Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 9

  • 48 924
  • 781
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 721
И аз съм за май месец. Те удължава по малко да не стресират хората и безнеса.
Петя, ти какво ще правиш, ще ги сменяш ли? Изненадах се, разкажи може и да си споделял но съм изпуснала

# 331
  • Мнения: 1 725
Нямам пари, иначе искам 500. Но няма да ги сменям сега. Искам и други неща да си правя, които са наложителни. Да ви кажа, никой при мен не може да разбере, че имам силикон. Даже се учудват. Това добре ли е?! Май не, поне малко да си личеше.

# 332
  • Мнения: 3 375
Нямам пари, иначе искам 500. Но няма да ги сменям сега. Искам и други неща да си правя, които са наложителни. Да ви кажа, никой при мен не може да разбере, че имам силикон. Даже се учудват. Това добре ли е?! Май не, поне малко да си личеше.

Зависи от теб.
Аз искам да не си личи въобще.
Не искам голям бюст, не искам да изглежда че съм със сутиен когато не нося такъв.
Затова избрах анатомични импланти с нисък профил.. и тези 300сс ми се струват много.

# 333
  • Мнения: 127
Петя, и аз искам най-малко 500.. почти на 8 месеца съм и омекнаха доста, а на мен ми се иска да са по-твърди.. така че момичетата, които се притесняват дали ще станат по-меки - ще станат Wink аз си имах преди гърди, и с подходящ сутиен изглеждаха като сега.. та и при мен не личи много.
А относно чувствителността - все още усещам само зърната Smirk

# 334
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз на всички съм казала, че ще си правя операция, защото така или иначе, ще си личи много. Аз нямам никакви гърди, нося сутиени от тези с дебелите подплънки, ма то пак ефектът не е уау. Предпочитам да си кажа, отколкото всички да ме зяпат странни и да се подмушкват с лакти и да си шушукат.А и не ме е срам, напротив, мисля да си ги показвам с хубави и стилни деколтета.

Моята операция е на 13ти май, но ще видим дали ще се състои. Няма как да стопират повече от това. Айде, тия операции не са важни, ама женски консултации, детски, планови операции, които реално отиват към спешни, ако не се направят навреме и Т. Н

Последна редакция: нд, 29 мар 2020, 16:04 от Buena esperanza

# 335
  • Мнения: 3 375
Аз на всички съм казал, че ще си правя операция, защото така или иначе, ще си личи много. Аз нямам никакви гърди, нося сутиени от тези с дебелите подплънки, ма то пак ефектъе не е уау. Предпочитам да си кажа, отколкото всички да ме зяпат странни и да се подмушкват с лакти и да си шушукат.А и не ме е срам, напротив, мисля да си ги показвам с хубави и стилни деколтета.

Моята операция е на 13ти май, но ще видим дали ще се състои. Няма как да стопират повече от това. Айде, тия операции не са важни, ама женски консултации, детски, планови операции, които реално отиват към спешни, ако не се направят навреме и Т. Н

Колко ще си сложиш?

И аз бях казала на всички..

# 336
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Нямам пари, иначе искам 500. Но няма да ги сменям сега. Искам и други неща да си правя, които са наложителни. Да ви кажа, никой при мен не може да разбере, че имам силикон. Даже се учудват. Това добре ли е?! Май не, поне малко да си личеше.

Въпрос на лично възприятие Simple Smile. Аз съм казала на изключително малко хора, че съм си правила гърдите. Сигурна съм, че останалите няма и да разберат Simple Smile. Не искам никой да ми се вторачва в деколтето, чувствам се неудобно да ме гледат. Вероятно това неприятно чувство ми е останало от по-младите години, когато гърдите ми бяха големи и сочни, и всички ме зяпаха само там.
Но е въпрос на лично усещане Simple Smile. Важно е да се чувстваме добре в кожите си!

# 337
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз на всички съм казал, че ще си правя операция, защото така или иначе, ще си личи много. Аз нямам никакви гърди, нося сутиени от тези с дебелите подплънки, ма то пак ефектъе не е уау. Предпочитам да си кажа, отколкото всички да ме зяпат странни и да се подмушкват с лакти и да си шушукат.А и не ме е срам, напротив, мисля да си ги показвам с хубави и стилни деколтета.

Моята операция е на 13ти май, но ще видим дали ще се състои. Няма как да стопират повече от това. Айде, тия операции не са важни, ама женски консултации, детски, планови операции, които реално отиват към спешни, ако не се направят навреме и Т. Н

Колко ще си сложиш?

И аз бях казала на всички..

Спряла съм се на 350 кръгли гладки среден профил. Които при старт почти нула ще си личат, няма как да не се направи разликата от околните, още повече като се отиде на море или басейн с компания. Аз и за абдоминопластиката, която правих преди 2 седмици, бях казала на всички.

# 338
  • Мнения: 1 725
Момичета, не че искам фрапантно деколте, не искам. Но поне така леко сочно да е. И при мен е като преди с големия сутиен, само дето малко повече обем има отдолу. Година и нещо след операцията нямам самочувствие на силиконка. Не казвам но всеки. На работа яко крия дори и при коментар.

# 339
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Момичета да ви питам, половинките ви как възприеха тази промяна? Отрази ли ви се на сексуалният живот 😁?

# 340
  • Мнения: 2 721
Нямам пари, иначе искам 500. Но няма да ги сменям сега. Искам и други неща да си правя, които са наложителни. Да ви кажа, никой при мен не може да разбере, че имам силикон. Даже се учудват. Това добре ли е?! Май не, поне малко да си личеше.
Ми не знам дали е добре то зависи то какво искаш. Мен ме забелязват, тези които ме познават отдавна, иначе не. Аз не държа да си личи. Но по бански определено ще си личи. Ти какво искаш да правиш друго нещо по лицето или..

# 341
  • Мнения: 109
Момичета да ви питам, половинките ви как възприеха тази промяна? Отрази ли ви се на сексуалният живот 😁?
Мъжът ми е на седмото небе. Разбира се че се отрази...в положителен аспект 😊😊😊

# 342
  • Мнения: 2 721
Момичета да ви питам, половинките ви как възприеха тази промяна? Отрази ли ви се на сексуалният живот 😁?
Да, положително, след като се престраши че не изпитвам дискомфорт и може да се мачкат. Доволен е, бях предупредил, че ще са по-твърди и той е доволен, мекички били/имах моя тъкан/и при пипане това се усеща

# 343
  • Бургас
  • Мнения: 290
Аз може да си въобразявам, но два дни извършвах масажиращи движения според клиповете, които ми показахте тук . Ми днес ги събирам с ръце без проблем, струва ми се че са много много по подвижни и податливи на натиск и всякаква експлоатация.

# 344
  • Мнения: 1 715
Едно от първите неща, които се дават за "домашно" При масажите е: с лявата ръка хващаш дясната гърда от външния й край и я дърпаш леко към лявата (ръката минава под бюста, а с длан обхващаш гърдата и движението е в посока към другата гърда).
След това с другата ръка за другата гърда.
Това е много полезно и бързо започват да се събират една към друга.

Общи условия

Активация на акаунт