хайде да ни е по вода 7.08-13.08 и на нашата срещичка ти ела!

  • 4 184
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 537
Хубава седмичка и от мен! Hug

# 31
  • Мнения: 997
Как от къде........аз все още съм неработеща мама.....за съжаление Wink Ако се върна на работа......тогава ще минавам през форума транзит bowuu

# 32
  • Мнения: 1 271
здравейте
какво става с мама Иги не отговаря
някой успя ли вече да се чуе с нея?

а ние сме на фитнес и тези 2 седмици с направление после тате удома пак се занимава и рехаб. идва - напредва бавноооо
добре че разхлади че беше станало сложно с кърменето - вече се кърмим само легнали на спалнята че иначе не мога да я удържа такава шавлика е...

много е хубаво и удовлетворяващо когато дечицата наппредват - мнопо се радвам

Наде а ти се стегни и стига си мислила за тези легенчета - хората вече перат в перални  Heart Eyes Mr. Green Joy - сори за хумора ама много се връзваш на докторите - и Радост имаше екстрасистоли ама сега си е добре. Почивай си щом Дани е при бабите и се пробвай да дойдеш на пица че съм се затъжила за теб - а мъжа ти ще вечеря веднъж сам както ще направи и моя и няколко други татковци...  за да се видим ние мамите   bouquet

хайде до скоро

# 33
  • София
  • Мнения: 4 884
А, ама това нашата Марианка ли е?! Каква е тая изненада, мамо на Иви?!? Май повече от година те агитирам да пишеш тук и да се включваш в темичките и срещичките..Но усилията ми не са били напразни явно.
Е, think, радвам се да те видя толкова морска, макар и в лошо работно настроение..После ще разправяш какво толкова те е ядосал твоя шеф, дето го даваше за пример, че ще го напускаш..
Колкото до форума..Че е сила, сила е, и то безценна. Аз постоянно чета и си научавам по някой и друг житейски урок оттук..
Think, защо не дойдеш довечера в Дон Домат да оцветиш с още една краска нашата цветна атмосфера?!

# 34
  • Мнения: 3 537
Момичета,по молба на една позната,която няма за съжаление компютър,искам да ви питам следното:Синът и е с олигофрения и скоро ще минават за преосвидетелстване и са им писали в писмото да носят рецептурна книжка.Майката предполага,че това е книжка,с която се дават безплатни или с намаления лекарства,но те от няколко години не са давали никакви лекарства на момчето и съответно нямат такава книжка.Момчето е на 15г. и са решили повече да не го тъпчат с лекарства,полза нямало никаква  при него от тях.Та въпросът е,дали ще минат на ТЕЛК-а без книжка или да отиват при личната да им издаде такава.До сега не са им искали рецептурна книжка. newsm78

# 35
  • Мнения: 997
Изказвам се неподготвена.....според мен те изискват книжката защото предполагат, че детето е на лекарства. Но аз на мястото на родителите бих си извадла - за всеки случай......

# 36
  • Мнения: 3 537
Изказвам се неподготвена.....според мен те изискват книжката защото предполагат, че детето е на лекарства. Но аз на мястото на родителите бих си извадла - за всеки случай......
На вас искаха ли ви такава?

# 37
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
СВЕТЛЕы РАДИНИ  - прегръдки!
Не съм сама - Дани беше от петък до понеделник сутринта при баба  и дядо и сега си е с мен.

А на мен ЧЕСТИТО - имам глюкоза в урината и утре съм на тест сутринта за гестационен диабет, а след обед след Томова - при Тодорова - да видим кака я карам.
Е дано не егест.диабет и не щото ме е страх за мен или бебето, а щото ако се налага инсулин - май ще ме приберат... а няма кой да гледа Дани. Ама стига съм мислила какво ще е ако е най-лошото. Просто ми стискайте палци.

мда Иги не вдига - да не е родила вече? беше казала, че секциото е за тази седмица... ми дано вече е ок.

# 38
  • Мнения: 434
Габи, моя шеф е пример почти само лош пример. Нали знаеш колежката ми ,с която уж имаме еднакви задължения е дъщеря на любовницата меу. Какво повече да ти кажа - грозна работа за мен големите и тежки обекти , за нея малки сладки и сигурна съм в това че е с по-голяма заплата, но иначе няма да му пуснат. За който не ме познава - аз съм такава наричам нещата с истинските им имена и не си премълчавам. В Дон Домат трябва да доведа и Иви, но тъкмо ще я видите колко е пораснала и какъв ослепителен тен има моята принцеса.

# 39
  • Мнения: 997
Не ни искаха лекарствена книжка - но те сами си решават какво да искат за жсеки конкретен случай. Wink

# 40
  • Мнения: 4 414
здравей Think  bouquet
радвам се, че си се престрашила да пишеш и да се присъединиш към нашата виртуална общност, която днес излиза офлайн  Wink
аз също ще бъда с дъщеря си, така че Иви ще си има дружка....надявам се да се харесат.
Марго, браво на вас! само така да го давате!  bouquet
Наде, малко остана! няма да се даваш накрая. нещата се нареждат и без твое участие...успокой се и стига черта черни планове за бъдещете Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 644
Здравей Мариана,добре дошла в нашият форум    bouquet   Вие сте ни адашки,имам впредвид дечицата ни    Simple Smile  
просто исках да те поздравя с добре си се регистрирала     Peace


Think искам да ти кажа,че и нас ни питаха за такава книжка и дали приемаме някакви лекарства.Това е,защото се отпускат безплатни лекарства.Но аз нали не бях в час и казах,че не пиемаме никакви,и естествено сега нищо и не взимам   Sick  Така,че нека да си извадат   Naughty

# 42
  • Мнения: 1 655
Здравейте,
включвам се в темичката ви за да ви кажа добрата новина:
Мама Иги има момченце - Лъчезар, бебе и мама са добре. Смятам утре да ги чуя, щастливия татко каза, че утре Иги ще има на разположение телефон. Желая им много щастие с новия член на семейството, а на мама - скорощно възстановяване   bouquet

# 43
  • Мнения: 3 537
Здравейте,
включвам се в темичката ви за да ви кажа добрата новина:
Мама Иги има момченце - Лъчезар, бебе и мама са добре. Смятам утре да ги чуя, щастливия татко каза, че утре Иги ще има на разположение телефон. Желая им много щастие с новия член на семейството, а на мама - скорощно възстановяване   bouquet
smile3501 smile3501 smile3501Браво на мама Иги!Да и е честито!!!  ylinfant

# 44
  • Враца
  • Мнения: 871
Браво на Иги да и жив и здрав Лъчезар и дано да носи името си ....винаги да е лъчезарен!    love001 И дано да повлече крак мама Иги ,,,да не чакат другите млади мами като мен 14 годинки...И сега да си имат и пубертет и бебе...Не мислете много....   preggo

Общи условия

Активация на акаунт