Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 62

  • 12 495
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 9 558
Дрийми и аз така мисля. Ще е реакция на разочарование, защото той и каза, че е важно да е точна. А изглеждале все едно тя си се занимава с ХХ и въобще не беше готова да тръгва.
Все пак мисля, че ще и каже къде е трябвало да отидат и ще си тръгне. В промото Зорница изглежда по скоро гузна, отколкото сърдита. Ако си мисли, че Марио ревнува, според мен въобще няма да го чака, за да му се обяснява отново.

# 736
  • Мнения: 2 364
A защо мислите, че го чака? Тя съвсем умишлено се е пренесла да спи отделно. Това не е одеало, а са си завивки, чаршафи. Hикой не си застила така дивана, ако целта е просто да чака партньорът да се прибере отнякъде си.
Hа същото мнение съм за реакцията на Mарио.

# 737
  • София
  • Мнения: 9 558
Хахаха, Злати, добър въпрос. Може би защото ми се иска да го чака, за да поговорят.
Но от друга страна, ако се е изнесла да спи на дивана, това ще е много категорично послание, че не иска да е с него или да разговарят.

# 738
  • Мнения: 3 269
И тук възниква отново въпросът, защо Зорница би отишла да спи на дивана 🤔? Какво пък толкова може да й каже Марио на моста, че да сменят ролите и тя да е обидената, недоумявам.

# 739
  • София
  • Мнения: 2 349
Ох, какви сте криминоложки! Stuck Out Tongue Winking Eye
Спомням си в 7-ми Зорница се събуди след кошмара с количката на бебето на дивана - явно обича диваните Joy
От друга страна може и да е в спалнята - не е много ясно от стоп-кадъра ( огледало - отражение)...Stuck Out Tongue Winking Eye
Уф, до вторник има много време Rage

# 740
  • Мнения: 12 413
A защо мислите, че го чака? Тя съвсем умишлено се е пренесла да спи отделно. Това не е одеало, а са си завивки, чаршафи. Hикой не си застила така дивана, ако целта е просто да чака партньорът да се прибере отнякъде си.
Hа същото мнение съм за реакцията на Mарио.
Аз след още едно гледане имам известни съмнения, че е на дивана, защото ако е на дивана, тя лежи с глава към вратата на спалнята, а диванът там има облегалка. Вариант е да е легнала наобратно с глава към масата, където няма облегалка, но тогава нямаше да се вижда друга врата и светлина от нея. Grinning
А иначе си е типично женска проява - фръцва се, изнася се в съседната стая, ама гледа крадешком гаджето дали няма да дойде да се сдобрят,  щото хич не ѝ харесва да са скарани Grinning

# 741
  • Мнения: 3 269
Да не остана назад, и аз погледнах кадъра пак. Няма нито чаршаф, нито възглавница. Зорница е взела само завивка и се е увила в нея. Зад нея се вижда нещо като облегалка на диван и отворена врата 🤔. Освен да са си купили нов диван, без подлакътник откъм вратата 😆.
Връщам се на тезата - омотана в завивка, лежи на дивана и чака Марио да си дойде.

# 742
  • Мнения: 12 413
Аз да ви кажа, се вълнувам повече от друго нещо - Марио ще отиде ли все пак на прегледа или просто ще хвърли пакета в коша 😂

# 743
  • Мнения: 9 628
Май само на мен ми изглежда, че е на пода. Grinning

Моски, а аз се чудя каква е тая лаборатория, която работи толкова късно да взима проби Grinning
Ще ги направи, най-вече за собственото си успокоение, иначе ще изплиска легена от неизвестността и нерви Grinning

# 744
  • София
  • Мнения: 2 349
По-добре да го хвърли, че с тия изследвания кой знае къде ще ни забият Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз да ви кажа, се вълнувам повече от друго нещо - Марио ще отиде ли все пак на прегледа или просто ще хвърли пакета в коша 😂

# 745
  • Мнения: 12 413
Майче, пода ми изглежда като възможна опция. Но защо, божа работа 😁

Иначе и аз се питах за работното време на лабораторията, но ако приемем, че са до 6 на работа и си тръгнаха час по-рано, може и да я хванат преди да затвори 😂

# 746
  • София
  • Мнения: 9 558
Майче, зимно време, в 16:30 вече е тъмно. 😂 Имат време.
Аз мисля, че все пак Марио ще си направи изследвания. А се надявам Зорница да го успокои, че какъвто и да е резултатът няма да има значение.

Нова тема???

# 747
  • Мнения: 4 075
Заповядайте в тема 63 Blush
https://www.bg-mamma.com/?topic=1202274.new&nomobile=1

Малко по-късно ще сложа линкове към епизодите досега.

Общи условия

Активация на акаунт