iHerb.com (USA) - сайт за хранителни добавки и козметика - 115

  • 34 682
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 661
Момичета, днес ходих в пощата тъй като никой не ми се обади , чакам 2 пратки , едната която е 70 лв беше в пощата, поръчана е на 20.02 , първата обаче била върната. Как процедирам сега? На iherb пиша?

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Денис, за вит. Д3...това е като мерна единица...Vitamin D-3 / 1000 IU / 100 Softgels
Аз не съм го написала правилно.Има и от 400 IU.

# 32
  • София
  • Мнения: 35 935
Момичета, днес ходих в пощата тъй като никой не ми се обади , чакам 2 пратки , едната която е 70 лв беше в пощата, поръчана е на 20.02 , първата обаче била върната. Как процедирам сега? На iherb пиша?
Пиши на сайта:
info@iherb.com
Когато пратката пристигне при тях, ще ти върнат парите ( без сумата за доставка, ако има такава)
Може и веднага да ти върнат парите - това е по-тяхна преценка.


Денис, за вит. Д3...това е като мерна единица...Vitamin D-3 / 1000 IU / 100 Softgels
Аз не съм го написала правилно.Има и от 400 IU.
Вземи това, което ти е по-изгодно като цена.
Ако е  1000 IU - по схемата (като ориентир) , която ти посочих
Ако е  400 IU - може по 2 на ден

iHerb® код:   YUL919
5% намаление
 - за първа и следващи поръчки

# 33
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 442
Цинк Picolinate,  gluconate или оксид?? Каква е разликата между трите и ако няма  Picolinate кой от другите два е по-добре??

# 34
  • Мнения: 1 009
Какво се е случило с Витамин С в сайта? Почти никакво не е останало. Направо съм шокирана. Искаше ми се да
Скрит текст:
си поръчам, но почти нищо не е останало.
Препоръки?
Много ти благодаря, Денис, успях да се добера до Витамин С.
Flowers Hibiscus

# 35
  • Мнения: 247
Денис, безкрайно ти благодаря! Flowers Hibiscus

# 36
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Цинк Picolinate,  gluconate или оксид?? Каква е разликата между трите и ако няма  Picolinate кой от другите два е по-добре??

Оксидът е неорганична форма и не се усвоява добре. За висока бионаличност трябва да е хелатна /органична/ форма.
От трите бих избрала гликоната.
Няколко пъти поръчвах монометионин и съм доволна, но в момента не е наличен.
Глицинатът /не глюконатът/ е по-скъп, но и го дават с възможно най-добро действие и без дразнене на стомаха.
За пиколината съм чела, че понякога причинява стомашен дискомфорт, не зная до колко е вярно.

# 37
  • София
  • Мнения: 144
Denis,
Моля те за мнение,
този куркумин:
https://www.iherb.com/pr/Natural-Factors-CurcuminRich-Whole-Body … 60-Softgels/71119

беше във флаш дийлс на изгодна цена и вече го пия.Записала съм го в листа си,сигурно ти си го препоръчвала.Бил добър и за имунитет,а при мен се обади болежка в кръста(имам протрузия) и болката отшумя за 2 дни.Пия го 2x1 след храна заедно с мултивитамини и витД.Добре ли е да продължа да го пия за имунитет по тази схема?

# 38
  • София
  • Мнения: 35 935
Denis,
Моля те за мнение,
този куркумин:
https://www.iherb.com/pr/Natural-Factors-CurcuminRich-Whole-Body … 60-Softgels/71119
Скрит текст:

беше във флаш дийлс на изгодна цена и вече го пия.Записала съм го в листа си,сигурно ти си го препоръчвала.Бил добър и за имунитет,а при мен се обади болежка в кръста(имам протрузия) и болката отшумя за 2 дни.Пия го 2x1 след храна заедно с мултивитамини и витД.Добре ли е да продължа да го пия за имунитет по тази схема?
Хубав продукт е - пий си го, само от полза е. Съдържа Омега 3 и Босвелия, а тя е много добра комбинация с Куркумина (има и обезболяващо действие, което сравняват с действието на НСПВС) . Има и малко астаксантин ... като цяло, комбинацията е много добра.
Профилактично, 2х1 капс е добра доза, приема се след хранене, по-мазно

# 39
  • София
  • Мнения: 229
https://uk.iherb.com/pr/Source-Naturals-OptiZinc-240-Tablets/1361

Моля мнение за този цинк? Все още наличен

код отстъпка GOG429

# 40
  • София
  • Мнения: 35 935
Хубав е  - табл. (пер ос), съдържа и мед  ( което балансира нивата на медта, ако цинка ще се приема много дълго време, в по-високи дози) Peace

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Май ще си почакаме за доставките...
Важното е да сме здрави!

# 42
  • София
  • Мнения: 35 935
Комбо промоции
(необявени, скрити)

5$  ПроБ  25 млрд/10 щама   +   продукт от   Supplements  
-  доставката е ниска ( 1-2$,  зависи от продукта, който се избере)

4$  крем с прополис и пчелно млечице     +   продукт от   Bath & Personal Care   или   Beauty

4$ тези електролити     +   продукт от  Sports Nutrition

3$ детски вит.Д3   +    продукт от секцията  Baby & Kids

И само да вметна:
Последната ми пратка, пристигна за 12 дни  ( с детския вит.Д, който беше на промоция)
- поръчах този сапун, който намалява доставката:
https://www.iherb.com/pr/Himalaya-Moisturizing-Baby-Bar-4-41-oz-125-g/79007  - много приятно ухае
и това масло:
https://www.iherb.com/pr/Himalaya-Nourishing-Baby-Oil-Olive-Oil- … l-oz-200-ml/72301 -  за цената си е супер ( даде ми безплатна доставка с другите продукти) - ухае леко и приятно

Последна редакция: сб, 14 мар 2020, 12:06 от denis.

# 43
  • Мнения: 18
Привет! Как ли стоят нещата с доставките предвид случващото се в момента? Моята пратка пише че е пристигнала в София на 12.03, но ме притеснява това, че доставката е насочена към търговски обект, който няма да работи. Дали ще ми се обадят предварително, или аз трябва да ги потърся?

П.С.: Сега видях в детайлите за поръчка (не съм я правила аз), че е поръчано с "Delivery by Local Post", това значи ли, че пратката ми трябва да е в пощенския клон, който обслужва района на адреса посочен за доставка?

Последна редакция: сб, 14 мар 2020, 15:03 от Къдричка*

# 44
  • Мнения: 19 007
Пратката ти ще е за поща или в митница, ако е над 30 лв. Ще ти пратят известие, където и да е.
Аз вчера получих известие за пратка от 28 февруари, надявам се да работят пощеските клонове.

Код за 5 % отстъпка от Iherb.com - SDB331

Общи условия

Активация на акаунт