Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - 91

  • 28 437
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 606
Фенче Kissing Heart, Ире Kissing Heart, благодаря за споделеното и се присъединявам към молбите...Hands Pray
Фенче, ще станеш един компютърен спец, нещо полезно от положението в момента!! Wink
Ире, предполагам ще го пуснат през есенния сезон.
хубаво е да се разнообразяваме тук в темичката ни.....! Hearts
нямам много настроение днес Smirk
оставям ви малко ретро мави красота Blue Heart


# 16
  • Мнения: 18 542
Айре Heart Eyes Аз ? Ще съм доволна, ако изобщо успея да направя нещо, ама ще, поне се надявам, де Laughing
Виж, и патрона се смее на моите копютърни умения Grinning

Гледаш ли Капките ? Страхотни са!

# 17
  • Мнения: 18 606
Айре Heart Eyes Аз ? Ще съм доволна, ако изобщо успея да направя нещо, ама ще, поне се надявам, де Laughing
Виж, и патрона се смее на моите копютърни умения Grinning

Гледаш ли Капките ? Страхотни са!
Joy
ехооо овенския инат ще влезе в действие Stuck Out Tongue Winking Eye, пък имаш и помощник!!!
Гледам Капките, да добри са!
хрумна ми, че може да си споделяме и музичка Blush нали патрона ни е музикален! Wink
тая песен ме развълнува много......страхотна!
виждате ли я в клип с Кузей й Джемре???



лека и спокойна.

Последна редакция: пн, 16 мар 2020, 22:29 от Airra

# 18
  • Мнения: 3 150
Привет момичета:smile:
Айре, благодаря за новата тема. Чудната ни къщичка.....Дано имам повече възможност да Ви чета и пиша.
Фени, мила...... Днес беше някакъв тих ужас при нас.Всичките ми умения / а колкото и нескромно да звучи, се справям/отидоха на кино след като не тръгна платформата.  Аз не трябваше да съм на работа, но забраните промениха всичките ми планове.
Скрит текст:
Предстоеше ми операция, но ........  всяко зло, за добро
Сигурно и при Къванч плановете ще се променят, но главно е  здравето. Има време за всичко. Ние ще си гледаме старите филми , те и без това са ни любими, нали ?
Едно видео , да си ги припомним

# 19
  • Мнения: 18 542
Добро утро, мили дружки! Heart Eyes Hug

Айре Heart Eyes много любима песен, благодаря! Kiss Виждам я в клип с КуДжетата и още как! С този текст направо си е за тях  Hands Plus1


Да, можем да си споделяме и музичка, защо не ? И в други теми го правят, много добра идея Hands Clap Ето още една много подходяща
https://www.vbox7.com/play:2853e412
Пепи Heart Eyes съжалявам, мила Но, какво да се прави, дано както казваш е за добро. Да, на всички се промениха плановете, но главното е да останем здрави всички. А имаме какво да си гледаме, така е.

Колкото до работата - всички учители направиха чудеса, респект! Ние не знаем още дали ще ни позволят да работим по този начин, но за всеки случай се подготвяме Wink
Хубав ден! Hug
Както и очаквах Не Ни разрешават, щели сме  да причиним непоправими щети в образованието на децата и да нарушим нервно-психическото им развитие Е, ние нали сме трета глуха винаги, не сме учители като останалите, ще си изпраскаме платения отпуск, после в неплатена, какво да се прави ... Е, поне научих нещо, сега се отдавам на сериали Laughing

Последна редакция: вт, 17 мар 2020, 11:15 от queen_fenka

# 20
  • Мнения: 18 606
Привеет Flowers Blossom

Пепи Hug, радвам се да те видя!!
Скрит текст:
пожелавам- нещата да се развият по най-добрия за теб начин !! Flowers Four Leaf Clover
еее ще имаш време за темата/така ми се иска де:)/, тук се разнообразяваме и зареждаме с красота!!! Blush
 
Фенче Kissing Heart
за последното, което си споделила, ноу комент Smirk
ами гледай си сериалчетата!!!
ооо мерси за песента на Чикаго с превод,  текста е точно за КуДжемс, направо се размечтах за клипче Wink
и другата песен е страхотна!!
Щях да ти казвам, че режисьора на Чудото в килия номер 7 е Мехмед Ада Йозтекин...искам Къванч пак да работи с негоо!!!

