Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 62

  • 12 543
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 2 418
Къде видяхте Марио? Thinking Марио се е изнесъл и тя е сама и страда Weary

# 691
  • Мнения: 3 269
Хахаха, сините чаршафи хвърлят отблясъци върху фотошопнатите цветове 😂. Страшни сме 😎.
Наистина изглежда виновна обаче. Мисля си също, че ако Марио все пак стигне дотам да се изследва, ще се окаже че има проблем. Драми, лечение и така до края на сезона. Раничко е да им се оправят нещата сега.

Алмаджи, виж й очите. Там има някой. Освен ако той не е казал изнасям се и докато събира багажа, Зорница се завива през глава на дивана. Това ще е повече смешно отколкото трагично 😜.

# 692
  • София
  • Мнения: 9 563
Хахаха, абе Дриймииии, къде видя някой в очите на Зорница, Хахахах.
Едва ли е Марио, по скоро оператора. Хахаха, със глас се смея.

# 693
  • София
  • Мнения: 2 418
Леле ще ме убиете Joy Зумнах да търся отражение в окото й Joy
Марио си е направил тест - те ще го объркат и ще му кажат, че не може да има деца, междувременно З. Ще забременее и ... турски сериал Stuck Out Tongue Winking Eye

# 694
  • Мнения: 2 365
Хахаха, Дрийми сигурно има предвид, че гледа към някого. Хахаха.

# 695
  • Мнения: 12 443
Големи сте шматки 😂 Зорница гледа към някого, следи го с поглед, а не се отразява 😀

Добре, изгледах тяхната сцена и не разбирам защо Марио не се осмели да сподели с нея за изследванията. Какво толкова се куми, не разбирам, моля за превод.

# 696
  • Мнения: 1 762
Добре, изгледах тяхната сцена и не разбирам защо Марио не се осмели да сподели с нея за изследванията. Какво толкова се куми, не разбирам, моля за превод.

За мен просто не намери точните думи. Чудеше се като дете и изстреля това с пицарията.
Иска да са заедно в това и така трябва да бъде, но може би желанието му е прекалено голямо и не открива пътя.

# 697
  • Мнения: 3 269
Ще ме убиете 😂. Инспектор Дю Дю е направо некомпетентен 🤣. Злати, Моски, благодаря - гледа някого, никой не се отразява в очите й. Ох много се смея 🙃.

Сега ще изгледам пак днешните сцени.

# 698
  • Мнения: 2 365
Марио си е направил тест - те ще го объркат и ще му кажат, че не може да има деца, междувременно З. Ще забременее и ... турски сериал Stuck Out Tongue Winking Eye
Това не го ли гледахме с Kалин?

# 699
  • Мнения: 12 443
Обаче аз казвала ли сън и друг път, че Марио е много драматична натура 😂
Сега като гледах сцената им - Зорница цъфти, пърха, целува го, закача го, а на нашия в главата му е апокалипсис 😁

Най-интеррсното е, че докато Зорница беше откачила по край отделението, Марио се опитваше да я успокоява и тн. На Зорница й мина, четвърти поред епизод е така да се каже обърната към Марио, ама той пък с леко закъснение сега намери да страда 😂
Зорлем просто им измислят драми.

# 700
  • София
  • Мнения: 9 563
Е как видяхте, че гледа някого? Честно. Първо е супер тъмна сцена, второ я дават само как си отваря очите.

Моски, единственото ми обяснение е страх. Страх го е какъв ще е резултата и според мен го е страх от реакцията на Зорница.

Ох, Марио с Кари 🥰🥰🥰🥰 Такъв разкошник е.

# 701
  • Мнения: 2 365
A в склада колко е смешен Joy

Роси, според мен си отваря очите, защото усеща, че има някой. Дали гледа към него, не мога да преценя.

# 702
  • Мнения: 12 443
Роси, нова плей , промото и забавен кадър. И ще видиш как на Зорница тайно следи някого с поглед Grinning

Хахаха,Злати и как търсеше по-голямо. Ама кисел, та се не знае 😂

Марио и Зорница ще имат момиче, залагам си заплатата, дето скоро няма да я имам 😂😂😂

# 703
  • София
  • Мнения: 9 563
A в склада колко е смешен Joy

Ахахаааа, Страхотееен

Защо момиче, Моски?

# 704
  • Мнения: 12 443
Защо ще имат момиче ли, Роси?
Ами защото Марио е разкошен и грижовен и в него има много нежност и желание да се грижи за някого. Не че за момчето няма да се грижи, но повече си го представям да се разнежва и размеква от щерка си, която да му вади душата с памук. Жалко, че нямат ресурс да снимат с деца (освен шефските) иначе бихме могли да гледаме трогателни сцени 🌞
Та не знам, представям си го като много щастлив мъж, който си има две принцеси у дома - Зорница и някоя малка въшка. 😁

Общи условия

Активация на акаунт