СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 14

  • 22 470
  • 753
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 587
При мен вече се отваря. Има информация от 3- ма учители.

# 91
  • София
  • Мнения: 2 855
Това ми дава в момента от линка в мейла:

# 92
  • Мнения: 6 587
Оффф, и при мен пак не се отваря.

# 93
  • София
  • Мнения: 2 265
Мисля, че вече може да се влиза в Школото, преди малко успяхме

# 94
  • Мнения: 8 230
Да, днес цял ден Школо е на принципа "ту има - ту нема".
А наборът така да го мързи, така се е разплул. За цял ден едно упражнение по английски направи и 7 задачаи по математика, от които 3 бяха грешни. И да не си помислилите, че са били някакви трудни, изобщо, тим М1 бяха.
Не знам какво ще го правя. Лаптопът му е върнат, но забранен за игри. Май и телефона ще му прибера и ще му остане по цял следобед да се търкаля в леглото. А, и вечер по една тренировка си прави - лицеви опори, коремни преси.

# 95
  • София
  • Мнения: 7 190
Започвам да си мисля, че цялата тая работа може да се окаже много полезна от екзистенциална гледна точка.
За никъде не бързам. Вече започнах да се чувствам комфортно така. Помогнах на девойката да си разреше дългата до кръста коса. Което обикновено е причина за скандал поради оплаквания от скубане. А сега в едно безвремие бяхме, говорихме си...
Как после ще влезем обратно в режим лудница обаче - не знам. 😊

# 96
  • у дома
  • Мнения: 7 141
При мен и децата се появава като при Helene S-ще видим утре как ще е.

# 97
  • София
  • Мнения: 9 111
При нас пък се оказа, че има проблем с микрофона и на слушалките и на самия лаптоп. Не успях да го преборя. А в тази карантина къде да търся кой да го оправя не знам Cry .
Подозирам, че е нещо от драйверите, но не смея да трия и да инсталирам други, да не омажа още повече положението.

# 98
  • Мнения: 3 491
Аз от цялата работа разбрах, че не съм много ведър  човек. Разбирам хората, но не спрях да им се дразня. Първо се появи социалното разделение- който се страхува е истеричен и тъпичък, приемливото поведение е да се правиш на безсмъртен и че вирус не те лови. Успоредно с това хиляди се присмиваха, че видиш ли хората най-после ще се научат как се мият ръцете. Сякаш всички досега са ги мили до лактите и със специфични движения между пръстите. Голям смях падна с пазарски колички, тоалетни хартии и прочие. После безстрашните извадиха маските и почнаха да роптаят срещу другите, че нямат такива.. Мисля, че изпитвам ужас вече да вляза във ФБ, а лошото е, че ми се налага..
Освен това ям много, спя малко и скоро и себе си съвсем няма да харесвам.

# 99
  • Мнения: 6 926
При нас пък се оказа, че има проблем с микрофона и на слушалките и на самия лаптоп. Не успях да го преборя. А в тази карантина къде да търся кой да го оправя не знам Cry .
Подозирам, че е нещо от драйверите, но не смея да трия и да инсталирам други, да не омажа още повече положението.
С тиймвюър някой приятел сисадмин ще ти го оправи.

# 100
  • София
  • Мнения: 7 190
О, не. Фейсбук не.
От години спрях да пиша там и почти никаква дейност не отчитам. Само следя избирателно по диагонал. И няколко групи, включително и нашата.
Изкривена паралелна реалност се получава там. В момента ми изглежда направо вредно.

# 101
  • Мнения: 5 234
През школото има ли как да се провеждат видео уроци?
Доколкото знам, трябва друга платформа. А през школото само съобщения.
Класът на малкото дете тестваха zoom.us и всичко изглежда ок, но за 7 клас някак не е ясно как ще се процедира ...

Имат ли учениците ви профил в школо, отделно от родителския?

# 102
  • у дома
  • Мнения: 7 141


Имат ли учениците ви профил в школо, отделно от родителския?

И двамата имат отделен от моя-през нито един от трите не можахме цял ден да влезем.

# 103
  • Мнения: 2 022
Накараха ни да направим в събота, иначе само аз имах досега. Но цяла вечер школото е паднало. Работят го.
Вероятно интегрират разни неща, утре ще видим, предполагам само. То общо взето утре ще се учат какво да праят и как.

# 104
  • Мнения: 4 967
И сега не работи Школо. До 8.30 пише, че щяло да е активно. Младежът ще се включи там, а наборката - класната й снощи на поредно запитване от децата написа във вайбър да не се притесняват и да си напишат зададените до момента домашни по бел и математика, които са точно един преразказ и един тест. Нашето училище докато се организира за дистанционно обучение и ще мине седмицата.
В 30то училище е синът на моята приятелка, 8 клас. Организирани са от 7.30 да са в Дискорд и започват да учат.

Общи условия

Активация на акаунт