Кауфланд - тема 41

  • 46 612
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Бонго, полулярен си в други теми за пазаруване.
Преди да се пенсионирам ме интересува следното:
-чери доматите как са, ако са мекички още от сега
-лед градинската соларна фигурка с Очи има ли я реално
-зеленият лук по 39 ст. зелен ли е де факто?

# 691
  • Мнения: 27 500
Нашият Кауфланд със сигурност няма да работи в неделя. Даже мисля, че за всички филиали важи!

# 692
  • Мнения: 20 163
Жената е пазарувала преди 8.30, какъв е проблема?

# 693
  • Мнения: 35 110
Жената е пазарувала преди 8.30, какъв е проблема?
Заяждане на дребно е това.. Не се занимавай.
И аз с малко дете предпочитам да пазарувам сутрин, когато мъжът ми е у дома или в почивен ден, следобеда, когато детето спи.
Майка ми, която е пенсионер  я връщат, за да може майки с деца да пазаруват в 9:30. Ми, кой както си реши да продава, така да работи, но да не чака доволни клиенти

# 694
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 201
Не са пенсионерите болката, а начинът на допуск.
Оставете ми бял Линдор за неделя. И тази "намалена" цена не е ОК, но откакто не пътуваме съм се примирила дори и с качеството.
Печената капия в буркан, 670 гр. с оцет ли е? Пише че е овкусена, с какво ли.

доколкото знам по някакви си стандарти печената капия в буркан не трябва да има нищо освен капията и собствения и сос.  тук виждам чесънче на дъното на буркана. предполагам, че това е овкусяването.
все пак това е турски продукт и може би там да има други стандарти. чети етикета !!! Smiley

# 695
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
"Жената" е наясно с всичко. Започвам да пазарувам.
Козунаци. Сам себе си.

# 696
  • Мнения: 3 960
Нашият Кауфланд със сигурност няма да работи в неделя. Даже мисля, че за всички филиали важи!

Сигурно ли е? Беше казано, че няма да работи преди ИП, но сега се оказва, че ще работи, въпреки обявлението в брошурата.

# 697
  • Мнения: 3 729
На обед паркингът на нашия филиал беше почти пълен. Опашка нямаше. А вътре като че ли не беше чак толкова пълно. А, сега, де?!
Зеленият лук беше свършил. Черитата бяха добре, взех си. Ябълките са малко дребни, но изглеждат добре. Банани имаше много, даже и чисто зелени.
Краставиците не ми харесаха никак.

# 698
  • Мнения: 27 500

Поне в брошурата за Пловдив така пише...Или може би важи за определени магазини...гледам, че има и други градове в списъка.

# 699
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
Кауфланд и Лидл почиват два пъти в годината на 1.01 и на Великден,това важи за цялата страна

# 700
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Идвам от магазина във "Възраждане". Никаква организация, блъсканица навсякъде. На касите една дълга опашка, уж  охраната да разпределя хората, в крайна сметка се пререждаха разни тарикатчета, та даже чух "Аз да не съм бунак да се редя най-отзад"... И най-безцеремонно се пререди, а охраната тотално паникьосан, та до неадекватност. Не знам защо е тази лудница.
Аз отидох да платя сметки и между другото взех салата, доста опърпана, но на въпроса ми ще извадят ли, получих само бързото "Свърши", което ми прозвуча по-скоро като заучена фраза, отколкото като действителен факт (все пак сме едва понеделник...) Проверих за ромова есенция - за козунаците я използвам - "Свърши". Общо взето доста неудовлетворяващо посещение - особено след като накрая за 5 покупки на кръст се наложи да чакам огромната опашка, заради пререждащите се.

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
dolce miele,"нашият" Кауфланд(Лидл също) в неделя ще е затворен.И аз бях преди обяд(около 11ч),отвън опашката от чакащи беше много голяма,но вътре беше спокойно,без бутане.

# 702
  • In transit
  • Мнения: 11 811
ВЕЩИЦА, благодаря, че сподели...значи ще пропусна пак ходене до Кауфланд.
Исках да си взема от нефилтрираният зехтин, но няма да си причиня блъскането само заради него.

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Отидох и кат видях до къде се вие опашката, направо кръгом!

# 704
  • Мнения: 38
Проверяват ли дали си с маска на влизане в кауфланд и лидл . Аз съм със  тежък задух и не мога да дишам с тези маски. Дали ще ме пуснат без маска.

Общи условия

Активация на акаунт