Кауфланд - тема 41

  • 46 629
  • 747
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 129
Да, наистина, сега погледнах и видях, че има разлика. Simple Smile На бялата тубичка наистина пише Helps fight, освен това отдолу пише Hygiene Hand Gel и само with alcohol, без процентите. Simple Smile А моите са напълно еднакви. Странно.

# 526
  • Мнения: 3 961
Аз обаче имах предвид снимките преди твоите (стр. 31, пост номер 464)- на тях се виждаха тубичките с дезинфектант в картонени кашончета...Там се виждат различните надписи на различните тубички. Wink Все пак, не съм си измислила сама какво пише на опаковките, видяла съм го там. И на мен ми е странно защо са различни и надписите....

Увеличи снимката, едно и също е, само тубичката е различно. Според мен това е сам почистващо гелче, не е дезинфекциращо.

# 527
  • Мнения: 27 515
Хриси, на стр. 31, пост 464 като увеличиш се вижда разликата при тези в кашончетата. Blush На снимката на Дито се вижда и без увеличение, че са еднакви.

# 528
  • Мнения: 5 094
Да разясня снимките, нали аз ги публикувах сега ги гледам на зуум. На бялата туба разликата е, че пише Hygiene hand gel, а над него пише with alkohol and glycerine, на прозрачната тубичка пише Hand gel sanitizer, а над него with 65% alkohol and glycerin. Други разлики не виждам.

# 529
  • Мнения: 27 515
И helps fight/protects against. Жалко, че няма снимано съдържанието отблизо.

# 530
  • Мнения: 5 094
И helps fight/protects against. Жалко, че няма снимано съдържанието отблизо.
Да и това.

# 531
  • Мнения: 13 545


Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 11:52 от AnMary

# 532
  • Мнения: 27 515
Поне отзад не пише колко % от съдържанието е алкохол/спирт. Дано да е достатъчно. Някой беше споменал, че отпред пише 65% (ако не бъркам). Благодаря за снимките. Blush

# 533
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Преди малко се върнах от Кауфланд. Пълно е с дезинфектанти за ръце, поне 4 вида има. Явно желаещите намаляха.

# 534
  • Мнения: 27 515
Запасили са се вече. Blush Предполагам, че е затова. А има ли все още табелка "до 2 бр. на клиент"?

# 535
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 203
Преди малко се върнах от Кауфланд. Пълно е с дезинфектанти за ръце, поне 4 вида има. Явно желаещите намаляха.
тц.
намаляват "външните" клиенти.Smiley

# 536
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Запасили са се вече. Blush Предполагам, че е затова. А има ли все още табелка "до 2 бр. на клиент"?

Не, стоят си самотни.

ПП Да си уважа аз меденките, които си купих. Simple Smile

# 537
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Тази вечер в 18 часа учудващо нямаше хора. Бях набелязала няколко неща. Нямаше само хартия за печене.
Явно имат проблем с доставките на плод-зеленчук от Турция. Пак беше оголено. А доматите от 1,79 бяха изгнили. Явно бяха се изобрали хубавите.

# 538
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Нашите ходиха сутринта рано и взели почти всичко,което бяхме набелязали.Само бутер тесто нямало.И какво са взели на касата 60 лева оставили.Хора каза майка ми,че към 9 часа сутринта е нямало почти и количките са били отключени.

# 539
  • Мнения: 27 515
Искам хартия за печене, дано намеря. Thinking Вярно, намалена е, но чак да няма. Досега не се е случвало.
Скрит текст:
  И от нея ли правят маски? Bowtie

Общи условия

Активация на акаунт