Имдб за тая седмица.../без проект/




спокоен ден!!

Последна редакция: вт, 17 мар 2020, 12:06 от Airra

# 21
  • Мнения: 18 542
Айре Heart Eyes благодаря за споделеното! Kiss Ха, ама наистина и без да снима, нашето момче е винаги в десятката, йес! Hands Plus1

Ами и аз се надявам, че Киво отново ще снима с Мехмед Ада Йозтекин. Искахме си Байрактар , получихме го Hands Plus1
Успя ли да изгледаш филма ? Интересува ме мнението ти Kiss
Дааа, сега ще се отдам на четене и сериали, имах нужда от малко почивка определено! Но, мисля да продължа да научавам нови неща, права си за овенската ми природа Laughing Само трябва да се захвана с нещо, после нямам спирачки, а и ми стана интересно Hands Ok Hand
Поздрав с още една от много любимите ми песни Kiss

# 22
  • Мнения: 2 503
Момичета,
здравейте и днес! Heart

Радвам се "да ви видя" и че сте добре. Това е най- важното сега.
Благодаря, че въпреки тягостното настроение, което витае над всички нас, споделяте мислите си тук. Flowers Hibiscus
Тъкмо си мислех снощи за Пепи, че не е влизала наскоро и тя взе, че писа.  Всичко ще бъде наред, Пепи, знам го. Както ти сама си писала --> Всяко зло за добро! Heart

Айре Heart Eyes , Фенче Heart Eyes ,
вие сте си редовните заподозрени- благодаря ви! Heart Kissing Heart
Ммм, много е хубава тази песен. Опрделено ще пасне на клип с Кузей и Джемре. Айре Heart Eyes , кога се заемаш? Simple Smile)

Фенче Heart Eyes ,
"Но, мисля да продължа да научавам нови неща, права си за овенската ми природа Laughing Само трябва да се захвана с нещо, после нямам спирачки, а и ми стана интересно." Много ми хареса това!

Мда, Къванч е топ. Все във важни класации, а дори няма проект. Heart
За мен сега е важно да са добре КБТ. Когато всичко отмине, ще има време за проекти.

Аз да ви кажа не съм гледала въобще КГ тези дни. ММ си беше вкъщи и гледахме някакви филми. Вчера поспа два часа следобяд, та изгледах последния епизод на Осман. Днес вече е на работа и е ред на КГ. Heart Eyes
Ако сте сами вкъщи, значи е перфектното време да обърнете внимание на вътрешния ви свят. Heart Обожавам да правя това, когато имам възможност.
Между другото идеята за песните е чудесна. Знаете ли, че Фахрие има чуден глас. Много ми приповдига настроението тази песен. А Чучулигата гледали ли сте? Тук е просто великолепна. Толкова е красива Фе. Heart



Хубав ден! Heart

Последна редакция: вт, 17 мар 2020, 13:55 от Irinak

# 23
  • Мнения: 18 606
Фенче Kissing Heart, и аз много обичам  Can`t Let You Go!!
а това да продължиш да се обучаваш, ако ти трябва за работа си е много добра идея!
не съм гледала още филма....надявам се в скоро време да го направя!
Ире Kissing Heart радвам се, че наминаваш!! Kiss
направо почнах да се настройвам идейно за клипче Wink.....пък и това ми е и най-любимия сериал Heart Exl
Песента на  ФЕ е много хубава....... аз повече съм  чувала тази :
https://www.youtube.com/watch?v=MRRGVv6ahgc
Чучулигата  я гледах до половината, ролята на Фериде/нали така се казваше?/ сякаш е писана за ФЕ, но сценарият ме загуби по някое време......Head Band

Сетих се и за още нещо музикално по темата, но ще трябва да го потърся Wink
красотичка!! Heart


хихи нещо забавно Grinning
https://twitter.com/GY18164253/status/1238984872665976833

за Ании Kissing HeartWink


...........................

