Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 62

  • 12 460
  • 747
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 12 403
Ми даь ама той затова е съвършен в несъвършенството си. Аз го харесвам такива, нормална двойка, която периодично се ръфа. Grinning
Както съм казвала хиляди пъти, да ги гледам как се разтриват вечер след работа и си говорят на миличко не ми е интересно Grinning
Иначе бас ловя, че още в следващия епизод Марио ще си е направил изследвания Grinning

# 331
  • София
  • Мнения: 2 303
Аз пък изобщо не мисля, че тука Марио падна жертва на лошо поведение Grinning
Ако й беше казал - Зорница, както ти не би искала някой да се бърка в желанието ти да забременее, така и Нора не ще- Зорница нямаше да го отчете. Той просто се изказа малко по-грубовато и със сигурност не е искал да я нарани. Кисел, рекнал, извини се, стига толкова. Ако съдя по промото, Марио въпреки всичките си старания да бъде търпелив, му е прекипяло. И е разбираемо.
Тук Зорница беше старата Зорница. Тя усети Нора, нейното психическо състояние, без да знае за донорите. Тя потърси М., защото е близък и с Нора, и с Тасев, а...

# 332
  • Мнения: 4 075
Тук бих сложила Тони с въртящите очи. Ехх, да ти припомям ли за началото на сезона., Дона 😂
Повярвайте, Марио не е съвършен и прави грешки и простотии. И добре че не е.
Е сложи го деееее Heart Eyes
Роси, знам за какво говориш и още стоя зад думите си тогава. По този въпрос ще ти кажа две неща. Първо - онзи епитет изобщо не беше есенцията на коментара ми и второ - може да смятам, че Марио се е държал по определен начин в определена ситуация, но не смятам, че това генерално го прави кофти човек. И да - сигурно не ти се вярва, но наистина казах това на един човек, който попита - баси, няма ли един положителен герой в тоя сериал?

# 333
  • София
  • Мнения: 9 558
Хахах, Моски и аз това си помислих. Той иска дете, това е неговата фикс идея както отделението е фикс идея на Зорница. Това им е проблемът. Просто трябва някак да се срещнат.
А Марио е огорчен, изнервен, пренебрегван и плещи без да мисли. После си сипе главата с пепел, но явно се мъти нещо в главата му.

Чакам да качат епизода, че сега говоря наизуст.

# 334
  • Мнения: 12 403
Но "тоя пудел Хаджихристев" е култово Joy

Еми изнервен е, ами. Три сезона мечтае за тая жена, таман я докопа и тя се заплесна по отделението си Joy

# 335
  • Мнения: 2 364
От мен Mарио днес има една черна точка. Реагира странно и относно Hора, това не му е в характера.

# 336
  • София
  • Мнения: 9 558
От мен Mарио днес има една черна точка. Реагира странно и относно Hора, това не му е в характера.

Ето това искам да го разбера и за мен е далеч по необяснимо. Още повече, че знае, за историята с Чакъров и как се чувстваше Нора.

# 337
  • Мнения: 489
А може би просто искаше да отклони вниманието на Зорница, за да не я забърква и нея. Тя не знае, че Марио е наясно защо Нора реагира така на темата с донорството Simple Smile

# 338
  • Мнения: 3 269
А може би просто искаше да отклони вниманието на Зорница, за да не я забърква и нея. Тя не знае, че Марио е наясно защо Нора реагира така на темата с донорството Simple Smile
Димче, и аз така мисля.
Въпреки това, гадничък беше конентарът на Марио. Чак сега изгледах промото и съм доволна 😎. Хайде да обърне малко и той другия край, че взе да омръзва да се извинява постоянно.

Не вярвам да е за дълго това му поведение обаче. Както Моски каза, ще отиде да се изследва много бързо. После....пак ще се извинява, а Зорница пак ще бъде сърдита и ще го навиква. Взе да се изтърква това вече, но ако гледаме логиката на предишните сезони, Апостолова е малко вероятно да блесне с нещо ново преди финалните 5 епизода.

# 339
  • Мнения: 12 403
Но пък в промото Зорница изглежда де разстрои, допада ми тази идея Joy

Ама и това с изследването е нож с две остриета. Ако отиде и й каже - ето, виж, нищо ми няма, може да предизвика още някоя буря Joy

# 340
  • София
  • Мнения: 9 558
Къде видяхте Марио да обръща друга страна в промото. Там Зорница Направо го попиля.

А, хипотетично, Марио при ХХ ли ще трябва се изследва?

# 341
  • София
  • Мнения: 2 303

А, хипотетично, Марио при ХХ ли ще трябва се изследва?

При уролог-андролог / при липса на такъв - д-р Oг Янова Joy/

# 342
  • Мнения: 4 075
О, само това не. Това ще е по-неудобно от онзи преглед на Банков при Зорница; да не говорим, че цялата болница ще разбере Flushed

# 343
  • Мнения: 12 403
Къде видяхте Марио да обръща друга страна в промото. Там Зорница Направо го попиля.

А, хипотетично, Марио при ХХ ли ще трябва се изследва?
Роси, не, изобщо ХръХръ не е неговия човек. Принципно, сега, в нашата болница всичко могат да измислят. По-скоро Захариев може да му помогне, отколкото Гринчи.

# 344
  • Мнения: 3 269
Къде видяхте Марио да обръща друга страна в промото. Там Зорница Направо го попиля.

А, хипотетично, Марио при ХХ ли ще трябва се изследва?

Ааа, Роси, обърна я 😁. Втвърди тона и каза неща, които все премълчаваше. Зорница...ами тя почти от началото на сезона “го попилява” и е сърдита - нищо ново. Обаче този път той не клекна и не започна да й се извинява (засега 😁). 

За изследването, ако го направи, според мен няма да влязат в детайл как и при кого. Просто ще се окаже, че го е направил. И тук пак ще се съглася с Моски - нож с две остриета. Независимо дали се изследва и независимо от резултата, Зорница пак ще вдига гири.

Неизвестната е къде ще му се кара този път - в лекарска, при шкафчетата, по коридорите, на моста, по телефона или другаде? 😆

Общи условия

Активация на акаунт