Кауфланд - тема 41

  • 46 585
  • 747
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 746
Момичета да ви подсетя  , че от утре в Кауфланд е на промоция Медикс рейзър. Антибактериален препарат за почистване. Има няколко вида : спрей за баня, за кухня и универсален. Дезинфекцира без  да мирише на хлор.

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
И...? Аз не съм доволна от него.

# 467
  • Мнения: 54 391
Аз купих Доместос. Мирише, ама е сигурен.

# 468
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте!
Дезинфектант има и в Русе на Липник достатъчно. + етикет до 2 бр. на човек.
Но като цяло винаги има опашка пред магазина. В някои случаи стигаща до средата на паркинга.
Харесах някои неща от брошурата като майонезата на Хайнц. Но ще пазарувам при нужния седмичен пазар.

# 469
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 170
Момичета да ви подсетя  , че от утре в Кауфланд е на промоция Медикс рейзър. Антибактериален препарат за почистване. Има няколко вида : спрей за баня, за кухня и универсален. Дезинфекцира без  да мирише на хлор.

подсети момчето Smiley
оффф ... пак ли ще бегам до хоремага ???

# 470
  • Мнения: 27 475
Артемида, нашият и вашият Кауфланд и Лидъл съвпадат Stuck Out Tongue Winking Eye Значи в Кауфланд е имало жива мая, следващия път ще огледам по-добре.
Аз купих 2 броя от дезинфектанта за ръце на Медикс- пише си биоцид отзад. До 2 броя са и при нас. В четвъртък беше.
Аз харесвам Медикс рейзър, особено универсалния спрей (чудесно маха и мазнини), препарата за ВЦ и този за под. Ще взема, но стига да стигна до магазина (не знам кога ще е).

# 471
  • Мнения: 25 736
Момичета да ви подсетя  , че от утре в Кауфланд е на промоция Медикс рейзър. Антибактериален препарат за почистване. Има няколко вида : спрей за баня, за кухня и универсален. Дезинфекцира без  да мирише на хлор.
Циф спрей, до него в брошурата е по евтин и по ефективен. Simple Smile

# 472
  • Мнения: 27 475
Лъки, Циф спрей е по-малко количество. А и мисля, че не се води дезинфекциращ. Иначе не е лош и той, харесва ми.

# 473
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Циф,не е дезифектант.
Аз също харесах от утре майонезата,корите за баница,бутер тестото,някои сладки неща за детето,но ще отида сигурно чак за седмичния пазар.

# 474
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Здравейте!
Дезинфектант има и в Русе на Липник достатъчно. + етикет до 2 бр. на човек.
Но като цяло винаги има опашка пред магазина. В някои случаи стигаща до средата на паркинга....
Вчера в 16 часа нямаше никой. Отидох, взех количка и влязох. Дезинфектант имаше само Медикс. Промоционалния беше свършил.

Маята в Кауфланд не е ли скъпа? Гледах я 52 ст. До нас в кварталния супер е 29 ст., а на село дори е 25 ст.

# 475
  • Мнения: 25 736


Маята в Кауфланд не е ли скъпа? Гледах я 52 ст. До нас в кварталния супер е 29 ст., а на село дори е 25 ст.
Повечето неща са със завишени цени, освен ако не са на промоция.

# 476
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 170

Маята в Кауфланд не е ли скъпа? Гледах я 52 ст. До нас в кварталния супер е 29 ст., а на село дори е 25 ст.
ако сравняваш една и съща мая - не е скъпа.

# 477
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Маята в Кауфланд струва 53ст,миналата седмица купих от квартален магазин и за 80ст,но всеки ден правя хляб в хлебопекарната и ми е много нужна,пък и време за козунаци идва.

# 478
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Ауу, да не чуват от нашия квартален супер, че има и за 80 ст. мая Joy
Как може едно кубче мая да струва толкова? Flushed Божее! До къде ни докараха? Confounded

# 479
  • Мнения: 2 790
Аз имам една огромна буца мая вкъщи и за съжаления днес установих, че фурната ми (раховец) не пече никак добре тестени неща, пуснах един кекс на 200 градуса(по рецепта беше на 190)-отвътре остана суров. А как се канех да пека хлябове и питки...... От новата брошура си харесах грил тиган, сервиз за хранене и прибори.

Общи условия

Активация на акаунт