Сватба, булките на 2020 г., тема 4

  • 29 130
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 21
Да си призная и аз не пазя нито една покана за сватба, на която съм била поканена... По-скоро се пазят от по-възрастните хора, които си ги пазят, докато са живи.

# 676
  • Мнения: 6 879
PimKie, то всеки може да ме разпознае вече, аз омрънках света с моите премеждия. Не се отказвам на този етап!
Палечка, не е проблемът в картона, а във фолиото. Ако направя просто напечатани всичко ще ми излезе 50 лева на перлен картон 300 грама, което ми се вижда съвсем в реда на нещата, че да не кажа и евтино.
Направих дизайна сама не за да спестя пари, а защото исках да вложа нещо от себе си и моите умения и виждания. Освен това толкова пъти променях различни неща, че всеки друг би вдигнал ръце от мен.

# 677
  • Мнения: 3 625
Ако е само един картон в А6 формат 4 лв ми се вижда скъпо. Нашите излезнаха около 5 лв/бр, но бяха, как да го кажа, 3 картончета, едното влизаше в другите, които бяха съединени и се издърпва с въженце и имаше камъче, което се води и ръчен труд (въженцето + поставянето на камъчетата). Дизайна не го коментирам, защото ние си избрахме готов и предполагам го имат като шаблон. И като сметнеш картон, рязане и ръчен труд, твоята цена ми се вижда скъпа за 4 лв на бр и то само за едно листче, така да го кажа.

# 678
  • София
  • Мнения: 22 958
Аз пазя и покани и подаръци 😂

# 679
  • Мнения: 21
Welt няма нищо лошо, че си направила дизайна сама, а и както казваш си го променяла, което не е за пренебрегване!
Мисля, че в тази тема едно от момичетата си беше поръчало морска покана в шише с цена 6.50лв (ако не бъркам) за бройка, така, че всеки си преценява, каква сума иска и може да отдели. Аз един ден бих заложила на ел. покана, която ще ми излезе без пари.

# 680
  • София
  • Мнения: 11 579
Аз си пазя част от поканите, но пък реших, че за мен не искам. Много съм доволна, че избрахме сайт, поне това ми отпада като задача. Смених датата и информацията на сайта за 5 минути и вече си е с новата. Все пак мисля, когато наближи, да им пиша с напомняне и да потвърдят втори път.
Получихме много мили пожелания и съобщения в сайта.

# 681
  • Мнения: X
Аз пазя всички покани и добре че ги оазя, че да видя хората как са си направили сайта, какво са писали вътре и т.н. Като не ми е било на дневен ред и изобщо не съм обръщала внимание.

# 682
  • Мнения: 5
Здравейте,търся мнения/препоръки за сватбена агенция в Пловдив:)
Хубав и усмихнат ден!

# 683
  • Мнения: 173
Здравейте,какво мислите да подарявате на кумовете си.

# 684
  • София
  • Мнения: 385
Подарихме им фотосесия. В нашия случай - за бременни и на новородено Simple Smile

# 685
  • Мнения: 1 195
Не сме планирали нищо за подарък, защото изрично казаха, че не искат. Като се нормализира туризма мислим да отидем заедно на почивка някъде из България.

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Здравейте,търся мнения/препоръки за сватбена агенция в Пловдив:)
Хубав и усмихнат ден!
Здравейте! Нашата сватба беше през октомври 2019 в Пловдив и използвахме сватбена агенция "Аврора". Останахме много доволни като качество, цена и отношение.

# 687
  • Мнения: 64
Juicy Pigeon, когато гледах за подаръци за гостите, на много места видях идея за семена от лавандула. Или пък се сещам за хризантема - мисля че не е толкова скъпо семето а цветето стои много нежно особено в бяло. Blush
Разбира се, зависи от бюджета ви за подаръчетата както и за темата на сватбата.. не съм толкова наясно също с отглеждане на цветя, но споделям това, което най-често бях виждала по сайтове.

# 688
  • Мнения: 1 195
Juicy Pigeon, когато гледах за подаръци за гостите, на много места видях идея за семена от лавандула. Или пък се сещам за хризантема - мисля че не е толкова скъпо семето а цветето стои много нежно особено в бяло. Blush
Разбира се, зависи от бюджета ви за подаръчетата както и за темата на сватбата.. не съм толкова наясно също с отглеждане на цветя, но споделям това, което най-често бях виждала по сайтове.

Тема на сватбата нямаме, но идеята за лавандула е супер. Поканите ни са с лавандула, украсата ще е в лилаво, мисля че е подходящо. Или ще е това, или детелинки.

# 689
  • София
  • Мнения: 385
Понеже съм и фен, за лавандулата да ви кажа, че е мега трудна.. Засажда се на по-предната есен и чакаш над година да поникне.. ако изобщо поникне. По-добре стръкове в саксия според мен.

Общи условия

Активация на акаунт