Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА- какво се случва реално? 7-ма тема

  • 32 128
  • 758
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Новата сграда на Червенков срещу кметство "Приморски".

https://tsarevets.bg/

Цени не виждам или е по запитване?

# 616
  • Варна
  • Мнения: 1 557
Аз не знам и юг-а му как е юг,като южното изложение на сградата е залепено за сградата на банката.

Цените не знам и аз какви са,един брокер във фейса беше писал 1000 евро /квадрат,но не знам дали са всички жилища ще е такава цената.

# 617
  • Мнения: 1 143
Изглежда е по запитване, не видях и аз цени. Не съм обърнала внимание, че ще се строи там, изглежда тази сграда на Софарма ще бъде съборена Rolling Eyes
Не ми допада тази близост до офис сградата.

# 618
  • Варна
  • Мнения: 1 557
Сградата не функционира от почти година,но все още не е съборена и не  е почнало да се строи.

# 619
  • Варна
  • Мнения: 995
Отново се губят реални квадрати.

Не се губят, просто след Обща площ е трябвало да напишат Застроена, а не Чиста и всичко си идва на място. Simple Smile

# 620
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Аз не знам и юг-а му как е юг,като южното изложение на сградата е залепено за сградата на банката.


Там югът не се ли пада лицето към ул. Генерал Колев?

# 621
  • Мнения: 3 874
Киса, така му се иска на строителя
Oтворете си карта на града и вижте, че югът е надолу към Чаталджа.
За ориентир панелите на Петър Райчев са чист север и чист юг , а на Мир 1 и 2 панелите са чист изток и чист запад

# 622
  • Варна
  • Мнения: 1 557
Аз не знам и юг-а му как е юг,като южното изложение на сградата е залепено за сградата на банката.


Там югът не се ли пада лицето към ул. Генерал Колев?

Ами ако на юг граничим с Черно море значи точно там се пада.

Ето снимка от последния етаж на стъклената сграда(банката) ,която гледа точно към бул.Ген Колев.





И ако трябва да сме коректни,единствено тази част на сградата ще "гледа" на юг,но съм на 99% сигурен,че там "гледката" ще е северната фасада на банката.

Последна редакция: чт, 21 май 2020, 17:28 от Мъж с пушка

# 623
  • Мнения: 829
Към булеварда е югоизток към банката е югозапад . Така го виждам аз. Ако има интерес утре ще го замеря точно. То и по снимка е така. Към канала е североизток. Ако наистина е 1000 евро е много добра цена. Симфонията беше на 1200 пък е на майна си райна. Знам, че е с морска гледка.

# 624
  • Мнения: 222
Към булеварда е югоизток към банката е югозапад . Така го виждам аз. Ако има интерес утре ще го замеря точно. То и по снимка е така. Към канала е североизток. Ако наистина е 1000 евро е много добра цена. Симфонията беше на 1200 пък е на майна си райна. Знам, че е с морска гледка.

От към булевард Генерал Колев е югоизток. Не съм запознат много с Варна. Какво е супер якото на тази локация и сграда?

# 625
  • Мнения: 3 874
Точно това е единствения юг на тази сграда, както е очертан !

# 626
  • Мнения: 681
Каквато и да е цената,не си струва на главна,натоварена и шумна улица .
За офиси и бизнес става,но за живеене-не!

# 627
  • Мнения: 25 736
Каквато и да е цената,не си струва на главна,натоварена и шумна улица .
За офиси и бизнес става,но за живеене-не!
Така е.
Казвам го като човек който живее на супер скапан и натоварен булевард. То не са гонки, то не е шум, и прах. И гледката не си струва, ако си на оживен булевард. Трафика ни е отвратителен. Културата на шофирне под 0-ла.

Последна редакция: чт, 21 май 2020, 21:26 от So Lucky*

# 628
  • Мнения: 222
Каквато и да е цената,не си струва на главна,натоварена и шумна улица .
За офиси и бизнес става,но за живеене-не!
Така е.
Казвам го като човек който живее на супер скапан и натоварен булевард. То не са гонки, то не епум, и прах. И гледката не си струва, ако си на оживен булевард. Трафика ни е отвратителен. Културата на шофирне под 0-ла.

А в булевард с локално и блока е до локалното?

# 629
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Аз съм на тихо място, задънена локална уличка, по която минават само колите на живущите, ама пак чат-пат ми е шумно, когато някой "умен" комшия си надуе уредбата.

Угодия няма Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт