Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 62

  • 12 513
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 269
И според мен Зорница отваря очи, защото чува/усеща присъствие.
Също смятам че ще имат момиче 🤗.

Прехвърлих набързо епизода. Много е сладка Зорница как пърха около него в кафето. Но сцената на Марио с Кари ми е фаворит 😊.

# 706
  • варна
  • Мнения: 355
Аз пък мисля, че ще са близнаци- две момичета или момче и момиче. Такива е нямало досега във филма.
Аз бях поизостанала с епизодите и днес изгледах 21 и 22. Марио навит като пружина, ще гръмне направо. Велислав страхотно пресъздава това стаено напрежение и тревога на героя си! Чак аз се напрегнах! Само Зорничка нищо не разбрала!
И още нещо да споделя...
Абе много черно, мрачно, тежко и тъжно всичко напоследък. Дотяга ми вече да гледам само драми и проблеми! Добре че е Врабчев да пусне някой бисер от време на време. Кунка и Пенев разведряваха нещата, а сега и при тях кофти случки. Няма ли как нещо позитивно и весело да се случи най-после!

# 707
  • София
  • Мнения: 2 408
Момче. Казах. Stuck Out Tongue Winking Eye

Той с една не може да се оправи...Joy

# 708
  • Мнения: 12 422
Да кажа също, че явно двамата си говорят, щом й е разказвал за Цвети и Кари и също така, макар и с всички проблеми, механизмът "да, велика господарке" още сработва. 😁 Зорница го сръфа нежно за Кари, той в типично негов стил първо се вкисна и после приложи съвета на господарката 😂

# 709
  • Мнения: 9 628
Дискусията пред болницата явно няма да приключи с разбирателство.
На мен ми изглежда, че е на земята и сърдито се услушва Grinning

# 710
  • Мнения: 6 161
......
Та не знам, представям си го като много щастлив мъж, който си има две принцеси у дома - Зорница и някоя малка въшка. 😁  ....../quote]
Joy  Stuck Out Tongue Winking Eye  И аз моите  дечища  ги наричам с "въшка" . Татко пък глезеше дъщеря ми с въшинка Joy

Ще ми е много неприятно  ако Марио изтрещи  и се махне от всичко . Ще е лишено от всякаква логика . В момента го представят като чувствителна дама в климакс .  Ако търсят повод да го извадят от сериала , малко повече да се постараят . Това е доста дълго изграждан образ , за да го  сдухат така .

# 711
  • София
  • Мнения: 9 563
Ели, все по-рядко ти разбирам мненията, но би ли пояснила, какво в поведението на Марио е като на "чувствителна дама в климакс"?
Не се заяждам наистина питам, знам че не ти харесва сезона и предполагам виждаш нещата по-различен начин. Всъщност всеки, който вижда така нещата е добре дошъл да каже.
Аз съм пристрастнта и ми е интересна и другата гледна точка.

# 712
  • Мнения: 6 161
Ели, все по-рядко ти разбирам мненията, но би ли пояснила, какво в поведението на Марио е като на "чувствителна дама в климакс"?
Не се заяждам наистина питам, знам че не ти харесва сезона и предполагам виждаш нещата по-различен начин. Всъщност всеки, който вижда така нещата е добре дошъл да каже.
Аз съм пристрастнта и ми е интересна и другата гледна точка.

Rolling Eyes  За "дама в климакс" има достатъчно литература . Запозната съм теоретично с тях , но да знаете ,че не винаги се проявяват така . Когато си пренатоварен с работа и летиш  по семейни ангажименти -не се усеща по този начин .
Марио  го превърнаха в супер чувствителен мъж , който се затваря в себе си и не споделя , фиксира се  в дадена цел  почти паталогично . С темата за бебето направо е като със синдрома на Аспергер . За тези хората често е типичен силен, почти маниакален интерес към дадена област.
Обикновено  жени над определена възраст се вкопчват маниакално в идеята за бебе , ако то случайно се забави.
Не ми харесва как пресира Зорница с тези тестове и намеци .
Явно искат да покажат ,че още преживява  изоставянето , но ако е така  той сам пое този риск .
С две думи - дразни ме това , което правят с неговия образ . Ако това е причина да си тръгне ще е много глупаво от страна на сценаристите /за пореден път/.
Благодаря за поканата да изразя мнението си тук , но аз съм в темата доста отдавна и нямам нужда  от това .