от сторито на Башак

Последна редакция: вт, 17 мар 2020, 18:52 от Airra

# 24
  • Мнения: 18 542
Ирка Heart Eyes Айре Heart Eyes благодаря ви, милички за споделеното! Kiss
Благодаря и за подкрепата в усвояването на нови знания с компа Flowers Bouquet До сега не ми се е налагало, имаме интерактивна дъска, уроците ни ги има в електронен вариант, пускам проектора и воала! Но, с презентация смятам, че ще е още по-интересно за дечковците., така, че ще ми е от полза, да.
Ире , много хубаво пее Фахричка, да! Аз съм гледала Чучулигата, прекрасна беше в ролята на Фериде. Виж, Бурак трудно го приех в началото, защото ми се разминаваше с образа от книгата, ама му свикнах, двамата са много красива двойка.
Ох, това в спойлера е много готино Айре Laughing Благодаря и за споделеното от Башак! Толкова се радвам, че живеят далеч от тълпата, дано да са ни здравички и двамата ! Hands Pray Марс, слава богу ми изглежда добре, супер! Радвам се, че и ти обичаш тази песен! Ще чакам тогава да го изгледаш филма.
 Я, виж - има и доста други като теб , ама техните сънища не са така интересни Smile
Цитат
Подтверждено твиттером🤣, что каждую ночь одна из 100 турчанок видит во сне Кыванча 😇❤😍
- Во сне Кыванч Татлытуг сделал мне сюрприз- купил сладкую вату...
- Мне снился Кыванч Татлытуг...
- Во сне Кыванч Татлытуг был в нашем доме. Он подарил мне очень редкую птицу в подарок. Я посмотрел, что это значит- новый, прибыльный, большой бизнес...
- Во сне Кыванч Татлытуг и Башак Дизер были у меня дома ... Они остаются в доме, мы проводим время....
Скрит текст:

От мен един клип на една моя дружка от фен клуба ни - дъщеря е на  поета и писателя Радко Радков. на мен много ми хареса, дано се хареса и на вас!


Спокойна вечер! Hug

# 25
  • Мнения: 2 503
Здравейте вечерно, момичета!

Айре 😍 , Фенче 😍 ,
Наистина чудна беше Фе в ролята на Фериде. 💞
Много се зарадвах на сторито на Башак. Вижда се и колата на Кивчо. Simple Smile)
Чудесни постове сте ни донесли и двете, удоволствие бе да ги прочета, благодаря! 🌺

Аз да ви кажа такъв маратон на КГ си направих днес, ммм. 🥰 Ами че то баш интересните неща сега започват. Баръш стигна до Симай, а Гюней до Мелда, мале,мале...🥵 А Кузей много прекали с реакцията си- така натупа Шереф, много жални ми бяха с Демет. Наистина трябваше да му кажат още когато усетиха чувствата си, нооо как да го направят като знаят какъв е бурята Кузей. 😀 Зейнеп и тя пощуря, въобще всички губят самообладание. Което всъщност е нормално, че са към финала вече. Ух, нямам търпение да видя как се разплита пъзелът. Живи и здрави утре още!

Лека вечер и до утре! ❤

# 26
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Привет, момичета!

Айре, отново прекрасна "шапка" на новата тема!  Simple Smile

Скрит текст:
Днес се съсипах да подготвям тестове за дистанционното обучение. Музата ми се изчерпа. Това с виртуалната класна стая при нас се получава трудно. Не всички ученици имат интернет, а с фейсбука колегите луднаха... Добре, че си взех отпуск и работя на доброволни начала. Изпратих на 14 паралки материали, вече се изморих...

Отново ви благодаря за всичко споделено!

Скрит текст:
Моля, някой да ми каже какво да направя, че да получавам известия за отговори в новата тема.



Лека! Heart Eyes

Последна редакция: ср, 18 мар 2020, 00:02 от Екатерина Кузманова

# 27
  • Мнения: 3 150
Привет, момичета
Ох, тази Башак Two Hearts браво на нея. Малко завоалирано, но пак помисли за феновете на Къванч.
А и днес толкова хубаво време, ама съм цял ден пред компютъра. Утре съм си обещала да изляза на двора, да пусна кучета, да си почовъркам по градинката...въобще да го ударя на живот.
Сигурно ще настане голяма тишина от страна на КТБ, но времето е такова , какво да се прави. Ире, аз си гледам повторението на КГ по Диема фемили/ макар и не толкова съсредоточено/ и въпреки, че знам във всеки момент какво ще се случи, пак си ми е интересно. Чакам само да се оправят проклетите платформи и съм решила да почна КСШ, който благодарение на Айра вече го имаме наличен.
Фени, ще погледна и филма с Арас.
Скрит текст:
]Фени,не разбрах на какво точно се обучаваш в момента. Ако е да правиш презентации с удоволствие ще ти помогна. Само ми пиши.Знам и други начини освен на Power Point 
Лека вечер на всички

# 28
  • AMS
  • Мнения: 6 416

Лека да ви е нощта, мили дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Успех в презентациите и летенето в облаци!!!
Е, сега е моментът да помрънкам
за нещо виртуално и съвсем ново  от Къванч.
Случаите в Tr. рязко са се увеличили и мерките също.
Моето корона дизи снощи нямаше епизод, но днес има >>>

Скрит текст:
Вчера вечерта, след както го разгласиха доста преди това,
се наредих да гледам обръщението към нацията на премиера.
После давах заето около час, докато не ми се обади онова с якетата.
Много му харесала речта. ... Казвам, че на мен не ми харесва. -
Да, защото не съм я била разбрала, а той нали е расъл и пасъл тук всичко му е ясно.
Та като ме хванаха лудите,  не можа да ми затвори устата по телефона.
70% ще са заразени, но главната директива е да се изработи "групов имунитет".
Повече забрани и ограничения йок. Ще си боледуваме и ще дойде имунитета ей така.
Е, как така? Ей така! Важното е да не излизам от къщи.
Днес гледам през прозореца нашата тиха уличка, като на манифестация.
Толкова много съседи не знаех, че имам. Никога не съм подозирала, че живеят около мен.
Излезли с децата, ... , младите на групички, ... Не знам къде отиват.
Виждам 5-6 момчета явно се чудят накъде да поемат и ми идеше, да отворя вратата
и да им кажа - отивайте в супера да дезинфекцирате каси, рафтове и ...
Как пък не се сетят да звъннат на някоя врата, да попитат имали някой нужда да му напазаруват,
както го правеха когато бяха на работа и идваха с предложения за лотарии, нови доставки на ток,
на интернет, събиране на помощи,  и ...
Таман ми разкара и видях, че онлайн не става да поръчам неща, които са ми необходими.
Трябва да се ходи на място. Маскирах се като оня ден и тръгнах.
Срещнах двама с маски на колела и им вдигнах палец.
В супера няма хора но имаше кисело.
Спипа ме проверка по телефона - Нали ти казах да не излизаш.
Да, каза ми. Ама не се обади, а и трябва много да обяснявам кога, къде, как, какво.
Мерките тук са само на хартия. Няма организация, която да води до тяхното спазване.
А и нали трябва да градим "груповия имунитет".
От супера  отидох на турския магазин. Там има всичко.
Но пред вратата стои патрона на моите години
и с едно шишенце пръска от техните неща за дезинфекция.
Подавам си ръцете, а той ми казва - комши, възрастна си, ела утре сутринта, когато няма хора.
Много ме обиди и му казах, че утре няма да излизам.
Вътре имаше хора, но се стоеше на 1 метър разстояние.
Прибирам се и се започна от вратата пак с дезинфекцията. ...
Не само с миене на ръце и покупките, а и с горещ чай, ама много горещ с лъжичката.
Та така е тук с изграждането на "груповия имунитет".
Няма как да се цепя от колектива.
Подходът при едни е за налагане на карантина.
При други, като тук, идеята е да се позволи разпространението на вируса,
така че населението да изгради имунитет към него.
Искат да създадат по естествен път имунитет към короната,
но по пътя на създаване на този имунитет по естествен път,
много хора ще пострадат.
Ами да, пострадали са още 292 и общо са станали 1705,
но те са в груповия имунитет, а още 19 не са ...
Не съм отчаяна. Не съм паникьосана. Ядосана съм!
Единственото нещо, което ме просълзи беше,
че точно в 20:00 децата на съседите излязоха във вътрешния двор
и накараха всички от прозорците и балконите да ръкопляскат ...
Извинявайте!!!

# 29
  • Мнения: 18 542
Добро утро, мили дружки! Hug

Ире Heart Eyes браво, мила! Казах ти, че тепърва идва най-интересното в КГ, всички образи се развиват и разгръщат с всяка серия, невъзможно е да отгатнеш какво ще се случва, до къде ще стигне всеки герой в лутането си до самия край, за това ми е толкова любим този великолепен за мен сериал! Heart
Кате Hug хич не ви е лесно, респект! В тази обстановка ако не друго, поне започнаха да оценяват трудът на учителите - "Генка Шикерова: Тази вечер моите аплодисменти ще са и за учителите "
Пепи Heart Eyes да, точно това правя - уча се как да правя презентации. Ако намериш време, ще съм ти много благодарна за всеки един съвет! Kiss Искрено ти завиждам за двора и  можеш да си излизаш. Че аз само до магазина набързо и на балкона, схванах се, но няма как  Smile
Диве Hug мдааа ... и в други страни са заложили на това за естествения имунитет, да видим какво ще им коства това ...  На теб и твоето семейство пожелавам от сърце да сте здрави и Бог да е с вас! Kiss
 " Всичко е в Божиите ръце " - както пееше Фреди Heart Поздрав от мен с тази великолепна песен!


Сега малко новинки да ви преведа от подругите
Цитат
По информация на турската преса:  Във връзка с разпространението на коронавируса, Kъванч Taтлъту и Башак Дизер  решиха да отложат пътуването си до САЩ за известно време. Също така, Башак Дизер чрез своя Instagram каза, че работата й в бутика „Room“ е спряна за две седмици.

 С коронавирус са заразени двама съотборници на Meрих Демирал, с когото Къванч участва в рекламата на MАВИ. В тази връзка футболистите на италианския клуб Ювентус, за който играе Мерих бяха поставени под карантина. Мерих Демирал коментира ситуацията, казвайки, че с него всичко е наред: "Поради коронавируса нашият клуб взе някои предпазни мерки. Следователно, ще работя известно време вкъщи. Напълно здрав съм и няма причина за паника. Благодаря на всички, които ми оказаха подкрепа. Моля Ви, предприемете необходимите мерки. "

 В Турция през изминалия ден са регистрирани 98 случая на инфекция с новия тип коронавирус (Covid-19). Това съобщи министърът на здравеопазването на Република Турция Фахреттин Коджа. Рискът от инфекция, свързан с посещение в чужди страни, продължава да остава висок, предупреди турското министерство на здравеопазването.
Във връзка с избухването на коронавируса турските власти закриват театри, кина, басейни и редица други обществени институции. Също така беше решено да се прекратят всички масови религиозни събирания, снимките на телевизионните предавания, сериали и филми. В това число бяха отложени за неопределено време мероприятията, за които Kъванч беше номиниран:
- Наградите „ Златна палма / Златна палма “.
- Благотворителна вечер „Kariyer  Onursal Ödülleri / Почетна награда за кариера“.
И нещо за добро настроение Laughing

Спокоен ден! Бъдете здрави! Kiss

Последна редакция: ср, 18 мар 2020, 10:54 от queen_fenka

Общи условия

Активация на акаунт