Абонаментни кутии в България - Тема 11

  • 38 458
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 814
Имат розова вода и какво ли още не, но натрапват определени марки като Мис Коп, а тя е по-нисък клас от Есенс и Катрис. Завишават изключително много цените и дори на марки отдавна познати в България като корейската Миша например и как един ББ крем за 14,5 в нашите сайтове те го водят за премиум клас, а на каква цена ли го продават там??? Имам си любими марки от там като италианската, но определено не си струват. Парфюмите на Мис Кей се продават в ДМ за 10лв., а ако си купиш 2 получаваш подарък органайзер, Вивиян Грей и много др. се продават в Нотино и други наши сайтове на изключително добри цени, много по-добри от тези на Pick n Dazzle

# 61
  • Мнения: 4 872
И на мен не ми се рискува. Имам една Фулбокс в Спиди. Но си мисля, ако я оставя 3 дни, без да я пипам, вирусът би трябвало да умре, ако е имало нещо. 😒
Може да разопаковаш кутията с ръкавици или след това добре да си измиеш ръцете, а опаковката директно в кофата.  Продуктите - почистваш със спирт, дезинфектант или р-р на белина и всичко е ок.

# 62
  • Мнения: 1 398
И на мен не ми се рискува. Имам една Фулбокс в Спиди. Но си мисля, ако я оставя 3 дни, без да я пипам, вирусът би трябвало да умре, ако е имало нещо. 😒
Satisfied Прочетете, има много материали. Вирусите не се пренасят чрез пратки, това беше казано от СЗО още, когато епидемията беше в Китай за пратките оттам. На вируса му трябва носител - слюнка, например. И не прониква през кожата, а през лигавицата. Аз онзи ден отворих пратка от Бергамо, Италия. Факта, че куриерите услуги не са преустановени в Италия и в цяла Европа също е показателен.

Последна редакция: нд, 22 мар 2020, 15:19 от jazzzzy

# 63
  • Мнения: 13 929
Може да се изнесе на слънце да изтрепе де що вирус има.

# 64
  • Мнения: 4 872
То не е за смях. Толкова страх се всява в населението, че губим връзка с логичното мислене, колкото и да се стараем да сме разумни...

# 65
  • Мнения: 1 398
На мен ми правят добро впечатление куриерите! С ръкавици и маски, а и вече не се изисква подпис. Пускат по един в офис. Ако имате и точни пари(ако питате мен, те са най-опасни в случая), за да не ви връщат, наистина няма абсолютно никакъв проблем с доставките!

# 66
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Момичета, аз съм новичка още в тия кутии и имам въпрос - Кибрит показват ли някои от продуктите преди да изтече срокът за поръчка на кутията? Имам чувството, че за предишни кутии съм виждала съдържанието още преди да започне разпращането... не обичам изненадите и не искам да се "мина" Grinning но пък бях супер доволна от 8-мартенската им кутия и се чудя там по-скоро рядкост ли е кутия с наистина готини продукти, която да си струва да вземеш, или пълнят и те като Goodbox с барчета и сокчета..

# 67
  • Мнения: 2 191
И на мен не ми се рискува. Имам една Фулбокс в Спиди. Но си мисля, ако я оставя 3 дни, без да я пипам, вирусът би трябвало да умре, ако е имало нещо. 😒

Спокойно, Спиди и Еконт много сериозно дезинфекцират
А можеш и вкъщи да си я дезинфекцираш допълнително Simple Smile

Дами, искам да попитам, има ли тема в която се обсъждат кутии от чужбина? Не можах да намеря с търсачката нещо... а искам да споделя много интересна находка!

# 68
  • Мнения: 1 602
И на мен не ми се рискува. Имам една Фулбокс в Спиди. Но си мисля, ако я оставя 3 дни, без да я пипам, вирусът би трябвало да умре, ако е имало нещо. 😒

Спокойно, Спиди и Еконт много сериозно дезинфекцират
А можеш и вкъщи да си я дезинфекцираш допълнително Simple Smile

Дами, искам да попитам, има ли тема в която се обсъждат кутии от чужбина? Не можах да намеря с търсачката нещо... а искам да споделя много интересна находка!

