Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 62

  • 12 507
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 161
Ели, както ме е напекло слънцето през прозореца, може ли средното от най-долния ред, моля! / Едно мохито с Деспасито/

Joy Барът е на самообслужване от миналото лято  Beers !
Ето още нещо за освежаване

# 721
  • Мнения: 9 628
В общи линии въпросите бяха около известни неща, но в по-философски аспект Heart Eyes
Снимките са по-различни - само тази последната от Яни и корицата ги има ( малко са ми Kissing Heart ). Диде беше качила едни много готини, но ги няма Disappointed Relieved
Точно преди нея има статия за Гринчи / вече сме я чели/ Joy
Много ми хареса снимката със синята рокля и тази с тюлената блуза

# 722
  • София
  • Мнения: 2 405
Ето синята рокля

# 723
  • Мнения: 3 269
Момичета, да ви споделя каква развръзка ме осени днес 😊.
След драмата на моста и все така не доброто развитие вечерта, на другия ден Зорница отива в болницата и вижда, че Кари още не е изписана. Влиза да я види и докато си говорят, малката й разказва за тайната на Марио. На Зорница й светва лампичката и нататък варианти много 🤩.
Как ви се струва 😎.

# 724
  • Мнения: 12 421
Дрийми, много ми харесва мислата ти 😁
Аз от последните епизоди разбрах, че Зорница си обича Марио, иска си бебето, страх я е, че го разочарова с незабременяването, отделението много я дразни и това се превръща в доминанта, но то е защото не разбира, че Марио страда и има нужда от нея. Вижда го, че нещо го мъчи, но чака търпеливо да си каже. И в светлината на тия неща трябва нещо да я цапне по главата, за да разбере къде е болката на Марио. Ако Кари й разкаже, това би било тласък за нея, според мен.

# 725
  • Мнения: 9 628
Предпочитам никой да не се меси и ако някой ще казва нещо на другия, то да е самият той, а не трети човек. А и си мисля, че Марио ще си каже някои неща навън, докато спорят.

# 726
  • Мнения: 12 421
Предпочитам никой да не се меси и ако някой ще казва нещо на другия, то да е самият той, а не трети човек.
Майче, това се случва в живота и в нормалните връзки. При Христина няма такъв шанс Joy

# 727
  • София
  • Мнения: 9 562
Предпочитам никой да не се меси и ако някой ще казва нещо на другия, то да е самият той, а не трети човек.

+1 и от мен, Майче.
Искам, ако ще се изясняват, да си кажат нещата един на друг, а не чрез посредник. Предпочитам да си изплачат мъката още вечерта,
Ако ще се намесва Кари, нека да е след като са говорили. А Зорница май не е виждала момиченцето, или аз не помня.

И аз мисля, че Марио ще си каже още не вън, но този път май той ще се фръцне и ще тръгне нанякъде. Надявам се все пак да си направи теста.

# 728
  • Мнения: 1 751
Според мен Марио ще си каже още пред спешното, че е искал да я вземе с него за изследванията и ще си тръгне. Сега ще е е разораван и няма да има нищо да го спре какво го мъчи......
Предполагам, че Зорница ще го чака вкъщи и там ще продължат с разговора, не ми се вярва да си мълчат, а и явно епизодът ще е посветен на двойките.
Досега Зорница не са я давали с Кари, но е възможно да се запознаят.

# 729
  • Мнения: 9 628
Предпочитам никой да не се меси и ако някой ще казва нещо на другия, то да е самият той, а не трети човек.
Майче, това се случва в живота и в нормалните връзки. При Христина няма такъв шанс Joy
Да се надяваме да си е обновила леко репертоара тогава Grinning

# 730
  • София
  • Мнения: 9 562
Всъщност за този сезон Христина има от мен едно браво. Идея, смисъл - има всичко. Още малко динамика трябва, да акцентира на някои моменти, които са важни, но някак минават незабелязани и сериала ще стане съвсем приличен за нашите стандарти.
Надявам се само да не изтрещят до края на сезона.

# 731
  • Мнения: 726
Моето мнение е че Марио на входа на Спешното ще й каже, че не ревнува, а го е вбесило това, че Зорница изобщо не му е споменала за ДМС-то, което е решила да даде на Хаджихристев. Нещо в тази насока ще е. Няма да й спомене къде отива, нито ще иска да я изслуша. Опасявам се, че изобщо няма да стигне до изследването, а ще отиде да пие нещо някъде или просто да се разходи. Зорница ще го чака и ще заспи на дивана. След като той се прибере ще имат разговор.
Аз по едно време си мислех, че разговорът в операционната пред Пенев и Врабчев, когато Марио се обади да отложи изследването, не е случаен. Мислех си, че Врабчев ще изтресе нещо на Зорница. Сега не знам вече, по-скоро е нямал особен смисъл освен да ни покаже колко е притеснен Марио. А относно този с Кари - мисля, че беше по-скоро в насока, че Марио все пак ще стане татко Simple Smile

# 732
  • София
  • Мнения: 9 562
Ако Марио си тръгва и ДМС е това, което го вбесява, то ще абсолютен идиот и лично аз ще го обявя за такъв, хахахха.
Но, много ме съмнява.  Той не се впечатли от това, че Зорница го направи за посмешище и пред колеги, пред директора на болницата, пред министерството. Лъжата за бременноста го обиди и го засегна, за другото беше само глупава женска история. А Когато Зорница тогава взе да се извинява за ДМС, той я контрира дали има нещо съществено да казва. Едва ли ДМС му е важно.

# 733
  • Мнения: 3 269
Ако Марио си тръгва и ДМС е това, което го вбесява, то ще абсолютен идиот и лично аз ще го обявя за такъв, хахахха.
Но, много ме съмнява.  Той не се впечатли от това, че Зорница го направи за посмешище и пред колеги, пред директора на болницата, пред министерството. Лъжата за бременноста го обиди и го засегна, за другото беше само глупава женска история. А Когато Зорница тогава взе да се извинява за ДМС, той я контрира дали има нещо съществено да казва. Едва ли ДМС му е важно.
И аз така.
Според мен и този път не става въпрос за ревност, а за разочарование. Зорница за пореден път има други приоритети или поне поведението й изглежда така в неговите очи.

# 734
  • София
  • Мнения: 2 405
Хм, аз мисля, че на моста Марио няма да каже нищо съществено - ще изтресе нещо неясно, върху което Зорница ще тормози хубавата си главица, и ще си тръгне. А Зорница, завита в одеялото с белия кант, ще го чака, но дали ще го притисне да сложи картите на масата или ще продължи да го чака да си признае какво го мъчи....Thinking...
Зависи какво са им намислили до края. Ако сега се изяснят, трябва да им подготвят нова драма Joy

Общи условия

Активация на акаунт