Добър неврохирург за глава

  • 8 143
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 312
Моля, ако сте минали то този път да ме насочите към кого да се обърна за шваном или вероятно менингиом, установено с ЯМР. Като проява външна са световъртежи, които пречат.Чета отзиви за проф. Габровски, д-р Минкин, но не мога да взема решение...

# 1
  • Мнения: 818
Чувала съм, че Габровски е добър, но препоръчвам Емануил Найденов от УМБАЛ Иван Рилски. Оперира баща ми от глиобластом и се оказа Човек с главно Ч. Направете консултация и ще Ви каже подробно какво трябва да се направи.

# 2
  • Мнения: 698
+1 за Емануил Найденов, за съжаление рядко се срещат  лекари като него.
Друг много добър неврохирург е доктор Нурфет Алиоски от Св. Анна

# 3
  • Мнения: 85
+1 Емануил Найденов

# 4
  • София
  • Мнения: 1 312
Благодаря ви!
 Опитвам да с е свържа в б-цата, но все заето...Дали някакъв телефон друг има или на самия доктор Найдеов ,ако имате?

# 5
  • Мнения: 698
Благодаря ви!
 Опитвам да с е свържа в б-цата, но все заето...Дали някакъв телефон друг има или на самия доктор Найдеов ,ако имате?

+359898535979 това е номерът му.
Ако е в операция няма да Ви вдигне.
Успех!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 312
Направена е операцията на вестибуларен шваном. Много съм притеснена защото след реанимация -вече е качен в отделението,но говора е неестествен,криви устата,въобще не ми изглежда наред,дали е от упойката? Сега почивен ден,не мога да звънна на доктора. ...не знам до утре как ще издържа

# 7
  • Мнения: 818
Възможно е, все пак е рязана главата. Говорихте ли с доктора след операцията? Обясниха ли ви как е минала?

# 8
  • Мнения: 698
Звъннете на доктора, няма значение,  че е неделя!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 312
Д-р Найденов го оперира и понеже бях звъняла към 14ч ми се скара,че съм звъняла повреме на операцията/ естеств,даваше свободно не съм настойчиво звъняла,а аз незнаех, уж първа операция и някак не се получи комуникацията.каза,че е минала успешно и щом си мърда лицето се надява да се оправи клепача.Но,,то не е само това ами и говор и уста,въобще картината е ужасна. Много се надявам да е от упойката.
   Благодаря ви много!
Ще се опитам да набера смелост да звънна. / не отговори на позвъняването/

Последна редакция: нд, 29 май 2022, 12:42 от мм

# 10
  • Мнения: 85
Др Найденов ми е казвал да му звъня след 20ч,защото тогава бил свободен. Дано всичко бъде наред! Желая ви да се оправи изцяло,но според мен е нормално, все пак там има много нерви. Успех!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 312
Благодаря!  Направен беше контролен скенер за  да се види дали нерв е срязан,слава богу не е , но окото не му се затвяря изцяло и устата е закривена., говор затруднен. Вече е у дома.,Сигурно трябва време.Търсих из нета да ппрочета възстановяване след операция,но не намерих нищо. Със сламка се храни..

# 12
  • Мнения: 85
Благодаря!  Направен беше контролен скенер за  да се види дали нерв е срязан,слава богу не е , но окото не му се затвяря изцяло и устата е закривена., говор затруднен. Вече е у дома.,Сигурно трябва време.Търсих из нета да ппрочета възстановяване след операция,но не намерих нищо. Със сламка се храни..
Това е супер, леко възстановяване и да се похвалите с добри новини скоро!

# 13
  • Мнения: 698
Бързо възстановяване пожелавам! Кураж !

# 14
  • София
  • Мнения: 1 312
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт