Размер на фоликул?

  • 601
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Здравейте на всички, не намерих отговор на своя въпрос и реших да направя тема.

От няколко месеца с мъжа ми правим опити за бебче но за сега са неуспешни.
Вчера бях на преглед при гинеколог, и той ми каза че имам фоликул с размер 1.49мм. Последния ми цикъл беше на 1 март и свърши на 5 март, днес съм във 15ти ден от цикъла. Въпроса ми към вас е какво означава този размер на фоликула, и дали ще настъпи скоро овулацията?
Много ви благодаря!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте на всички, не намерих отговор на своя въпрос и реших да направя тема.

От няколко месеца с мъжа ми правим опити за бебче но за сега са неуспешни.
Вчера бях на преглед при гинеколог, и той ми каза че имам фоликул с размер 1.49мм. Последния ми цикъл беше на 1 март и свърши на 5 март, днес съм във 15ти ден от цикъла. Въпроса ми към вас е какво означава този размер на фоликула, и дали ще настъпи скоро овулацията?
Много ви благодаря!
Много малък размер за 15 ти ден. Да не е в см. ? Или да е 14.9 мм

# 2
  • Мнения: 1 556
Размера е ок, ако си с късна ову и притеснителен при нормален цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт