хайде да ни е по вода 7.08-13.08 и на нашата срещичка ти ела!

  • 4 187
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 537
Браво на Иги да и жив и здрав Лъчезар и дано да носи името си ....винаги да е лъчезарен!    love001 И дано да повлече крак мама Иги ,,,да не чакат другите млади мами като мен 14 годинки...И сега да си имат и пубертет и бебе...Не мислете много....   preggo
hahahaИ аз като теб-14годишна кака и две годишна хлапачка. Laughing

# 46
  • Мнения: 1 271
Искам да ви кажа да се помолите за Анди на мама Тедивас   Praynig Praynig Praynig
Днес е направил фебрилен гърч и сега е сам в интензивното на 3градска.
Утре по обед ще им кажат дали и мама може да отиде в стая с дечко.
Дано се оправи скоро и да няма последствия!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Теди е била и с Мони, която е все още доста уплашена и много й е мъчно.
Молете се въпреки емоциите нейните захари да са в нормата!
Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

 Hug  bouquet за смелата мама Теди

# 47
  • Мнения: 4 414
дано се разминат само с притеснения и уплах Praynig Praynig Praynig
дано с Мони и с мама също всичко да е  наред
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig


# 48
  • Мнения: 882
Стискам палци за Анди. Всичко ще бъде наред newsm17 newsm17 newsm17

Притеснявам се и за Надето. Мина като фурия, изтърси нещо за гестационен диабет и инсулин и от вчера нищо не пише.
Наде, казвай какво става?

# 49
  • Мнения: 2 327
Дано се оправи малкото човече Praynig
А Надето днес е по изследвания, дано я успокоят и довечера да се отчете.

# 50
  • Мнения: 816
 Praynig дано бързо се оправи Анди и да си се приберат у дома.
Стискам палци и аз.

# 51
  • Мнения: 997
Дано Анди се възстанови бързо! Praynig

# 52
  • Мнения: 3 698
Бързо възстановяване на Анди  Praynig  Praynig Praynig.Моля се всичко да е наред.
Ние бяхме малко при родителите ми в Б-д, мислим да оставим Лора за няколко дни там през септември, та това беше "репетиция".Много ми е мъгливо това да си оставя детето без нас макар за малко, но ще видим...
Нагледах се на прекрасни снимки, Ния вече е голямо момиче, чудесно е, че я влече към танците, много е хубава, да ви е жива и здрава  Hug
Кате и Насето много пораснал, хи-хи какъв е мъжага - много усмихнат, май добре се забавлява  Hug
Радини, а за красивата ти дъщеря просто нямам думи, разкошна е Ради /пу-пу/ пораснало бижу, страхотно излъчване  Heart Eyes
Наде, как си миличка, видяха ли ви?Много целувки, знам, че всичко ще е наред и с двете ви.Бъди силна, то събитието все повече наближава, само се дръж - мисли позитивно и знай, обичаме ви  Heart Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 4 412
Дано Анди се въстанови бързо Praynig
Дано на Надето й кажат добри неща Praynig

Дайте тел. на мама Иги и аз да и изпратя поздравления

# 54
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
здравейте
дано двете дечица на Тедивас са добре! ще се моля за тях
Лйчезар да ни огрее с късмет! и семейството си също - честито малко човече - моля ако чуете мама Иги - спешно ми е нужна

аз бях при Томова - резутатите не с ъ добри - десен бъбрек - легенчето е уголемено /напр. 1см е ок  дава 2.8см/, но ще се разбере доколко и какъв е проблема когато детето се роди
за жалост тоновете на бебето - показват страдание
нужно е да се предприеме лечение защото това страдание + 2 седмици изоставане - не е на добре
доц. Томова препоръча дори да се овладее страданието -  в най-скоро време да се предприеме израждане - за да не се увреди още повече бъбрека /легенчето е почнало да притиска паренхимна - все още не го е разрушило, но може да стане и това/
Чакам следобед да видя и резултатите от тестовете за гестационене диабет - но това май са бели кахъри в сравнение с другото

За сега се насочвам към Дяволов в МД - защото при това положение без уговорка - никъде не влизам и не раждам... дано парично устискаме на тези събития - но най-вече дано бебето устиска до 9-ти месец поне... и да е готова малката беборана, че няма да е лесно

Целувки и дано спрат лошите новини... направо май съм на кърък тая седмица.... съжалявам, че пуснах аз темата....

# 55
  • София
  • Мнения: 9 876
Наде,дано занапред нещата при теб и малката госпожица се оправят. PraynigСпомням си,че когато бях бременна с Мими и Спасов ми каза,че легенчетата са разширени,той ме успокои,че дори след раждането да е така,нещата могат да се овладеят с антибиотично лечение на новороденото бебе.Късмет ти желая от сърце Hug!
Някой има ли повече информация за малкия Анди?Дано и при тях нещата се подобрят!

# 56
  • Мнения: 1 413
catnadeen, чета те редовно и си ми много скъпа, моля се с цялата си душа да се оправят нещата и да имаш много късмет Hug

# 57
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Наденце, силно, силно те прегръщам и ще се моля за вас с бебораната всичките притеснения съвсем скоро да бъдат забравени! И да ти кажа да не се притесняваш - няма да стане. Стискай зъби още мъъъничко, мисли как ще гушнеш топлото вързопче и отпусни душичката, ако ти е възможно  Hug Съжалявам, че вчера не те видях...

  Теди, как сте днес?

  Искам пак срещааааааааа  Heart Eyes Вече сме си в Пловдив, но скоро пак ще се изръсим в София с дребоса. Много ми беше кратка гарнизонката и не можах да се видя даже с 1/3 от мамите и дечицата. А вкъщи ме чакаха леко изнервен тати и ревлива щерка  Wink Дано повечето от вас са останали до късно и са се забавлявали поне колкото аз, за малкото време, което бях в пицарията.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 677
Ето ме и мен.

Анди,слава Богу е по-добре.Диагнозата е пневмония-правили са му снимка.Не е имал повече гърчове.Не можах да го видя,защото бил буден и неспокоен Cry А какъв да е сам-самичък!?
Трябвало още да стои в интензивното-до 24ч. от приемането и мен не ме приеха при него,защото нямало къде да ме настанят #Cussing out Милото ми детенце,дано да не е много нещастен.Аз съм в ужасно състояние-все ми се плаче...как стои като затворник с напълно непознати хора около себе си.
Дано на бебето не му повлияе моето състояние Praynig
А Мони е добре,но е много тъжна.
Надявам се утре да имат места , да отида и си го прегърна.Поне докторката каза,че утре ще ме приемат.Дано! Praynig

# 59
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Теди, дано те приемат и теб  Praynig Знам колко е важно да си до детенцето в такъв момент. Стискам палци и целувки на малкото геройче  Peace

Общи условия

Активация на акаунт