Кауфланд - тема 41

  • 46 805
  • 747
  •   1
Отговори
# 225
  • shumen
  • Мнения: 18 254
Аз днес по обяд ходих.Нямаше много хора.При нас бяха на две опашки,едната за К,другата за Изипей,и за К пускаха само с колички-един излиза,един влиза.Почаках няма и 5 минутки,влязох и си взех набелязаните неща.Само Медикс нямаше при нас.

# 226
  • Мнения: 6 566
За кой кауфланд става дума?

# 227
  • shumen
  • Мнения: 18 254
Дреам Теам,за К в Шумен,до болницата става на въпрос.

# 228
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Преди малко на Кауфланд 1 в Русе имаше около 20 човека да чакат.
Не съм ходила още тази седмица. Може би ММ ще отиде днес или утре, но през деня, че има служебно ходене до Бултекс99, а магазина им е до К.

# 229
  • Мнения: 35 196
Дано вече се нормализират нещата с опашките.

# 230
  • Сливен
  • Мнения: 4 082
В Лидл от четвъртък до неделя джинджифила ще е на 4.99лв

# 231
  • Плевен
  • Мнения: 724
Имате ли мнение за този зехтин?

# 232
  • Мнения: 939
Ходих днес към 16 часа, беше много спокойно нямаше хора отвън, влизаш с количка задължително. Не очаквах да има дезинфектант на астониш, но имаше доволно количество и взех 2 шишета. Всичко беше заредено както трябва. Не мога да разбера пенсионерите какви са тия неизкореними навици да ходят сутрин на отварянето и да се тъпчат. Не ми се мисли в четвъртък какво ще е на бананите, те само от носталгия към комунизма биха се натъпкали.
Извинявай, ние с теб в един и същи магазин ли пазаруваме?
Ако е така, моля те кажи къде стои този Астониш.
Благодаря ти!

# 233
  • Мнения: 19 061
Някой пита за Борово, имаше поне 20 души опашка преди малко, дълга ми се видя...

# 234
  • Мнения: 25 888
Имате ли мнение за този зехтин?
Да, хубав е.  И на тази цена 10лв/литър е ОК.

# 235
  • София
  • Мнения: 4 051
Скрит текст:

Това е от вчера в К. до затвора в София. Наредих се на опашката към 18:15 ч., влязох към 18:30 ч. Тарикатчетата никога няма да се спрат... един `убавец, докато продължително се правеше, че взима количка се намърда в магазина, като пререди цялата опашка. Явно на хората не им се разправяше и не му казаха нищо.
Не знам тук ли коментирахте или в темата за Лидл, но да кажа - мая няма, празен рафт. Сода също няма. Отново нямаше дезинфектанти, но поне купих (нов за мен продукт) антибактериален течен сапун на Чисто.
Скрит текст:
Цената му е 3, 79 лв.
Препаратите на Астониш ги видях, но нямаше антибактериален/спиртен, а бяха за печка, за баня и обезмаслител. Вие кой точно препоръчвате предвид ситуацията?

# 236
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Сега пред магазина са над 50 човека. Нали нови промоции днес...
Снощи нямаше никой, чак се зачудихме да влизаме ли.
Исках да си купя резерва за Виледа, но нямаше, или поне аз не намерих. С новата подредба ми е трудно още да откривам стоките. В крайна сметка излязохме с килограм мандарини, сирене Лакрима и Пиринско.
Хора с пълни колички не видях.
Някои от рафтовете, като например течен сапун поопразнени. Плодовете също бяха оголени.

# 237
  • Мнения: 54 955
Вчера ходих към 16:30 в К. Нямаше никой пред магазина, нямаше и охрана. Вътре беше спокойно и имаше почти всичко. Джинджифилът вече е 7,50. Simple Smile
Този препарат на Чисто го имаше, сапун също, но не купих от него. Взех един Доместос. Астониш нямаше антибактериален и също не купих.
Антибактериални гелчета нямаше, купих после от Софарма, само по 1 даваха. 3,19.
Сега ще ходя в Лидл, за джинджифил.

# 238
  • Мнения: 2 405
Спекулантите се развихриха ... Няколко примера:
1. Внесли са банани с дебели кори- 2/3 от дебеината на банана. Продават се основно в Била, но има и тук таме в други магазини.
2. Внесли са малки портокали по размер но ги рекламират като такива за фреш. Продават се основно в Кауфланд и Лидъл.
 Това съм засекъл защото не ходя мнго но спекула има и се вихри защото си мислят, че хората ще купуват голямо количество без да проверяват. Е аз ги хванх - 2 банана и 4 портокала и им лъснаха гнусните действия. Дано и вие споделяте некоректните търговци. Сега е момента да им наместим бизнеса където трябва да е.

# 239
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Вчера ходих към 16:30 в К. Нямаше никой пред магазина, нямаше и охрана. Вътре беше спокойно и имаше почти всичко. Джинджифилът вече е 7,50. Simple Smile
.....
Късметлийка. Като казахте, че е станал 10 лв, заръчах на една колежка да ми вземе от квартално магазинче, дето оня ден бил 7 лв. Днес ми го носи - 12 лв/кг. Шъ умръ! Но какво да правя... поръчала съм го.
И малко отклонение. Вчера ММ купи 1 кутия латексови ръкавици от Бултекс 9,50 лв. Междувременно бях поръчала 1 кутия на другата фирма, дето ни снабдява с лични предпазни средства. Носят ми я, кутиите 1:1, цената 20 лв. и то без ДДС.Grin

Общи условия

Активация на акаунт