# 713
  • София
  • Мнения: 9 563
Уау, не предполагах, че ще се обидиш и ще ме пратиш да чета литература по въпроса за климактериума
Благодаря за отговора. Повече няма да питам.

Жалко, че си ме цитирала, щях да изтрия въпроса, с който явно съм те засегнала. Ако поправиш, ще си изтрия мнението, над твоето.

# 714
  • Мнения: 726
Ей момичета, защо така? Явно коронавируса се отразява на всички ни, поизнервени сме в повечко (визирам себе си в случая също) Направо съм учудена, че се джафкате и не разбирам защо Sad
Очаквам Зорница и Марио съвсем скоро да разговарят, като мисля че Зорница трябва да направи крачката. Знам, че изобщо си няма представа за какво Марио е така мълчалив, вглъбен, но щом намира промяна би трябвало съвсем сериозно да седнат и да обсъдят кой какво го мъчи. Имам чувството, че драмите между тях са точно, защото няма диалог. Изчистят ли това напрежение, кажат ли си кой какво мисли, на кой за какво му тежи, ще потръгнат нещата във всяка една сфера от живота им. Но пък без драма няма как да ги дават, ще изпаднат в 6-та глуха като Мазови. Хем ми се иска да е всичко наред, да се обичат, да се гушкат и да стане бебето, хем знам, че така няма да е интересно и ще ги дават 1 път на 4 епизода.
Искрено се надявам Зорница да е чакала Марио да се прибере и да е заспала на дивана. Също предпочитам Марио да направи изледванията, а не примерно да запие в някой бар.

# 715
  • София
  • Мнения: 2 408
Ели, Марио просто се е вкарал в някакъв филм - прожектирва страховете си Wink
Както и ти, може би Wink... Споко, няма да го заточват в Сибир Joy/ или поне не за дълго/. Joy
Пък и нали искахме да видим чувствата на Зорница към него Stuck Out Tongue Winking Eye

# 716
  • Мнения: 6 161
Уау, не предполагах, че ще се обидиш и ще ме пратиш да чета литература по въпроса за климактериума
Благодаря за отговора. Повече няма да питам....

Не бих се обидила от спор за измислени герои Grinning  . Нямам  фалшиви идоли .
Ако ти го приемаш толкова лично - съжалявам . Ще се опитам да не ти отговарям , но темата е за различни мнения .  Аз не съдя никого за неговото .

Просто в момента образа на Марио не ме кефи . Работя предимно с мъже и това поведение ми е странно .
И в позабравения дух на темата - наздраве /профилактично срещу  коронавируса/ !

# 717
  • София
  • Мнения: 9 563
Ели, защо ме нападаш, каква е целта? Нищо не приемам лично. Попитах като човек, казах, че не е заяждане, но ти ме апострофира нападателно и иронично. И кой е казал, че не може да има друго мнение - тук непрекъснато изказваме и спорим по различни мнения, но никога до сега не сме се нападали лично.

Мислех да не го пиша, но ще го направя. Ами аз не приемам образите в сериала, като реални хора, а като преобрази, условности, послания. Не гледам на Марио (както и На всеки герой в сериала), например като на реален мъж, дето ще хванеш и ще го раздрусаш и ще му кажеш да се стегне, а като на модел, на история. Няма как да го сравнявам с истински, живи хора дето мога да ги квалифицирам и сложа в рамки. За мен случващото се е метафора, а не история на реален живот и не мога да го сравнявам с реални животи и характери. Толкова.

Последна редакция: пт, 10 апр 2020, 15:58 от rosi_ta

# 718
  • Мнения: 489
Въпреки недоразумението от снощи, аз също като  Rosi9550, съм оптимист за нашите хора...Марио как може въобще да смята това бебе ХХр  за конкуренция Simple Smile Просто трябва да поговорят извън болницата и никой да не ги прекъсва Simple Smile

# 719
  • София
  • Мнения: 2 408
Ели, както ме е напекло слънцето през прозореца, може ли средното от най-долния ред, моля! / Едно мохито с Деспасито/

Общи условия

Активация на акаунт