Магията на изтока - тема 60

  • 12 366
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 760
Може и да не ходят при един пластичен хирург, но отиват с едни и същи изисквания как да изглеждат. Големи очи като на Актриса №1, остра брадичка като на Актриса №2, тънко вирнато носле като на Актриса №3, зъби като на Актриса №4 и т.н..... щото някой някога е казал, че те са съвършенни. И в крайна сметка стават еднакви като нашите киборги, но в други измерения. А там е много важно да си част от множеството. Индивидуалността не е нещо, което се толерира.

За мен лично, високото IQ само по себе си никога не е било равносилно на интелигентност.

# 721
  • България
  • Мнения: 6 209
МоарейнД,aз принципно говорих.Всички се влюбват в Кифлата,ама тя избира принца с тяло на римски бог и без да знае за банковата му сметка.Случайност Scream
Ако питаш за The Holy Pearl нямам много спомен.Обикаляха една горичка и търсиха разни перли.
Този помня,но той с друга се закачаше.
Както знаеш, гледам фентъзита и красавците нямат банкови сметки, но нали са принцове, ясно е че не умират от глад. Grinning.
Изгледах само един епизод на Holy Pearl (2011). Там май има само един много важен и за лош късмет на пътешественичката не е много хубав, но пък пак е най-висшестоящият в държавата. Joy

# 722
  • Мнения: 790
И в крайна сметка стават еднакви като нашите киборги, но в други измерения.

Абсолютно съм съгласна с това и точно това ме дразни.

За мен лично, високото IQ само по себе си никога не е било равносилно на интелигентност.
Hands Plus1

# 723
  • BG
  • Мнения: 4 456
Започвам втори сезон на Kingdom.

# 724
  • DE
  • Мнения: 9 068
За мен външния вид е показател за интелигентноста Grinning
Мъжете ги избират красиви, високи, чаровни, с тяло на Аполон, да имат някакво вътрешно излъчване, а кифлите... по калъп Rolling Eyes
Вчера нещо ровех и се натъкнах на един много хубав лайф на песен на Шайни която много обичам. Не ги бях слушала откакто Джони си отиде Disappointed Relieved не мога, боли ме сърцето, но все пак ги чух. Понесех го значително добре, стархотни са Heart И се зачудих сега кой ще ми пее на японски като ги няма вече Айлъндите, СНбл, Бенгите са под въпрос, Шайни не слушам вече, защото групата се промени... ООР и без това пеят вече повече на английски. Ееех, как ми липсват силните години на кпопа. "1000 years, alway by my side"



Обаче не може да им се отрече на азиатците въпреки липсата на целувки, интересните ситуации в които вкарват героите, за едната интимна сцена Grin "Flipped" които зарязах, защото прочетох, че  края не е задоволителен.

# 725
  • Мнения: 9 192
Мъжете ги избират красиви, високи, чаровни, с тяло на Аполон, да имат някакво вътрешно излъчване..
Не ми се сърди,но не ти вярвам Joy

Гост,пробва ли YYY

# 726
  • DE
  • Мнения: 9 068
Щоооо Thinking
Е, има и много пълнеж де, нали някой трябва да играе втори, трети, пети план Smile
Важното е, че за всеки влак си има пътници.

Обаче ме гризе едно любопитство. Какъв е тоя интерес към БЛ историите, в Спирита бълват ли бълват такива и към тях има голям интерес. Знам за японската любов към АОИ, какво толкова им е интересното, не разбирам Thinking Нормален мъж не би гледал такива, но с какво са толкова интересни на жените?

# 727
  • Мнения: 790
Какво е БЛ?


Не мога и не мога да разбера, защо си правят толкова големи очите.


За жена, ми харесват очите на Sun Woo-Sun:
Скрит текст:

# 728
  • Мнения: 6 760

BoysLove


Дане, Тюончето без доказателствен снимков материал не вярва Joy.

А по другия въпрос и аз се чудя. Нищо против хората избрали еднополовата любов нямам, но и не изпитвам нужда да гледам такива истории. Пробвах навремето онази драма с Джонито, ама не бях впечатлена и така и не разбрах възторга към нея.


НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт