Кауфланд - тема 41

  • 46 604
  • 747
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Явно са го направили, за да може възмутените граждани на възраст под 60 години да могат да пазаруват преди "пенсионния" интервал от 8,30-10,30ч Simple Smile)

# 391
  • In transit
  • Мнения: 11 810
Кой Кауфланд работи в 7;15?
Възраждане също, видях, че пише от 7-20ч.

# 392
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Вече е написано - всички работят от 7 до 20. От сайта:




Честито Благовещение на всички!


Дано възможно най-скоро да ни споходят добри вести!

# 393
  • Мнения: 25 737
Благодаря. Последно като ходих беше от 8ч.

Днес минахме с детето, около 11ч. Нямаше опашка, влиза се спокойно. Стока не липсваше, но и народ също. Никой не спазва 2 метра.
Както и да е, доволна съм от пазара.

# 394
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Вчера се редя на опашка с разтояние и хоп една жена се намести между мен и човека преди мен. После тъкмо е мой ред, но да излезе някой и аз отивам за количка и докато взема хората след мен влязоха. Добре, че човекът дето пуска ме видя и каза да вляза.

Последна редакция: ср, 25 мар 2020, 15:18 от nasito8988

# 395
  • Варна
  • Мнения: 1 199
Благодаря. Последно като ходих беше от 8ч.

Днес минахме с детето, около 11ч. Нямаше опашка, влиза се спокойно. Стока не липсваше, но и народ също. Никой не спазва 2 метра.
Както и да е, доволна съм от пазара.
Лъки, за кой Кауфланд става въпрос?

# 396
  • Мнения: 35 110
Русе Дружба- отивам 11.30- народ. Минах пред Лидл и на връщане- гледам няма никой пред Кауфланд, широко отворена врата. И се намърдах. Много народ, много стока! Всичко имаше, което исках + МАЯ Simple Smile Суха на Йоткер. Ама аз нямах и много неща в списъска Simple Smile Явно на обяд отварят вратите.

# 397
  • Варна
  • Мнения: 10 789
И защо има много народ? Нали уж пускат дозирано клиентите?

# 398
  • Мнения: 19 007
При нас пускаха по 10 души, вътре имаше не повече от 20....

# 399
  • Мнения: 35 110
И защо има много народ? Нали уж пускат дозирано клиентите?
Явно на обяд отварят вратите. наистина много хора имаше.

# 400
  • Мнения: 25 737
Благодаря. Последно като ходих беше от 8ч.

Днес минахме с детето, около 11ч. Нямаше опашка, влиза се спокойно. Стока не липсваше, но и народ също. Никой не спазва 2 метра.
Както и да е, доволна съм от пазара.
Лъки, за кой Кауфланд става въпрос?
Във Възраждане.

Кисе, един човек има на входа да контролира. Възрастен мъж.
Имаше страшно повече от 20 души в магазина. На витрината с месото опашка. Подминах. Взех си кашкавал от разтегления. При картофите, също митинг.

# 401
  • Мнения: 27 500
Могат ли да се използват шкафчетата за багаж както обикновено или от съображения за хигиена са ги заключили?

# 402
  • Мнения: 1 511
Могат ли да се използват шкафчетата за багаж както обикновено или от съображения за хигиена са ги заключили?
Ползват се, сутринта видях една жена, че си заключваше багаж вътре.

# 403
  • Мнения: 27 500
Благодаря. Ще ми е първо ходене след като обявиха ИП, дано при нас няма много хора Thinking

# 404
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте! Много хора имаше и на Кауфланд Липник - Русе и в 10:30ч. и след час пак беше същото. Исках Ципура от рибния щанд и още няколко неща от тази седмица, но не ми се чакаше на тоя кучи студ. Половината бяха пенсионери.
За сметка на това в Лидъл беше спокойно с много малко чакащи отпред.

Общи условия

Активация на акаунт