Добър неврохирург за глава

  • 8 126
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Доцент Минкин в Иван Рилски се слави доста и има добри отзиви за него и работата му!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 312
Мина един месец от операцията, но подобрението е минимално.Окото червено, лицето закривено и т н. правим упражнения и масажи. Трябвало е веднага да се започнат,но за следоперативния период никой не се интересува... Връзка с доктора е трудна,след три месеца ще ни види.,това каза.

# 17
  • Мнения: 85
Здравейте, как минава възстановяването? Оправи ли се?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 312
Трети месец от операцията- световъртеж, окото на час  с изкуствени сълзи, говор още недобър. Подобрение- 50 процента. Сега на 29.08 предстои ЯМР и ще видим какво ще покаже.

# 19
  • Мнения: 85
Трети месец от операцията- световъртеж, окото на час  с изкуствени сълзи, говор още недобър. Подобрение- 50 процента. Сега на 29.08 предстои ЯМР и ще видим какво ще покаже.

Възстановяването е трудно след такава операция. Кураж и стисксм палци скоро всичко да мине!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 312
Благодаря ви!

# 21
  • Мнения: 85
Благодаря!  Направен беше контролен скенер за  да се види дали нерв е срязан,слава богу не е , но окото не му се затвяря изцяло и устата е закривена., говор затруднен. Вече е у дома.,Сигурно трябва време.Търсих из нета да ппрочета възстановяване след операция,но не намерих нищо. Със сламка се храни..
Това е супер, леко възстановяване и да се похвалите с добри новини скоро!
Здравейте,възсновихте ли се напълно сшед операцията вече?

# 22
  • София
  • Мнения: 1 312
Не, говора не е ок.И световъртежа не изчезна напълно.Ще видим...

# 23
  • Мнения: 85
Не, говора не е ок.И световъртежа не изчезна напълно.Ще видим...
Дано всичко бъде наред!

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте ,аз имам същия проблем.можели да ми кажете кой ви оперира и как се въстановихте

Общи условия

Активация на акаунт