Хайде на пицааааааааа! 09/08 - 18,00часа?

  • 3 057
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Предния пьт бяхме в Дон ДОмат на Веслец, зад ЦУМ, да не стане обърквация?

# 16
  • Мнения: 997
Значи, където бяхме последния път. Там има подземен етаж нали......firebird, права си, корегирах се......на Веслец зад ЦУМ. Където беше предишната среща. Бим Бам потвърди, аз съм сигурна.....казвайте и вие.....

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 19:48 от елена акманова

# 17
  • Мнения: 644
Предния пьт бяхме в Дон ДОмат на Веслец, зад ЦУМ, да не стане обърквация?

Аз този''Домат''не го знам,я кажете по-точно къде се намира     newsm78

# 18
  • Мнения: 1 193
И аз обичам пица  Embarassed и с пицата обичам и други неща. Grinning.Ако всичко е наред мисля да се пробам да дойда да ви видя.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 884
bebo4e, под "други неща" нали нямаш предвид голи мъжки дупета, които танцуват, докато си хапваш пицата?!?
Значи ден сряда, "Дон Домат" на "Веслец", часът е около 18 ч.
Айде всички в кюпа...

# 20
  • София
  • Мнения: 9 860
Аз явно няма как да дойда на пица от Плевен,но се включвам да ви пожелая приятно изкарване и приятно ядене Wink.Вече не си спомням коя от вас беше,но преди време беше писала,че през лятото ще идва в Плевен и ще ми се обади.Ама аз още си чакам.Да си признае бързо коя беше Grinning.

# 21
  • Мнения: 997
bebo4e, дано успееш да дойдеш - да се видим и да си поговорим. В болницата се засичаме рядко и все за малко Cry

Tediiva - този "Домат" е...като тръгнеш от Мария Лиуза по Дондуков, Вървиш покрай ЦУМ, и мисля че втората пряка вляво е Веслец. Доколкото си спомням, там някъде беше колелото на трамвайте. Вървиш все по Веслец и ще видиш Дон Домат. Ако искаш да ти пратя моят мобилен на лични. Или по-добре някой по надежден да ти го даде...........не сериозно знам къде е , но никак ме няма с улиците в центъра.

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=67d58d4605664a927f6d9de2826344 … E0%F2&oType=9

Ето карта на която се вижда ул. Веслец -  не знам номера, така че неко служи само за ориентир.

Валенцето - благодаря за пожеланията - да ти се връща  bouquet

# 22
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
tediiva, Ще ходим заедно- няма се пУашиш Mr. Green С трамвай 22 сме на точното място. Слиза се на спирката преди трамвая да тръгне по Дондуков и се тръгва обратно по улицата. Всъщност трамвая преди са спре на спирката минава покрай Домат-а.

# 23
  • Мнения: 4 414
ами бройте ме и мен за Домат-а в сряда. с Ния ще цъфнем към 18:30...надявам се да не вали и да се дотътрим до тогава...

# 24
  • София
  • Мнения: 1 677
Валенце,ние ще идваме към Плевен другата седмица.Не съм забравила,че съм ти казала да се видим,ще се уговорим.Ще бъдем в Гулянци от 11.08 до 19.08 и все някой ден ще дойдем в Плевен. Laughing

Аз не знам дали ще дойда на пица,не че не обичам,но...Ще пиша утре пак.

# 25
  • Мнения: 882
Аз, този път ще пропусна, макар, че толкова ми се иска да Ви видя.
Пожелавам Ви весело изкарване и много, много емоции! Hug

# 26
  • Мнения: 2 543
Ами... Аз май няма да мога да се присъединя към вас. Докато четях, че ще е в Дон Домат на Раковска имаше надежда, но в този Дон Домат няма да мога. Мъжът ми е сам в църквата и има служба до 18.00, после може да има още нужда от него там и преди 19.00 не го чакам. Ако бяхте на Раковска може би щях да успея с известно закъснение да намина да ви видя, но при това положение пак ще пропусна. Без друго постя, та явно не ми е било писано да ходя на пицарии сега! Весела срещичка и до скоро!!! Hug

# 27
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Иеппе, взимай Йоан и мъжа си под мишница и идвайте семейно. Ние също ще сме семейно най- вероятно.

# 28
  • Мнения: 2 543
Ох, много благодаря за предложението, ама Йоан на пицария е невъзможна мисия ! Нищо, де, все на някоя пица ще се класирам! Вие се поснимайте за отсъстващите! Hug

# 29
  • Мнения: 882
Правя разни опити да кача снимки и без да искам са влезли в тази темичка. Ако успея да им сменя мястото ще ги преместя, но дотогава вижте малко снимки и от нас

http://bgphoto.net/Photos.aspx?AlbumId=62771&UserId=20223 Hug

Последна редакция: вт, 08 авг 2006, 12:17 от radini

Общи условия

Активация на акаунт