Какво обичате в мъжете?

  • 8 297
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Франсоаз, у нас това е винаги?
Защо питаш Франсоаз как е у вас? Scream

# 91
  • Мнения: X
Франсоаз, у нас това е винаги?
Защо питаш Франсоаз как е у вас? Scream
Не се натягай, няма да ти върже.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Франсоаз, у нас това е винаги?
Защо питаш Франсоаз как е у вас? Scream
Не се натягай, няма да ти върже.
Ти за натягане и връзване ли си мислиш? Smiley

# 93
  • Мнения: 1 327
Моят не виси на мивката. Тези дни виси с резачката. Казах му: този двор да се очисти. Все пак е двор, не гора. 😀
Ама като за празници, здравата се претрепахме от работа.
Сега седя, едвам гледам, ръцете ми приличат на ръце на отрудена селска копачка, обаче ми е едно драго. Цветя, птички, почистено, оплевено, изрязано..
Flowers Hibiscus

# 94
  • Мнения: 13
Напълно разбираемо е всеки да иска да получи максимално голямо количество точна информация и дори мъдрост, казана с минимално количество думи!
Проблемът е, че в тези случаи вероятността хората да разберат какво е казано е много по-малка отколкото ако казаното е с повече думи... като вината не е само и единствено на изказалият мисълта, нито е само и единствено на аудиторията възприемаща мисълта или сентенцията.
Например, да вземем  само изречението: "любовта на мъжа минава през стомаха"!
На всеки мъж е ясно, че никаква любов не минава през стомаха му, а само похотта му минава от там, т.е. на един мъж му трябва силна храна, за да може да има ерекция и да прави секс(нещо което жените няма как да разберете, ако не ви се каже точно и ясно, защото не живеете в тяло на мъж, а в тяло на жена и нямате органи, които мъжете имат). Няма как мъж да се влюби в една жена само и единствено, защото тя готвела хубаво, ако беше така мъжете постоянно щяха да се влюбват в главните готвачи на изисканите ресторанти! Wink
Друга често тиражирана мисъл е, че "Бог е любов"! Наистина това е казано в Библията, но всеки го разбира както си иска... Но който не се е ограничил само с това изречение, а е прочел и следващи такива е разбрал и какво е "любов", а тя е "да спазваме заповедите на Бога"! Т.е. ако обичаш някого то ще се съобразиш с неговите искания(заповеди)! От друга страна ако пък обичаш някого, то ти няма да го мамиш, крадеш, насилваш, тъпчеш, мачкаш или убиваш, или с други думи ще спазваш Божите Заповеди, без дори да ги знаеш какви са точно! Simple Smile  
И сега щом искате малко думи ето ви едно изречение:
"Жени, не крийте любовта си към мъжете,
защото тя ви прави наистина красиви и желани
в очите на мъжете!"
А щом сте красиви в очите на мъжете, то
вероятността да получавате това, което искате от тях
се увеличава неимоверно!!!
Която не разбира точно казаното от мен да прочете и предишните ми постове и да види примерните снимки на дамите там!
Само ще напомня, че една жена може да е влюбена в даден мъж, но вида й я прави красива не само и единствено в очите на този, когото обича, но и всеки друг мъж, който я види, също ще я има за красавица!!! Т.е. можете да си мислите за секс с някой холивудски актьор, но всеки друг мъж около вас ще ви възприема като красива жена!
В Библията е казано, че Божието слабо е много по-силно от човешкото силно - в случая изражението на лицето ви, когато мислите за любов и секс ви е дадено от Бога и то има много по-силно въздействие върху мъжете от всичко друго направено от човешка ръка, като парцалки, обувчици, изкуствени мигли и т.н.
И не очаквайте, че всички мъже веднага ще ви налетят, въпреки, че ще ви харесват!
Причините за това са много - като се почне, че има стабилна връзка и се стигне до там, че може да е объркан, чудейки се как така преди ви е имал за обикновена жена, а сега ви има за красавица!
Но това е начинът - трябва ви и вяра, и надежда и любов!

Бъдете здрави и щастливи и не крийте любовта си! Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 май 2020, 08:20 от 1000n_boy

# 95
  • Мнения: 12 473
Франсоаз, у нас това е винаги?
Защо питаш Франсоаз как е у вас? Scream

Защото у нас също е така..)

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Франсоаз, у нас това е винаги?
Защо питаш Франсоаз как е у вас? Scream
Защото у нас също е така..)
В такъв случай би следвало да поставиш точка или удивителен знак, а не питанка, защото тя се употребява при отправяне на въпрос към някого. Smiley

# 97
  • Мнения: 12 473
Жребче, оценявам пунктуалността ти.
Сутринта го гледах от телефона (а съм кьорава) и дори не си спомних за какво съм я питала, за това помислих, че я питам дали винаги е така у тях. А иначе - не я питам, а и казвам, че у нас така е винаги..)

# 98
  • Мнения: 7 418
Такива, които ценят жената до себе си, обсипват я с внимание, подаръци и прочие
Такива, които не приемат жената до себе си за даденост а я уважават и го показват.

# 99
  • Мнения: 22
Въображението. И способността да изпитва възторг. И ентусиазма. Чувствам се жива около такива мъже.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Такива, които ценят жената до себе си, обсипват я с внимание, подаръци и прочие
Такива, които не приемат жената до себе си за даденост а я уважават и го показват.
Ако в темата "Какво обичате в жените?" напиша същото, ще настане анархия и ще ме нарекат гадняр. Smiley
Скрит текст:
Такива, които ценят мъжа до себе си, обсипват го с внимание, подаръци и прочие.
Такива, които не приемат мъжа до себе си за даденост, а го уважават и го показват.

# 101
  • София
  • Мнения: 35 117
Това съм аз, бе Grinning

# 102
  • Мнения: X
Говоря за всички или хайде, за мнозинството от тези, които познавам:
- това, че в повечето случаи, когато им се оплачеш за нещо, търсят решение на проблема, а не, както е характерно за повечето жени, да се вайкат заедно с теб и да преливате от пусто в празно, предъвквайки една и съща тема;
- За това, че в повечето случаи можеш да им говориш директно какво мислиш, вместо да се чудиш откъде да я подхванеш;
- Силата - след като два часа се мъчиш с някакъв буркан с лютеница ( аз лично ги пера в земята, за да влезе въздух в капачката), той с едно движение го отваря.
- Добротата - винаги ме впечатлява в един мъж;
- Досетливостта - когато толкова добре те познава, че чак ти отгатва мислите. ( тук конкретно за законния ).

# 103
  • Мнения: 16
Давайте това, от което имате нужда и ще го получите, мили дами. Ние мъжете сме просто устроени същества. Нужно ни е само напътствието ви.

# 104
  • Мнения: 3 493
Много харесвам в него, че ми слугува, обгрижва ме като кралица.
Заслужила съм си го, дълго време мъкнех сама, ама е дълга тема.
Много харесвам ароматът на тялото му, чистотата.
Като извися глас и не спори с мен, а се изнася (ние няма за какво да се скараме, понякога просто ми е криво). Дипломатично, чест му прави.
Не ме ограничава, не ме спира, дава ми баланс някакъв. Взаимно е, всичко е взаимно.

Общи условия

Активация на акаунт