ето я
https://www.bg-mamma.com/?topic=1122991.90

# 69
  • Варна
  • Мнения: 814
Момичета, аз съм новичка още в тия кутии и имам въпрос - Кибрит показват ли някои от продуктите преди да изтече срокът за поръчка на кутията? Имам чувството, че за предишни кутии съм виждала съдържанието още преди да започне разпращането... не обичам изненадите и не искам да се "мина" Grinning но пък бях супер доволна от 8-мартенската им кутия и се чудя там по-скоро рядкост ли е кутия с наистина готини продукти, която да си струва да вземеш, или пълнят и те като Goodbox с барчета и сокчета..
Да разбира се! Вече загатнаха в стори, че са подготвили озаряващи продукти за коса, лице и тяло и продукт ще покажат, но към края на месеца предполагам

# 70
  • София
  • Мнения: 1 914
И на мен не ми се рискува. Имам една Фулбокс в Спиди. Но си мисля, ако я оставя 3 дни, без да я пипам, вирусът би трябвало да умре, ако е имало нещо. 😒
Satisfied Прочетете, има много материали. Вирусите не се пренасят чрез пратки, това беше казано от СЗО още, когато епидемията беше в Китай за пратките оттам. На вируса му трябва носител - слюнка, например. И не прониква през кожата, а през лигавицата. Аз онзи ден отворих пратка от Бергамо, Италия. Факта, че куриерите услуги не са преустановени в Италия и в цяла Европа също е показателен.

Не е точно така. Публикувани са официални данни върху кои повърхности се задържа и колко време - картон 24 часа, 3 дни пластмаса и метал.

След малко отивам до Спиди. Мен основно подписът ме притесняваше, но щом казвате, че е отпаднал, супер. Wink

Колебая се дали да си поръчам от мини кутиите на Full box - серумите основно. Не че нямам бяла косметика тон, но на тази цена... Някой дали ги е ползвал?
https://myfullbox.com/my-mini-full-box-new?product_id=113

# 71
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Момичета, аз съм новичка още в тия кутии и имам въпрос - Кибрит показват ли някои от продуктите преди да изтече срокът за поръчка на кутията? Имам чувството, че за предишни кутии съм виждала съдържанието още преди да започне разпращането... не обичам изненадите и не искам да се "мина" Grinning но пък бях супер доволна от 8-мартенската им кутия и се чудя там по-скоро рядкост ли е кутия с наистина готини продукти, която да си струва да вземеш, или пълнят и те като Goodbox с барчета и сокчета..
Да разбира се! Вече загатнаха в стори, че са подготвили озаряващи продукти за коса, лице и тяло и продукт ще покажат, но към края на месеца предполагам

Явно имам много точен тайминг Grinning писах точно преди да го качат, видях и аз. Мерси Heart

# 72
  • Мнения: 1 602
Аз сутринта видях този пост с описание, сега не го откривам. Преди 2дни може би бяха написали, че ще обявят звездата на кутията след седмица.
Нещо не ми харесва мълчанието на Белбокс...

# 73
  • Мнения: 1 370
Колебая се дали да си поръчам от мини кутиите на Full box - серумите основно. Не че нямам бяла косметика тон, но на тази цена... Някой дали ги е ползвал?
https://myfullbox.com/my-mini-full-box-new?product_id=113
Линкът нищо не изкарва, но ако говориш за Ниод, аз ги очаквам тия дни. Точно тях не съм ползвала, но от други продукти на Десием съм доволна. Пък и за 22 лв за серум не си е за изпускане, при положение, че единият е 30 EUR, а другият 24 EUR.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 914
Е, линкът не работи, защото са го махнали комплектът. Може да се е изчерпал.

Общи условия

Активация на акаунт