Кауфланд - тема 41

  • 46 614
  • 747
  •   1
Отговори
# 345
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Ами подавайте сигнал срещу филиалите, които не са си направили организация. Бързо ще се сетят как се прави. По-добре да не си играем прекалено с вируса, че нещо не ми хареса следобедния брифинг, на който стана ясно, че при едва 200 болни, повечето от които вкъщи, двете основни болници в София са с изчерпан капацитет...
Определено ще подам. Не е редно да се пускат по 10-15 човека накуп.

# 346
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
И да се има предвид, че зеленият аналгинхинин отдавна не е в аптечната ни мрежа. И в данъчните складове няма, потвърждавам. От утре пак на опашка, за друго практично.

# 347
  • Мнения: 3 732
Грахта в консерви 2 в 1 на Колорита хубава ли е?

От тия 2 за 1 кое си заслужава? Харесах си тоалетната хартия, Тутки, пастет, черен пипер. Друго?

# 348
  • Мнения: 35 110
Този грах ( мъжки род ) го купих предният път на 2 на цената на 1. Заминаха в кофата. Все едно камъни са тия зърна. Абсурд да купя отново от тях!

# 349
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
+1 за граха.

Кафе Н. Бразилия си заредих днес (чрез ММ). Също сирене "Елена" в тенекиена кутия. Малко портокали (тип мандарина) взел, да ги пробваме за фреш.

# 350
  • София
  • Мнения: 382
Аз пък не съм усетила това при грахта. E не е като на Bonduelle, но не и толкова лоша.

# 351
  • Мнения: 3 732
Аз съм голяма претенция за боб и грах. Харесвам боба на Аро, марката на Метро, но много трудно го намирам. Изчезна от кварталния магазин. Грах ми е любим буркана с марката на Кауфланд. И при двете зърната са малки, но ...

# 352
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Дидка,при нас нямаше брошури,но и да си ги пуснали може и някой да ги е отмъкнал.
Тук днес заваля сняг и бях с детето и не можах да се добера до К.

# 353
  • Мнения: 19 007
Нямаше никакви дезинфектанти - нито за дрехи, нито за ръце. Ползвам от 2 години за дрехи и редовно взимам.

Този е към 3 лв . в българския ДМ https://www.dm.de/denkmit-hygienespueler-waesche-desinfektion-15 … 010355486912.html

Активната съставка е като на Heittman

# 354
  • Мнения: 3 960
Този грах сме го коментирали и бях писала, че съм вземала и ми харесва. Аз ще взема грах, масло, прясно мляко и йогурт от офертите 2 за 1.

# 355
  • Мнения: 20 163
Да, коментирали сме го, ужасен беше този грах, и аз хвърлих моят.
Не зная какво ще правим с това пазаруване, миналият път като бяхме в Кауфланд, човекът който се редеше на съседната каса но беше на метър и нещо до нас, кашляше ужасно. И съм шокирана от запълнения капацитет на двете най големи болници, при това още съвсем в началото на пандемията.

# 356
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Нямаше никакви дезинфектанти - нито за дрехи, нито за ръце. Ползвам от 2 години за дрехи и редовно взимам.

Този е към 3 лв . в българския ДМ https://www.dm.de/denkmit-hygienespueler-waesche-desinfektion-15 … 010355486912.html

Активната съставка е като на Heittman
Благодаря, ще го потърся, когато имам път към ДМ. За момента имам още за няколко перални от този на Heittman. Аз го слагам само на пералнята с хавлии и бельо и ми е безценен.

# 357
  • Карлово
  • Мнения: 4 644

Кафе Н. Бразилия си заредих днес (чрез ММ).
Kak е кафето? Не е прегоряло нали.

# 358
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Не съм го пробвала, тъй като имам все още от преден пакет.

# 359
  • In transit
  • Мнения: 11 811
Днес около 11.30 пред К Възраждане Варна имаше 10-тина човека опашка...стигаше до магазинчето за цветя. За около 5 минути влязохме...пак имаше дядовци, които не спряха да се ръчкат и да бързат...даже единия го пуснах пред мен, защото много бързаше и скъсяваше дистанцията постоянно. Вътре имаше само мокри кърпи. Стока имаше достатъчно, хора също, никой не се съобразяваше с другите хора и с постоянните съобщения по уредбата за дистанция от 2метра. За себе си реших, че сигурно до края на карантината няма да стъпа отново там. Като излизахме опашката беше почти до края на паркинга. За Лидл ще пиша в другата тема.

Общи условия

Активация на акаунт