Магията на изтока - тема 60

  • 12 370
  • 728
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 9 193
Ти хитро Вик даже не го споменаваш. Само Тик отпусна леко.
Вик?Какво  е Вик?
Rolling Eyes
Всичко отричам Smiling Imp

# 196
  • DE
  • Мнения: 9 068
Обаче всички си траят за Шун, там май няма празно и наплива ще е голям.

# 197
  • Мнения: 9 193
Tихо.Мълчи си. Joy

Гост дали е заплюла всички хибави тайландци?

Teзи ръце се пазяд зад ограда.Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 198
  • Мнения: 6 765
Дане,  знаеш, че Шун е от чаровните грозници, в които се влюбваш след като ги видиш в действие. Само по снимка си е в безопасност и без телена ограда Wink.

Тюон, тези ръце и окоп, и топ ги вардеше, ама от както Тупи зачезна хич не са обезопасени Joy.

# 199
  • DE
  • Мнения: 9 068
Да бе, мечтай си. Имам няколко любимци при които реакцията ми при първият сблъсък с тях е "Леле, колко е грозен" и в един момент вече е "Леле, колко е красив"  Laughing
Шун го видях за пръв път в "Хана Кими" и докато както казвах колко е грозен, до края на първи епизод вече бях влюбена, а тогава изглеждаше така.
Скрит текст:
Беше брилянтен Ханазава Руй
Скрит текст:
Още се чудя кой обичам повече в тая роля, него или Вик.
В Гаргите като Генджи ми е любим образ, не случайно пинчера на дъщеря ми се казва така Grin
Скрит текст:
Беше великолепен Доктор Дулитъл
Скрит текст:
Но най-най-любим ми е като Хюга Тору
Скрит текст:
Само помня как стояхме с увиснали ченете с дъщеря ми и от време на време някоя от нас коментираше - "Само го виж" Някога пак ще си го изгледам Heart

Tuon, ти хубаво показваш ръцете, но това което първо ме впечатли при него са очите. Има страшни очи Grinning

За мен петъка започна People Dancers

# 200
  • България
  • Мнения: 6 210
Аз съм начинаещ фен, но вече имам 10 броя в списъка, като за И Джун-ги вече писах.
Много жени намират Гакт за женствен, дали има шанс да е останал незабелязан. Smiley

# 201
  • Мнения: 9 193
Тюон, тези ръце и окоп, и топ ги вардеше, ама от както Тупи зачезна хич не са обезопасени Joy.
Ще ти се Stuck Out Tongue Winking Eye
МОСАД,френския легион и MPRI пазят

Ама аз съм добричка и деля Innocent Е,не винаги,но понякога и не всички,но повечето.
И без това Тик кой ще го иска,а? Smiling Imp Imp

# 202
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Find Me in Your Memory - епизод 4

Продължава да става за гледане. Мелодрама, но имам интерес. Той с хипертимезия, а Тя пък не помни голяма част от миналото си. Все проблеми с главите имат корейците... Бааааа.
Дотегнала ми е тази тема, но заради актьорите (главни и второстепенни), които са ми все любими муцуни, ще добутам до финала през месец май.
Айдълчето от UP10TION е свежарка. Добре играе, може и да направи някаква кариера на малък екран.
Първото саундтрак парче вече излезе. Страхотна балада, а по време на 4-ти епизод вчера чух и откъс от второто парче, което ще излезе другата седмица. Отново прекрасна балада и многооооооо познат женски глас, но не успях да се сетя на кой е. Ще трябва да изчакам няколко дни.



Hospital Playlist - епизод 3

Тук нямам никакви забележки. Супер са петимата лекари - забавни, интересни, има и чудесни диалози/ сцени/ ситуации в болницата. Ю Йон Сок и Чонг Кьонг Хо радват най-много душата ми. Личи, че е продукция от режисьора на Prison Playbook.

Довечера Ериикккккк в Yoobyeolna! Chef Moon! Ще готви и ще се справя (някак) с поредната луда корейка, която са му натресли продуцентите.

