дори и да го удължат, няма да е с години.

# 110
  • Варна
  • Мнения: 968
Гледам вървят оферти за нова малка сграда с 17 апартамента във Възраждане 2, някой да знае кой строи?

# 111
  • Мнения: 25 739
Гледам вървят оферти за нова малка сграда с 17 апартамента във Възраждане 2, някой да знае кой строи?
Къде е?

# 112
  • Мнения: 54
Със 17 апартамента се сещам само за това:


Хммм, ама интересно къде пък ще е това ново архитектурно-лирично отклонение - Sight View
По снимките аз го слагам да е някъде около светофара на 3-ти Март и Република.

Последна редакция: вт, 24 мар 2020, 18:36 от moon_wind

# 113
  • Мнения: 681
Ех,не мирясаха с това ново строителство!!!Това е над бул.Трети март,мястото там май не е много равно ,а е под наклон.Има и доста къщи наоколо,много нагъчкано ще стане,а може и след време да тръгне и свлачище,от толкова много строителство.

# 114
  • Варна
  • Мнения: 968
Първо много се дразня на брокерските лъжи, къде е Възраждане 2, къде е Кочмар.

После не мога да разбера при наличие на свободни парцели защо строят по баирите из вилните зони тия строители  - Пчелини, Бризове и Виници и подобни дето трябва да си алпинист. Извинявайте ама сградата на Ромел на Мустаков дето продаваха без пари апартаментите ми се вижда по-добре от кацналите на Пчелина кооперации.

И поне да си плащат на някой да им измисля имената на сградите - Поглед Гледка става преведено на български, не знам каква им е била идеята, но някой си е бъркал в носа май в часа по английски, а пък и защо е тая мода да са на английски.

Последна редакция: вт, 24 мар 2020, 19:32 от Penkoman

# 115
  • Мнения: 25 739
Това на картата не е Възраждане, не са прави да лъжат.

# 116
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Точно Възраждане 2 е, до бензиностанцията на небезизвестния в близкото минало Черния Венци.

# 117
  • Варна
  • Мнения: 968
Искаш да кажеш, че над 3-ти Март е Възраждане 2?

# 118
  • Мнения: 25 739
Точно Възраждане 2 е, до бензиностанцията на небезизвестния в близкото минало Черния Венци.
Над 3-ти Март, не е Възраждане.

# 119
  • Мнения: 681
Местност Сълзица,а в ляво е местност Кочмар.

Общи условия

Активация на акаунт