Кауфланд - тема 41

  • 46 607
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19 007
При нас не, във Фантастико е така

# 61
  • Мнения: 4 841
Тази сутрин за 10 мин се напълни паркинга на магазина. Реших да мина рано като отвори и да купя нещо за закуска в нас и за всеки случай да се позапася два пакета брашно и захар. Народа връхлетя с пълна сила. Пропуснах зарзаватите, въпреки че смятах да купя плодове за децата. Докато стигна касите и там народ. Пак що годе бързо минах. Хората освен кухненски ролки и кенеф папер, запасяваха и туби с вода. Аз като по проста си взех биричка. След мен беше страшно. Потопа идва хора, купувайте си лодки Scream

# 62
  • Мнения: 296
И ние днес мислим да пазаруваме поне за седмица (винаги така пазарувам, сега малко повече ще купя просто) ама честно казано май ще отидем до някой квартален магазин. При нас събота в К е лудница по принцип, пък сега още повече сигурно. И двамата с ММ няма да работим и според него трябва да си отидем на вилата, защото щяло да става по-зле. Мисля че, до ден-два ще се нормализират нещата.

# 63
  • Мнения: 19 007
И вчера си взимаха бира хората, имаше на лентата и преди и след мен.
Ние само лятото пием така че не ми трябва

# 64
  • Мнения: 25 737
Благодаря за брошурата. Интересно ми е в понеделник дезинфектанта на астониш за колко минути ще се изкупи...

# 65
  • Мнения: 4 841
Той може още по пътя към магазина да е свършил и да има "проблем с доставките".

Вчера в кварталния магазин доместос търсеха хората.

# 66
  • Мнения: 3 729
Заинтригуваха ме корените от магданоз другата седмица. Ще си взема и препарата за стъклокерамика, че е на сметка.

Снощи и при нас беше фраш, паркингът беше пълен и нямаше къде да се паркира. В магазина вървяха съобщения да имаме търпение на касите, защото служителите зареждат. Не видях празни рафтове. При нехранителните нямаше жива душа.
Съобщиха също, че пос терминалите не работят, но аз успях да платя с карта.

# 67
  • Мнения: 240
Някой да е минал скоро през Кауфланд до ЖП-гарата във Варна, да ми каже какво е положението?

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Ама са хитри...брошурата е пълна с поч.препарари, тоалетна хартия, кухненска, брашно 2кг....Stuck Out Tongue Winking Eye

Дано спре тая лудница!

# 69
  • Мнения: 72
Аз преди малко минах през К за сушилник за съдове и магнитна лента за ножове и си откарах половин час на опашката преди касите.

# 70
  • In transit
  • Мнения: 11 811
О, не. Утре ме е страх да ходя. Събота пред апокалипсис.
Ако не ти е спешно иди някой от работните дни, ама по-раничко...и иди до МОЛ-а, там мисля, че е една идея по-спокойно.

# 71
  • Мнения: 25 737
О, не. Утре ме е страх да ходя. Събота пред апокалипсис.
Ако не ти е спешно иди някой от работните дни, ама по-раничко...и иди до МОЛ-а, там мисля, че е една идея по-спокойно.
За уикенда си имам всичко. Но мисля, че скоро тази лудост няма да спре.
Не им ли свършиха парите...

# 72
  • Мнения: 35 110
Паркинга беше фраш ,колички... Почти нямаше свободни. Опашките почваха от безалкохолните напитки. Сравнително бързо работят служителите. Само една каса не беше отворена. Магазинът беше добре зареден. Само мая липсва Wink

# 73
  • Плевен
  • Мнения: 714
Ама са хитри...брошурата е пълна с поч.препарари, тоалетна хартия, кухненска, брашно 2кг....Stuck Out Tongue Winking Eye

Дано спре тая лудница!

Мисля, че винаги през пролетта има акция на препарати. Тяхната хитрост в момента е и в отговор на търсенето, за всички ни е добре да има намаления. Разбира се, не казвам, че е чисто благородна постъпка.

# 74
  • София
  • Мнения: 14 672
Кауфланд Люлин, опашката за касите, преди завоя за нехранителните и изхода. В 9 спряха да пускат, докато не се поизпразни и навън се вие опашка.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт