Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 9

  • 49 011
  • 781
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 136
И на мен грам не ми личи силикона 😂 Айде, с бански се вижда, че имам бюст, ама ако искам ‘сочно деколте” пак трябва да съм с повдигащ сутиен 😅 А са си 390 кубика...Уж изобщо не исках да се виждат, ама сега като се замисля, поне малко нямаше да е лошо 🙄

# 346
  • Мнения: 1 725
Същата работа, точно го каза.

# 347
  • Бургас
  • Мнения: 877
Сменете си дрехите с друг вид деколтета, момичета... Simple Smile
И аз си мислех, че не е "сочно" и не си личи, докато не започнах да пробвам неща, които преди въобще не съм заглеждала или пробвала, е оказа се, и без сутиен с подходящо деколте изглеждат......

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 17:17 от DolliGi

# 348
  • Мнения: 3 023
Ами аз от миналата година ви казвам, че 400 въобще не личат вие не вярвахте Simple Smile

Доли, може ли нагледен пример за такова деколте?

# 349
  • Бургас
  • Мнения: 959
Хубаво де, на мен пък всякак ми личат - и с дрехи и без дрехи.
Щеше ми се да не се набиват така на очи, даже първите дни, като се върнах на работа, ходех с разни тениски - но всички ме разконспирираха.

# 350
  • Бургас
  • Мнения: 877
Milla_11 като имам време ще снимам и ще ти пратя, че иначе хич не обичам да се снимам и за последните 20 години, ако изключим снимките на гърдите покрай операцията, я имам 10на снимки я не...

# 351
  • Мнения: 86
Скрит текст:
Скрит текст:

Пробвам да кача снимки през телефона, ако не стане, ще изтрия поста. С такъв тип деколте при мен си личат. Аз съм с 375 cc анатомични. Преди това бях с пълна чашка В. Всъщност отгоре се показва моята си гърда, защото както знаете при анатомичните обемът остава отдолу. Слагам сутиен с лек пуш ъп или по-плътна чашка.

# 352
  • Мнения: X
PetiaDi Ти си имала добър старт за това Simple Smile ние дето и пълна чашка А нямаме и със 500сс може да не докараме същия резултат. Изглеждат супер.

# 353
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
PetyaDi Имам същото потниче от Зара хихих стоят точно така, както показваш през него, определено си личи, деликатно и в същото време секси...

За промяната на сексуалния живот - е да, влияе - разбира се...Не толкова в секса, помня че в началото бяха едни подаръци без повод,  едно ухажване, сякаш не след 16 годишен брак, а като гаджета...Беше супер, но ест. и това отмина...хахахх демек за кратко беше, но беше сладко и много вълнуващо, сещам се с усмивка:)))

# 354
  • Мнения: 44
Момичета, мисля че всички с бъдещи операции за пролетта ще трябва да се въоръжи с търпение и да си чакаме есента. Искат да удължат извънредното положение до 13-ти Май, но ще си е направо до 13-ти Юни.

# 355
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Момичета, на накоя да са и поставяли импланти с разрез под мишницата т. е. в аксиларната гънка или да познава някое момиче с този начин на поставяне?Има ли нещо, за което трябва да се внимава или не е желателно този начин на поставяне?

# 356
  • Мнения: 136
Ефекта на PetiaDi не го постигам, ама действително с правоъгълното деколте с пуш-ъп най-много се виждат, без да е пошло. (И аз имам същия потник от Зара 😂 )

# 357
  • Мнения: 3 023
Ефекта на PetiaDi не го постигам, ама действително с правоъгълното деколте с пуш-ъп най-много се виждат, без да е пошло. (И аз имам същия потник от Зара 😂 )
При висок профил по лесно се постига такъв ефект. Моя е среден, с пуш-ъп стават брутални. Ще кача, обаче тези дни с деколте без сутиен...

# 358
  • София
  • Мнения: 134
В този ред на мисли.... Кога започнахте да си купувате сутиени, които са различни от тези за след операцията?

# 359
  • Мнения: 1 715
В този ред на мисли.... Кога започнахте да си купувате сутиени, които са различни от тези за след операцията?

Още преди операцията Grinning така де.... Толкова време чаках за тази промяна... Спомням си че седмицата преди операция поръчвах като луда от чужбина и ми дойдоха точно след операцията...еееййй голям кефффф 😍😍😍 но носенето им започна доста по-късно. Зс размера не ме питайте - те бяха само дантела без банели, няма какво да им се обърка. Дори някой да ми е бил по-малъл, пал ми беше кеф.. До преди това съм имала само ПО-големи 😂 не обратното

Общи условия

Активация на акаунт