# 203
  • Мнения: 9 193
Eternal Love of Dream
 Почнах го заради Барон,не че имаше много от него.Нямах очаквания да ми хареса и си мислех,че ще го докарам до някъде.Изгледах го. Всъщност това е една любовна история с елементи на фентъзи. Много любов и малко фентъзи.Има само Венго и Раба.Нищо друго.Само те.Дори свръх лошия демон и борбата с него беше в последните епизоди.Зрителят трябваше да изтърпи и един живот при хората,който няма пряка връзка с развитието на взаимоотношенията между двамата и при това си бяха доста епизоди.
Липсваха истории и с другите герои, демоните,които трябваше да бъдат по-дейни и можеше по-малко епизоди. То,реално винаги може да се намали бройката им.Дори интриги нямаше,борба за трона,дори досадна майка нямаше.Само една влюбена във Венго,ама бързо разбра,че няма да я бъде.
Трябва да кажа,че героинята на Раба претърпя голяма развитие и тя се справи с него.В началото беше малка,весела и мислеше,че всичко ще стане просто така,но порасна и разбра,че понякога само желанието не е достатъчно и когато беше готова да каже край се оказа,че упоритостта и освен забележителна е и оценена.
Венго си беше божество - видял много,живял много,но не открил какво е това любов,но после се поправи и как ревнуваше Joy
Има химия между двамата.
Барон - великолепен в розова тога.Много жалко,че имаше толкова малко екранно време.Искам да го гледам в главна роля.

# 204
  • България
  • Мнения: 6 210
Вчера го започнах, но това е и първият китайски сериал, който спирам.
Сигурно не е лош, но тази Dilraba Dilmurat ми е абсолютно непоносима. Няма начин да я изтърпя в толкова много епизоди. На снимка изглежда добре, но от екрана ми е неприятна - сигурно ми е кармичен враг. Joy
И Vengo Gao не ми хареса особено, но е по-поносим.
На практика подборът на актьори ме отказа от гледане.
А кой е Барон. Blush

# 205
  • DE
  • Мнения: 9 068
Барон е хубаво да се види в "Броманс" - http://www.easternspirit.org/forum/index.php?/topic/12273-bromance-2015-2016/
Ако преглътнеш нелепата причина за историята ще ти хареса, много Grin
А може да го видиш като учителя на У Лей в "Fights Break Sphere"
http://www.easternspirit.org/forum/index.php?/topic/14750-fights … reak-sphere-2018/



Дано не те разочаровам, но Гакто сама е доста пласмасов, разбирай много ремонтиран Rolling Eyes

# 206
  • България
  • Мнения: 6 210
О, този Барон сега ще го прегледам, никак не изглежда зле.
Историята ми хареса в https://mydramalist.com/24275-the-eternal-love.
Актьорите - също.
Затова теглих и Eternal Love of Dream.
Не се разочаровам от Гакт. Не съм против поправките в разумни граници и за добро. Природата не е благосклонна към всички за съжаление.
При него в моите очи хирургичните интервенции са за добро. Heart
Скрит текст:
Няма да си правим деца, за да предава лоши гени, само ще го гледам. Joy

# 207
  • DE
  • Мнения: 9 068
Аз понеже се отнасям доста отрицателно към такива ненужни намеси, затова предупредих.
"The Eternal Love" (2017) няма нищо общо с другия с Реба и Венго. Доста е приятен, главните са страхотни сладури.
Има и още един https://mydramalist.com/16547-eternal-love които е нещо като предистория, но всъщност не е. Просто участват персонажите на Венго и Реба като част от историята. Хората са ги харесали като екранна двойка и са решили да им дадат повече екранно време да задоволят феновете Rolling Eyes

# 208
  • България
  • Мнения: 6 210
Има и още един https://mydramalist.com/16547-eternal-love които е нещо като предистория, но всъщност не е. Просто участват персонажите на Венго и Реба като част от историята. Хората са ги харесали като екранна двойка и са решили да им дадат повече екранно време да задоволят феновете Rolling Eyes
И тоя съм подготвила, точно заради тия двамата се чудя дали да го започвам.
Мяркат ли се често на екран?

# 209
  • DE
  • Мнения: 9 068
Честно казано не знам Grin но от коментарите в темата му май не ги дават много. Аз го изтърпях до 7 и го зарязах, Марк Чао никак не ми хареса в тая роля, а и на Мима не съм много фен, ако слушаш мен няма да погледнеш китайско, макар че аз гледам много такова. По-добре пробвай, може на теб да ти хареса, беше най-гледания сериал за годината.
Марк може да гледаш в наистина добра роля в "Черно и бяло" http://www.easternspirit.org/forum/index.php?/topic/554-black-white-2009/ малко е стар, но наистина е хитов и много любим на много от нас. Бонуса там е Вик, за който вече си чела в предишните коментари, а Вик наистина си струва да се види.

Общи условия

Активация на акаунт