Няма ли кой да изрита скуката?

  • 2 304
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Деметра - друг път! Някой се хили, дето му се вързахте  Grinning

# 16
  • Мнения: 25 624
Идеи давам, идеииииии! Ха дано някоя се изкуши и да почне екшъна, ама не щете! Ми изпукахме от скука тука!
 Поне някоя свекърва не ви ли настъпи по мазола, да му се не види! Praynig
Ей на, Деметра каква хубава идея даде! Hug
Що за майки и домакини сте, като висите само във форума, а?
Ама и аз да попитам:
Ало, бабите, за вас внуци за гледане няма ли, ами сте виснали и вие във форума???
И като зная бащите какви са маниаци и те, да предположим, че важи и за дядовците... ooooh!
АЛОУУУУУУ, КОЙ ВИ ГЛЕДА ДЕЦАТА, БРЕ???????????

ПП Тъкмо мислех да се разсърдя поради липса на интерес и да се самономинирам за най-дискриминираната форумка, ама гледам... таквоз... май нещо спамче, а? Wink Аааа, можело значи и моята тема да стане популярна! bowuu  bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Идеи давам, идеииииии! Ха дано някоя се изкуши и да почне екшъна, ама не щете! Ми изпукахме от скука тука!
 Поне някоя свекърва не ви ли настъпи по мазола, да му се не види! Praynig
Ей на, Деметра каква хубава идея даде! Hug
Що за майки и домакини сте, като висите само във форума, а?
Ама и аз да попитам:
Ало, бабите, за вас внуци за гледане няма ли, ами сте виснали и вие във форума???
И като зная бащите какви са маниаци и те, да предположим, че важи и за дядовците... ooooh!
АЛОУУУУУУ, КОЙ ВИ ГЛЕДА ДЕЦАТА, БРЕ???????????

ПП Тъкмо мислех да се разсърдя поради липса на интерес и да се самономинирам за най-дискриминираната форумка, ама гледам... таквоз... май нещо спамче, а? Wink Аааа, можело значи и моята тема да стане популярна! bowuu  bouquet

А-ааа, моля моля! Вчера 3 часа чистих кухнята. Днес спалнята, хола, терасата. Сега готвя.

Детето и мъжото ги няма - заминаха, сама съм.

# 18
  • Мнения: 25 624
Никакво чистене днес! Само готвя и манджорим.
В момента пека едни пилешки пържолки на скарата, кокалите от пилето врат за утрешната супа, във фурната се пече гарнитурата, след малко ще забъркам и салатата.Десертът си чака в хладилника...
Абе ученото си е учено - и пред компа да виси, гладно няма да остане! Mr. Green

ПП Пък синът ми си има баба! Peace Няма аз да й гледам внука през ваканцията, я! Naughty

# 19
  • Мнения: 1 809
Приятен ден- а щом се мислите за майки-поне бъдете ДОБРИ И ВСЕОТДАЙНИ МАЙКИ!!!
[/quote]
Всъщност какъв ти е проблема?!Или....нещо си поизнервена и няма на кого да го изкараш?! newsm78
Да може и да си права,но нека не забравяме ,че живеем в 21 век Peace

# 20
  • Мнения: 5 877
Първо, ти що за баба си, че висиш пред компютъра? Че и темата за никовете чела  Rolling Eyes
Второ, като я чете, не видя ли, че има друга Деметра, при това майка на немалко деца, та да си вземеш друг ник?
Трето, който иска да види как си гледам детето, да заповяда на оглед с точкуване.

# 21
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Деметра, браво-развесели ме Simple SmileМного си права!Ама сега майките ще кажат, че само детето на твоята дъщеря е такова.Тук всики деца са вундеркинчета, готвят и перат, ходят сами на разходка с памперсите, докато майките им са пред компютрите и пишат във форума.По-добре да се единачета, отколкото да досаждат на родителите си.Та да обобщя-просто завиждаш Laughing Heart Eyes  bouquet

# 22
  • Мнения: 7 837
Мисле, мислете дълбокомислени теми, защото гледам, че никой не смее да пише в момента в Клюкарника. Всеки се е скатал и чака нареждания  Grinning

# 23
  • Мнения: 3 405
Скуката е сковала мисловните процеси. Или пък жегата newsm78

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
Мисле, мислете дълбокомислени теми, защото гледам, че никой не смее да пише в момента в Клюкарника. Всеки се е скатал и чака нареждания  Grinning
Няма такова нещо, бе, жена Simple Smile Хората вечерят, гледат филма, имат си занимания извън форума. И кому е нужно да се продължава в този публично критикарски стил...
Каже се нещо, който разбрал, разбрал.

# 25
  • Мнения: 7 837
crossamaia, а за теб няма ли филм и кому е нужно да ми определяш стила на тона  Grinning ще те помоля да не ми спамиш мненията  Grinning
Капиш... Grinning

# 26
  • Sf
  • Мнения: 808
crossamaia, а за теб няма ли филм и кому е нужно да ми определяш стила на тона  Grinning ще те помоля да не ми спамиш мненията  Grinning
Капиш... Grinning
Интересна жена си, Кейс. Мислех те и за интелигентна Simple Smile
Не определях твоя тон, а говорех по принцип. Ама то хората са го казали: Гузен негонен бяга
Аз разбирам, че разбирам, но ти наистина капиш...

Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 21:57 от crossamaia

# 27
  • Мнения: 5 370
Един определя кои теми са безСМислени-друг-стил на мнения.
това е толкоз просто и логично.
Ето ти начини за разбиване на скуката-кой се оплакваше, че му било скучно? newsm78

# 28
  • Мнения: 515
След такива теми - а'ла Как'Сийка тълкуване няма как да е скучно. Попилях се от смях на някои заглавия Grinning.   bouquet


А Кейси, ако отново попадне в онази фалшива дупка  - лично ще си фалшифицирам една виза за Hurricane Season, а тя ако иска да ми отваря вратата. Crossing Arms

# 29
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ей, човек да не ви покаже пързалка...като малките деца се надпреварвате кой да се пусне пръв... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт