Играта – идеалният момент за нови знания и семейни моменти с LEGO® DUPLO®

  • 6 863
  • 216
  •   1
Отговори
# 60
  • Враца
  • Мнения: 1 427
Играем по цял ден, но любимото ми време е вечерта, когато и тати си е вкъщи. Учудваме как детето ми на почти 3 години, строи с кубчета и ги подрежда точно както трябва, а аз се затруднявам понякога Joy

# 61
  • Мнения: 507
Играем си всяка свободна минута. Учудва ме това, че понякога могат да построят наистина много интересни и сложни неща Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 3 100
По всяко време, когато съм свободна гледам да му обръщам повече внимание и да му показвам различни по форма и цвят играчки. В момента всичко му е ново и интересно и развива въображението и възприятията му.

# 63
  • Мнения: 1 474
Всяко време ми е любимо. За моето момче всичко е игра и много ме учудва как си пригажда всички ежедневни неща към неговите игри и представи. Много обича коли и всичко се свързва с тях.

# 64
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 690
Любимото ни време за игра е вечер, преди вечеря, когато таткото се прибере и поеме вечерната смяна.
Тичат, пеят, танцуват и всеки ден има по нещо ново и различно в тях.
С конструктури също се занимаваме доста време.

# 65
  • Мнения: 2 373
Играем си през целия ден все още.
Учудва ме постоянно с новите неща, които учи и с факта, че колкото повече му се обяснява, толкова повече разбира. На 2 години е, а има речник, по-голям от болшинството 30 годишни.

# 66
  • Мнения: 2 680
Вечер е основно времето за игра с детето и почивните дни. Във въобръжението му към околният свят ме учудва способността му да търси прилики в обектите със детските играчке.

# 67
  • Мнения: 160
Кое е любимото ви време за игра с децата и кое в тяхното въображение ви учудва най-много?
Обичам след тежък ден просто да се прибера у дома и да си редим конструктор, пъзел или да изрязваме различни форми и да правим апликации. Въображението на децата е безгранично и ме учудва креативността им. От няколко рингчета и кофички правят кексчета Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 353
Кое е любимото ви време за игра с децата и кое в тяхното въображение ви учудва най-много?

Времето, което ни остава за игра, е основно вечер или през почивните дни. Удудва ме колко бързо разгадава игрите и пъзелите, въображението им е безкрайно.

# 69
  • Мнения: 612
играем, вечер и през уикендите. Най-много се забавляваме на открито с топка, предвид ситуацията в момента редим пъзели, строим.

# 70
  • Мнения: 926
Играем през целият ден, като не спира да ме изненадва всеки ден с нещо ново .Винаги се учудвам от способността му да учи и да се развива.

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 881
Кое е любимото ви време за игра с децата и кое в тяхното въображение ви учудва най-много?
Всяко едно време с детето ми е от любимите. Ходя на работа и рядко прекарваме повече от 3-4 часа заедно. Но когато се случи - сме най-добрата комбина. Играемнай-вече на настолни игри, избягваме компютри.
Строим кули, редим пъзели също.
Въображението в детето ми ме е изумявало десетки пъти.
Как в малката му главичка се пораждат такива шедьоври, които заслужават аплодисменти понякога. Може да направи от нищо - нещо.

# 72
  • Мнения: 1 960
Изненадва ме бързата им адаптация и лесното възприемане на новото.
Време за игри намирам през целия ден.

# 73
  • Мнения: 429
Всяко време ми е любимо за игра 😀, а креативността на децата е толкова голяма, че все има какво са ве учуди.
С големият ми син на 9 години, сме изкарали толкова много дни и нощи в редене на Лего. Имаме от почти всички момчешки категории- Дупло,  Нинджаго,  Креатор,  Техникс и още и още... Сега започваме от начало с Дупло с малкият ми син- 2 години 😉

# 74
  • Мнения: 75
По всяко време обичаме да играем.
Когато рисува има най-голямо въображение.

Общи условия

Активация на акаунт