Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 9

  • 49 023
  • 781
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 393
Здравейте, във връзка с белезите и аз да се включа.
Замених кело-кот с контрактубекс от няколко дни, тъй като след цезаровото от контрактубекса ми остана една много тънка и светла чертичка, така че реших повече да не си правя експерименти и да се доверя на изпитаното.

Ели, страхотен резултат за белега. Аз с крема сигурно ще трябва да съм по-търпелива, но явно съставките на мехлема ще си кажат думата по-късно Simple Smile

А защо не пробваш лепенките ? Няма да го мислиш кога си си слагала крема и кога не. Simple Smile

Другият плюс на лепенките е че помагат раната да стои затворена докато заздравява и така  линийката белег да е по тъничка.

# 376
  • Мнения: 3 023
По принцип тези лепенки не са панацея. Ако разреза си е дебел, няма да го направи по тънък. Избелява от тях  да, но  не може да ги премахне напълно.
Аз съм с разрез котва и имам наблюдения върху белезите на цялата гърда. Тези покрай ареолата почти не личат и при мен, въпреки, че не съм ги мазала с нищо. Тези под гърдата най трудно се заличават.

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Абсолютно съм съгласна с написаното. Разрез около ареолата, ако е добре направен се "скрива" в очертанията на самата ареола. Ако са повече разрезите, е по трудно за съжаление. И все пак аз съм решена да пробвам всичко Simple Smile. Мазане и лепенки, когато паднат конците. Навсякъде по листовките пишат минимум 3-4 месеца третиране на белега. При цените на мазилото и лепенките, ще си е направо инвестиция...

# 378
  • Мнения: 4 312
Нямаше да се включвам,ама-защо,при положение,че се знае и личи,че гърдите са работени и не са естествени,толкова се вманиачавате за белезите ,които остават.
Те си зависят от кожата-ако сте късметлии с приятелска към вас кожа,ще е наред всичко,дори и без излишни грижи
Аз,лично,имам късмета да съм с такава кожа.Белезите се виждат само от мен и партньорът ми,който знае,че имам работени гърди Simple Smile /въпреки желанието му Simple Smile/

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 21:51 от red soul

# 379
  • Мнения: 3 023
Ами колкото и да личи, че има импланти не е приятно като се събречеш да зейнат белези широки 1см. затова повечето предпочитат да не се виждат. За кожата си права, моята не е благодатна и оставят белези, но и работата на хиругра е от огромно значение...

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Нямаше да се включвам,ама-защо,при положение,че се знае и личи,че гърдите са работени и не са естествени,толкова се вманиачавате за белезите ,които остават.
Те си зависят от кожата-ако сте късметлии с приятелска към вас кожа,ще е наред всичко,дори и без излишни грижи
Аз,лично,имам късмета да съм с такава кожа.Белезите се виждат само от мен и партньорът ми,който знае,че имам работени гърди Simple Smile /въпреки желанието му Simple Smile/

Не е задължително да си личи, че гърдите са работени. Имам приятелка, на която гърдите са правени преди години в Холандия. Толкова са естествени, че ако човек не знае, няма да допусне, че е с импланти. Размерът и формата са толкова добре съобразени с тялото и, че си изглеждат като нейни. Бих искала и при мен да станат така след месеци, времето ще покаже.
По отношение на белезите - да, зависи си и от кожата. Но има и неща с които можем да подпомогнем регенерацията. Хидратацията например е много важна, и вътрешно и външно. Мазането с различни мазила помага ограничаване на развитието и натрупването на келоиди. Има и различни добавки, които могат да се приемат за предпазване от натрупване на твърде много съединителна тъкан в областа на белега. И не на последно място - позитивна мисъл Simple Smile!

# 381
  • Бургас
  • Мнения: 290
Добро утро на всички. Споделям информация за по евтино решение за сутиен, който лично на мен ми върши работа към момента. Тежеше ми това, че поръчах само един медицински сутиен, пера, суша на ръка и ... Тегаво така. Купих ето този от едно квартално магазинче ( то няма и от къде другаде в момента) , снощи облякох и много добре се чувствам.


Струва 6.80 лева .

Моля Zea да си почисти пощата, системата не позволява да и отговоря на съобщението 🙂, поради препълване.

# 382
  • Мнения: 3 023
Този сутиен не е подходящ за след операция. Трябва да е стегната материя, да ги поддържа много добре така да се каже да усещаш леко притискане. При този материята е много разтеглива и не ги придържа, затова и ти е удобен Simple Smile

# 383
  • Бургас
  • Мнения: 290
Този сутиен не е подходящ за след операция. Трябва да е стегната материя, да ги поддържа много добре така да се каже да усещаш леко притискане. При този материята е много разтеглива и не ги придържа, затова и ти е удобен Simple Smile

Благодаря, идеята е докато се изсуши медицинския да се носи 🙂

# 384
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Колко време носихте медицинският сутиен? На мен доктора ми каза - месец.

# 385
  • Мнения: 30
Колко време носихте медицинският сутиен? На мен доктора ми каза - месец.
Един месец се носи постоянно, а после 2ри и 3ти месец се носи само през нощта. Така съм запомнила, може и да се бъркам.

# 386
  • Мнения: 3 023
Този сутиен не е подходящ за след операция. Трябва да е стегната материя, да ги поддържа много добре така да се каже да усещаш леко притискане. При този материята е много разтеглива и не ги придържа, затова и ти е удобен Simple Smile

Благодаря, идеята е докато се изсуши медицинския да се носи 🙂
Така става Simple Smile но не разчитай много на такъв тип и за в бъдеще. Дори тези с банелите са по подходящи, заради поддръжката.
Стоянов ми каза на мен, че за да се запазят максимално дълго гърдите и да не увиснат е хубаво до живот да спя с медицинския сутиен. Може би, заради повдигането, но мисля, че и за другите е добре. Аз вече до такава степен съм свикнала, че без него ми е некомфортно Simple Smile

# 387
  • Мнения: 3 393
Моята док каза един месец да не свалям сутиена от операцията...

Аз продължавам да го нося през деня, защото имам 2 сутиена, които ми стават сега... 😒

Купих си онлайн по-нормален сутиен, без банели, 85С... Малко на посоки, защото очевидно няма как да го пробвам...

Разочарована съм, че ми е леко малък... Наистина бавно се намества в главата ми идея за нова операция и по-малки импланти, аз исках малък бюст, дори и този да се получи доста добре... 🙁
Дано с времето си променя мнението ...

Поне модела сутиен е много удобен и ми се струва подходящ за сегащният ми бюст.

Скрит текст:
 

# 388
  • Мнения: 3 023
На мен не ми изглеждат големи, а и чашка С като цяло не е фрапираща. Явно имаш някаква психологическа бариера. Най добре се купувай сутиени само с тънък плат, този показания ги подчертава още повече.

# 389
  • Мнения: 25
Въпрос съм момичетата с по-голям опит😀
Понеже сме на тема сутиени да питам какъв спортен сутиен се носи след свалянето на медицинският сутиен?
Сега с това извънредно положение ми остава варианта да си закупя по интернет.Но те имат лека и средна поддръжка.В чуденка съм какъв да избера🤔
А и размера ме притеснява.Медицинския е 75В и го чувствам много удобен т.е.и спортен трябва да взема същият размер,нали?
Моят доктор каза след един месец да нося вече спортни сутиени т.е. от втори месец и чак след това да премина към по- секси моделите🤗

Общи условия

Активация на акаунт