Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 9

  • 48 720
  • 781
  •   1
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 1 349
В този ред на мисли.... Кога започнахте да си купувате сутиени, които са различни от тези за след операцията?

Чакам с нетърпение да свърши карантината и да отворят магазините, за да си купя нови сутиени. Толкова съм мечтала са хубави дантелени сутиени без подплънки и банели. Така като гледам обстановката ще е още поне месец. След това ще се отдам на мечтата си - само дантелени Simple Smile. Минал е месец от операцията, след още един мисля, че вече ще са са пооформили като окончателен размер.

# 361
  • София
  • Мнения: 4 884
Моята операция за 13ти май официално няма как да стане, ще видя тези дни каква нова дата са ми замислили. Но може би ще отложа за есента. Носенето на ластични колани и сутиени в жега ще е убийствено. Мен сега ме запотява ужасно тоя ластипен корсет за абдоминопластиката. Освен това няма да мога да се топя по басейни и морета с пресни белези.

# 362
  • София
  • Мнения: 134

Чакам с нетърпение да свърши карантината и да отворят магазините, за да си купя нови сутиени. Толкова съм мечтала са хубави дантелени сутиени без подплънки и банели. Така като гледам обстановката ще е още поне месец. След това ще се отдам на мечтата си - само дантелени Simple Smile. Минал е месец от операцията, след още един мисля, че вече ще са са пооформили като окончателен размер.
[/quote]
И аз нямам търпение да отворят магазините, че по интернет не ми се рискува. Когато си купих втория за след операцията мерих доста. Не очаквах да има толкова голяма разлика между марките.

# 363
  • София
  • Мнения: 1 750
И моята дата е за края на май,но впредвид ситуацията и аз мисля да я отложа за септември.
Някой свързал ли се е с клиниката на др.Стоянов скоро?

# 364
  • София
  • Мнения: 134
И моята дата е за края на май,но впредвид ситуацията и аз мисля да я отложа за септември.
Някой свързал ли се е с клиниката на др.Стоянов скоро?
Аз говорих с рехабилитаторката на Есте клиник и тя каза, че не работят. Докато сме под карантина нямало да работи клиниката.

# 365
  • София
  • Мнения: 1 750
А как да се свържа с тях и да ги уведомя,че искам да я отменя?

# 366
  • Мнения: 3 334
Добро утро, момичета!!

Идвам да ви се похваля, защото съм доста положително изненадана. Както казах преди ползвам от лепенките за белези, които сменям веднъж на седмица. Днес ги смених и обстойно разгледах белега отдолу и наистина ми се струва страхотен резултата.
На 32ри ден от операцията съм.

Момичетата с по-стари белези, какви са ви наблюденията?

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 20:14 от Eli..........

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 1 349
Eli.........., къде е бил белегът? Около ареолата, или вертикално надолу? Където и да е бил, нищо не се вижда, браво!
Аз също съм решила да ползвам лепенки, такива, които се слагат за през ноща, но трябва да паднат конците...

# 368
  • Мнения: 3 334
Eli.........., къде е бил белегът? Около ареолата, или вертикално надолу? Където и да е бил, нищо не се вижда, браво!
Аз също съм решила да ползвам лепенки, такива, които се слагат за през ноща, но трябва да паднат конците...

Долната полувина на ореолата е рязано.
Аз нося лепенките от 7мия ден. Док каза първите два месеца да ги нося постоянно. ( Моите външни конци ги махнаха на 7мия ден.)

# 369
  • София
  • Мнения: 134
А как да се свържа с тях и да ги уведомя,че искам да я отменя?
Пиши им на имейла.

# 370
  • България
  • Мнения: 70
Ели,би ли казала от къде закупи лепенките и как  се казват?

# 371
  • Мнения: 3 334
Ели,би ли казала от къде закупи лепенките и как  се казват?

Има много марки... Моята док каза които искам да купя.

Тези са добри и ги има по аптеките ( или могат да ти ги поръчат):
Контрактубекс/ Contractubex Overnight Intensive Patch пластир

( Точно моите са купувани в Испания и не се продават в БГ)

# 372
  • България
  • Мнения: 70
Благодаря, Еле!Аз още съм в чакане да падне карантината,за да ме оперират.Бяз за 13.03,но уви.Пли теб се е получило много добре и нищо не личи,затова попитах какви са!А и при мен ще е през ареола.

# 373
  • Мнения: 3 334
Благодаря, Еле!Аз още съм в чакане да падне карантината,за да ме оперират.Бяз за 13.03,но уви.Пли теб се е получило много добре и нищо не личи,затова попитах какви са!А и при мен ще е през ареола.

Благодаря!

Съжалявам, че ще чакащ още малко, но сега събираш информация Wink

Аз абсолютно не съжалявам, че е правен разрез през ореолата. Не съм губила чувствителност в нито един момент в тази зона и предвид колко добре се получиха белезите, просто съм супер доволна.

А Контрактубеха го ползва сестра ми и на нея не можкш да и намериш белезите. Наистина е добър вариянт.
🤗

# 374
  • Мнения: 80
Здравейте, във връзка с белезите и аз да се включа.
Замених кело-кот с контрактубекс от няколко дни, тъй като след цезаровото от контрактубекса ми остана една много тънка и светла чертичка, така че реших повече да не си правя експерименти и да се доверя на изпитаното.

Ели, страхотен резултат за белега. Аз с крема сигурно ще трябва да съм по-търпелива, но явно съставките на мехлема ще си кажат думата по-късно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт