Кауфланд - тема 41

  • 46 744
  • 747
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 60
Тия усреднени цени, дали ще бъдат пуснати от държавата или търговците  ще ги определят ?

# 211
  • Мнения: 19 032
Не знам дали ще са нужни такива мерки...в момента конкуренцията на супермаркетите е огромна...всеки има договори за доставка, вече ако се стигне до там доставчиците да отказват зареждане, може да има спекула на цените.

# 212
  • София
  • Мнения: 4 051
То блъскането/ неспазването на разстояние / не е от многото хора, а от ума в главата.
Днес бяхме две на опашката. Жената, която беше зад мен уж беше на зад, но когато започнаха да маркират покупките ми и се лепна за мен, като че ли тя ще ми плаща сметката. Бях с няколко неща, даже количка не взех.
Касиерката ѝ направи чак забележка да седи на разстояние и да не се тика в мен, а и след нея други нямаше.
Много ми хареса това със сметката. 😂 Ще го "открадна" и ще ги питам лепките, които принципно са ми много неприятни, а камо ли в този период. Винаги съм им се чудила, все едно по-бързо ще минат като ме побутват. За мен това са много самотни хора, които имат нужда от близост или са много невъзпитани/прости.
Снощи имаше опашка пред входа и в магазина до затвора в София. Отказах се да пазарувам, нямах нерви да чакам. Иначе, паркингът не беше пълен. Вероятно и в магазина не е имало много хора.

# 213
  • Карлово
  • Мнения: 4 672
Аз търсих лимони вчера, но нямаше. Явно тировете не са пристигнали.

Ходих около 15,30. Отвън чакаха около 5 човека за колички. Аз купувам по малко и влязох да търся кошница. Няма. Отидох до касите и там няма. Питах касиерка, тя пшотвърди, че кошници няма. Излязох изчаках за количка и пак вътре. Като нямаше лимони взех лалета по 0,29 ст 3-ка. Седем кофички. Повече не ми трябват. Малко масло, кашкавал, пилешко, макарони, червена леща, че в нашия квартален свършила и така..
На излизане хората бяха повече.

# 214
  • Мнения: 1 040
Забелязвате ли повишение на цените спрямо миналата седмица преди да въвдат извънаредното положение?
Аз не съм ходила да пазарувам, но се коментира от познати, става дума за София.

# 215
  • Мнения: 54 677
Забелязах, че джинджифилът е станал 10 лв?!
Днес и утре няма да ходя.
Живот и здраве, в четвъртък.
Лимони имаше при нас. Редовна цена 3,50.
Те си бяха толкова.

# 216
  • Мнения: 3 970
Джинджифилът и преди е бил 10 лева в определен момент на годината.

# 217
  • Мнения: 54 677
Може, но лично аз не съм виждала. До 8 лв, максимум.
Аз си купувам като е на промоция, 4-5 лв. Той трае дълго.

# 218
  • Мнения: 19 032
Преди малко в ОК.
Влизаш веднага, само трябва да си с количка.
Вътре горе долу нормален брой хора.
Хляб Симид 830 гр е 99 ст.
Айсберга не е много голям...
Пред мен на опашката в количката имаше няколко кашончета мокри кърпички само.

# 219
  • Карлово
  • Мнения: 4 672
Може, но лично аз не съм виждала. До 8 лв, максимум.
Аз си купувам като е на промоция, 4-5 лв. Той трае дълго.
Да толкова дълго, че парче купено преди месец пусна корен, ще трябва да се сади.

# 220
  • Мнения: 4 303
Само веднъж ми се случи да ми пусне корен джинджифила, но тогава го държах на топло, в найлоновата торбичка. Просто съм го пъхнала с нещо друго в едно чекмедже.
Когато е в хладилник, не ми се е случвало.
И аз купувам когато е на промоция само.

# 221
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 853
Няма как да Ви убедя в моята правота. Както искате го разбирайте. А пък дали е лош коментара или оплакването, ще го разберете само ако го изпитате на своя глава. Тези хора проявяваха своеволие, а не вършене на работа.
Ако Вие имахте обект и никой не можеше да го посети заради т.н. охрана и търпяхте загуби заради Кауфланд, дали щяхте така да го приемате? Защото тези хора чакаха за Кауфланд, а не за страничните търговски обекти.

При нас бяха три опашки: едната за Кауфланд, другата за аптеката, третата за Изипей. Не е имало въобще проблеми с пускането.

# 222
  • Мнения: 939
Няма как да Ви убедя в моята правота. Както искате го разбирайте. А пък дали е лош коментара или оплакването, ще го разберете само ако го изпитате на своя глава. Тези хора проявяваха своеволие, а не вършене на работа.
Ако Вие имахте обект и никой не можеше да го посети заради т.н. охрана и търпяхте загуби заради Кауфланд, дали щяхте така да го приемате? Защото тези хора чакаха за Кауфланд, а не за страничните търговски обекти.

При нас бяха три опашки: едната за Кауфланд, другата за аптеката, третата за Изипей. Не е имало въобще проблеми с пускането.
Благодаря ти за мнението!
Значи все още има хора които са запазили разсъдъка си и могат да мислят!

# 223
  • Мнения: 54 677
Къде го съхранявате джинджифила?
Никога не ми е пускал корен, в хладилника. Опитах се да видя датата на последния, много е изтрит етикета и не мога. Но е поне от 2 месеца. Напоследък ям по-малко, но винаги имам наличен.

# 224
  • Мнения: 5 137
Ходих днес към 16 часа, беше много спокойно нямаше хора отвън, влизаш с количка задължително. Не очаквах да има дезинфектант на астониш, но имаше доволно количество и взех 2 шишета. Всичко беше заредено както трябва. Не мога да разбера пенсионерите какви са тия неизкореними навици да ходят сутрин на отварянето и да се тъпчат. Не ми се мисли в четвъртък какво ще е на бананите, те само от носталгия към комунизма биха се натъпкали.

Общи условия

Активация на акаунт