Хотел за кучета около Пловдив

  • 4 208
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 742
Здравейте! Някой може ли да ми препоръча хотел за любимката някъде около Пловдив?

Последна редакция: ср, 11 мар 2020, 20:50 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 1
По- добре попитайте в района, в който ще пътувате в кой хотел допускат домашни любимци, все повече хотели и къщи за гости предлагат тази услуга, с минимално доплащане. Любимецът ви няма да се чувства добре ако е отделен от вас. А и си е скъпо. Успех!

# 2
  • Мнения: 742
Нашият домашен любимец е 70 кг.Обикновено дори и по принцип да допускат нея не я искат...разбираемо,не им се сърдя,за това ми трябва място,на което знам,че ще е приета и гледана добре.Тя не иска много,само да излезе два пъти в деня Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 7 800
Не съм ползвала хотела, само "познавам" виртуално собственичката му от един друг форум, оттогава са и добрите ми впечатления лично от нея и от начина, по който се отнася към кучетата. Сега видях, че се е преместила в гр. Съединение - иначе, мисля, че е от Пловдив. Ако трябваше да оставя някъде моето куче - бих проверила как е при нея.
ДЕЯ

Последна редакция: чт, 12 мар 2020, 15:34 от NumLock

# 4
  • Мнения: 17
Хотел точно не, по-скоро домашен пансион за по едно- две кучета- в Пловдив се намира. Жената приема кучета до 10 килограма, с паспорт, хигиенни навици и прочие. 0887901413.

# 5
  • Мнения: 2
Обучение на кучета и хотел "Дея"  - Съединение (Васил Левски 34)
Ако имаше как да дам -10 звезди щях.
Бесен съм, оставих си кучето за седмица, като получих добро ревю за мястото. Чух се с човека той каза, че кучетата не живеели в клетки (нищо подобно, метър на метър и половина стая с решетки от 2 от страните и тухли от другите 2). Отидох там, виждайки мястото се зачудих, но нямайки друга възможност се наложи да рискуваме. Оставих си кучето там.
Вземам го аз след седмица, кучето ми ЦЯЛОТО В РАНИ, целите му крака са нахапани, смилан е от бой до такава степен, че в момента в който му се повиши тон ляга на земята по гръб и започва да пищи с все сила. ОПАШКАТА МУ Е СЧУПЕНА!!!! УХОТО МУ Е СЧУПЕНО!!!!!! Когато отидох да го взимам бебето ми 1во се стресна малко от мен и на мен чак ми стана странно, но го взимах по тъмно та не можах да разбера нищо от гореизброените неща намясто.
НЕ СИ ОСТАВЯЙТЕ КУЧЕТАТА ТАМ!!!
СМИЛАН е от БОЙ..... СМИЛАН..... Това е куче което аз разхождам по 2-4ч всеки ден като всеки ден е трениран и възпитаван, на високо ниво. Супер мил внимателен и добър е, не съм сигурен, на кое точно отгоре, е бит, до такава степен, честно!
Следващото нещо, когато говорих с тях по телефона, казаха, че кучетата биват разхождани всеки ден по 2 пъти. Когато им се обадих за да го взема реално се оказа, че разходките им започват в 6 (18:00) аз бях там в 20:00 и те бяха приключили разходките на всичките си кучета, та чак бяха тръгнали да ходят да си пазарят, някакви неща. Имайки предвид, че полюбопитствах колко кучета имат в клетки в момента, а именно 12. Сами може да си представите, след като изрично ми заявиха няколко пъти, че никое куче няма контакт с друго такова, по колко време е разходката на всяко куче. Най-интересното от всичко е как забога са успяли да намерят време да го смелят от бой до такава степен, че да ми го върнат с прободни рани по цялото му тяло, крака счупено ухо и опашка????????????
Вие хора ли сте или какво??

Общи условия

Активация на акаунт