Кауфланд - тема 41

  • 46 595
  • 747
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 54 401
Едро, не в мрежа.

# 586
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Благодаря за брошурата.
Доста неща харесах от другата седмица,но не знам дали ще се добера до К.

# 587
  • Мнения: 1 575
Здравейте! Моля за помощ - мнение за този препарат за вълна. Става ли? До сега не съм ползвала препарати на Кауфланд.

# 588
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Питате за едно и също нещо в две теми,тази и за перилните,защо?Препарат за вълна е,собствена марка на Кауфланд,не е премиум клас,аз не бих го купила .

# 589
  • Мнения: 1 575
Питате за едно и също нещо в две теми,тази и за перилните,защо?Препарат за вълна е,собствена марка на Кауфланд,не е премиум клас,аз не бих го купила .
Питам, защото мисля, че някой го е ползвал в някоя от темите и ще може да сподели. Не очаквам премиум клас, разбира се, но някакво мнение ще ми е полезно.

# 590
  • Мнения: 54 401
Става, Дари. Ползвала съм такъв. Имам малко чисто вълнени дрехи, даже само 2 пуловера, не си струва да им угаждам толкова.

# 591
  • Мнения: 2 373
За яйцеварките - по инструкция се дупчат, но ще станат и без дупкане. Дупкането е за да се получи необходимата твърдост отговаряща на деленията в скалата на чашката. Ползвам през ден и съм доволен. 30 яйца ще трябва да се варят на 5 дози. Има уреди дето са за 14 яйца. Ползвам бюджетен модел яйцеварка и нямам автоматично изклюване, а само пищене - трябва да отидеш задължително да го изключиш на време. Модел подобен на моя имаше предишни седмици на 18 лева. Този модел явно е марков и не знам от къде идва разликата в цената - дали плащаш за маката или за допълнителни функции. Колкото до боядисването възможно е вътре да проникне боя всеки си преценява боята която е купил дали има вредни вещества в състава и дали да дупчи яйцата.  В заключение дори и да не дупчите пак ще станат не знам дали и колко ще се пукнат и как трябва да се промени дозировкат ана водата за да се компенсира липсата на дупка където изпарената вода да влиза в яйцето. Ползвам не за масово варене по празници а за ежедневно за ядене.

# 592
  • Мнения: 27 486
В упътването на яйцеварката Делимано мисля, че пишеше, че яйцата се дупчат, за да не се пукат... Идеално си стават и без дупчене, но някои се пукат. Яйцата се варят на пара, няма нужда парата да влиза вътре и да има дупка (в уред за готвене на пара примерно не се пукат дори и без да се дупчат). Blush А цената- има мисля 2 допълнителни пластмасови приставки- за яйца полумесеци и кръгла (за зеленчуци/омлет)- но те са за един човек или за малко количество, да речем, да се сготви ориз на пара за бебе. Аз лично веднъж съм правила ориз така като единственото удобно е, че се самоизключва- иначе не си струва за малко количество. Приставката за 2 яйца трябва да се намазни добре, за да се отделят. По едно време дъщеря ми харесваше яйцата така. Функцията за самоизключване за мен е най-големия плюс (не знам дали оправдава цената, но е много удобна), включвам и си правя друго, а те се варят. Когато се изпари водата се самоизключва, като отида в кухнята яйцата ме чакат Grinning На мен ми е голямо удобство, използваме яйцеварката често- почти всеки ден. Детето (на 8 г) също само се обслужва, аз само пускам в контакта- тя си взима и бели от готовите яйца.

# 593
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
Днес ходих до Кауфланд, нямаше опашка никаква. Отново обаче работеха само 2 каси.
Яйцеварката на Делимано я имаше, повече от 20 бр. на око преценяване. Същата купих преди миналия Великден. Не дупча яйцата, независимо от написаното в книжката с инструкции. ОК си стават сварени, твърдостта според поставената вода отдолу. На другите две приставки не ми харесва консистенцията като резултат. Стават като запечени яйца, т.е. за това не ползвам, продължавам да ги правя на тиган.

# 594
  • Мнения: 54 401
При нас имаше опашка в К, за разлика от Лидл.
Имаше масло, купих 2. И лимони взех, защото в Лидл бяха 5,50 Rolling Eyes, а в К 3,89.
Маслини Мамут купих пак, хубави са.

# 595
  • Мнения: 35 109
Браво за маслото. Хубаво е, определено

# 596
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 808
От маслото и аз си купих, също и от яйцата - 15 бр., които ще са на промоция другата седмица на 2,69 лв. Пуснаха ги от вчера, явно кокошките доста снасят. Simple Smile Олио Калиакра - първа преса си взех, хляб "Вита"-баланс, обезкостено пилешко бутче, грейпфурти - 1,49 лв. (снощи). Взех и Нестле зърнена закуска, че има още до края на извънредното положение - да има какво да хапваме, когато ни престърже стомаха.

Но междувременно тази седмица купих и изядох много кутии с меденки, които са ми любими. Laughing

# 597
  • русе
  • Мнения: 1 317
Наличен ли е този крем?

# 598
  • Мнения: 4 588
Този мултикукър на Филипс от новата брошура не е ли изкуствено намалена цена? Някой има ли го?

# 599
  • Мнения: 3 960
Този мултикукър на Филипс от новата брошура не е ли изкуствено намалена цена? Някой има ли го?

Аз го имам от 1-2 години. Като уред съм много доволна от него. Мисля, че и преди съм писала. Купих го за 190 лв тогава. Цената по другите магазини е около 280-290 лева. В Кауфланд нормална цена е 320лв. на промоционална цена е на оферта.

Общи условия

Активация на акаунт