хайде да ни е по вода 7.08-13.08 и на нашата срещичка ти ела!

  • 4 189
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
teddyvas, дано Анди се оправи бързо и утре те пуснат при него, винаги са по-спокойни, когато са с мама.

Наде, дано и при теб нещата се пооправят и бебка да поустиска още малко. Много ми е мъчно, че тревогите ти се оказват вярни, все се надявах, че просто си мрънкаш за разтоварване. Много прегръдки от нас!

А на мен вече ми замирисва на море, тръгваме събота призори. Яни ми беше изкарал акъла преди два дена с едно разстройство, реших, че го повтаря летният вирус, много се уплашхме, натъпкахме го с илачи, подложихме го на диета и ... го запекохме  Crazy  Явно от храна  е било нещо, ама аз се шашнах  Confused Днес правих последните покупки и не успях да му намеря джапанки, от тези с ластиче отзад, има, ама само бебешки номера, дали някой е виждал някъде по-големшки, 24 номер например?

# 61
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Пете, аз също търсих от тези с ластичето, но не намерих, че винаги в последния момент пазарувам  Embarassed. Та и на плажа си карахме със сандалите - те са от тези на Райдърс, бразилските, с двете лепки. Има ги в магазините на Булдозер. Много стабилно стоят на крачето дори за баня, а съхнат за 5-10 мин.
  А на следващата среща ако пак те няма - червен картон и глоба, да знаеш  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 644
Днес правих последните покупки и не успях да му намеря джапанки, от тези с ластиче отзад, има, ама само бебешки номера, дали някой е виждал някъде по-големшки, 24 номер например?


Da,на пазара на Красна Поляна ги има.Аз от там и купих на Ива,само че малък номер.Струват 10лв.много са удобни.

# 63
  • Мнения: 1 193
Честито на мама Иги и веднага скорошно оздравяване на малкия Анди.В живота явно винаги е така лошото и хубавота вървят заедно.Стискам палци  на catnadeen.Дано всичко се подреди.
think радвам се, че се запознахме на срещата в Дон Домат.Непрекъснато си мисля за вас.

# 64
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Аз ли недовиждам или пък щастливият татко на Лъчезар чете във форума с ника на Мама Иги, че сега гледам е он - лайн?

# 65
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
здравейте пак
нямам гест.диаблет - но мога да отключа - от 3 мерения едно е патологично
затова - дието, има известни изменения на щит.жлеза, но може да се дължат на бремеността
ходих при Дяволов - за него няма изоставане, но има проблем с кръвотоците
затова понеделник - изследвания в МД - да се провери, но той е оптимист, че нещата не са толкова зле
иначе остава, че е добре да се вади бебка по-рано - веднага в началото на 9-ти месец
надявам се да устиска малката мамина котарана

Дани заминава за море... много ми е тежко - някои може да се смеят, но явно притеснението си казва думата - иначе, да се похваля - от стреса тия дни не ми е сотанало време и да поплача - да се посамосъжалявам Wink освен, че ви пиша - друго оплакване нямам. Само не съм сигурна в едно - ако и този път стане така, че трябва да тичам по болници... не съм сигурна дали ще издържа психически, а най-ме е страх, че не съм сигурна Дани как ще е психически - адски е привързан към мен - дори болезнено....

Е оплаках се - но тъй като и сълзи нямам да плача иначе - ще ми простите! Тво ми е единствения начин да се отпусна поне малко.

Да знаете, че ви обичам и че ви мисля - всяка една и всяко дете! Целувам ви и ви прегръщам и съм благодарна, че ви има - да ми помогнете в тежките моменти!

# 66
  • Мнения: 1 413
catnadeen, мисля, че облаците започват да се разсейват над теб, да изчезват до един  bouquet
и също мисля, че притесненията са ти съвсем нормални, а и хормоните си казват думата!!!
доколкото те познавам от това което си писала си силна и борбена жена, ще се справиш, не се тревожи!
хайде, чакаме само добри новини от твоя фронт Hug

# 67
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Наде, това за диабета е добра новоина. От тебе обаче зависи да си спокойна и да избягваш стресови състояния. Не бих ти се смяла за нищо на света, че тъгуваш за Дани- аз също нито за миг не съм се делила от децата си и си спомням колко тежко преживях тргването на Мими на ясла, знаейки колко е привързана към мен. Слава Богу децата са много по- адаптивни от нас и тя не го преживя така както аз се опасявах. Дани ще е добре. Ще има неща, които да го разсейват. А и любящите баба и дядо няма да оставят малкия да плаче- сигурна съм. Просто искам да те успокоя. Наслади се на това време без него, като си позволяваш кротка тъга от време на време през деня и си намирай приятни занимания. Като се върне Дани ще намери една отпочинала, спокойна и ведра майка. Много пъти съм ти казвала- на бебето му трябва много спокойствие. Наложи си непукизъм. Всяко повишаване на адреналина се отразява и на бебето. Диабета се влияе от психическото състояние. Спокойствие и само спокойствие. Положението ти е ясно. Ясно е и че ще ти трябват много сили- събирай ги в това време когато си сама и отиди на фризьор, поглези се с маникюр или нещо такова. Бих ти предложила да се видим, но засега с тия афти по- добре далече от нас. Но другата седмица примерно - дано нямам повече сезонни изненади може да направим една Младостка среща. С Реза се виждахме в Бизнес парка- много ми хареса там за форумски срещи- какво ще кажеш?

# 68
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ВАля, благодаря ти. Ще се опитам ... ти наистина си права за нещата които пишеш, ма на теле като мен му трялбва врем да вдене някои неща Wink
Целувки и хубав ден и дано АНди е добре - да оздравява и бързо да ги пускат в домашен отпуск!

Мечтица, благодаря ти от сърце! "Тъпкано да ти се връщат" добрите мисли и всчико, което си ни мислила с бебето Wink

От мен - слънчев и хубав ден на всички и без лоши новини...

# 69
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 701
Наде, пожелавам ти от сърце всичко да е наред и всичките тревоги да са напразни.
Много ти се струпа на главата, ама вярвам, че предтоят по-хубави дни!   bouquet

# 70
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Наде, звучиш ми мъъъничко по - ведро  Peace И аз като Йосарян не мога да те упрекна, че още от сега усещаш предстоящата липса на Дани. До ден днешен не съм се решила да оставя Бубката и една нощ... делили сме се една от друга за няколко часа през деня, но винаги я гледа майка ми. И знам как се чувстваш! Но дано да успееш да починеш без баткото, колкото и да го мислиш  Wink беба също има нужда от повечко лежане и спокойствие на финала  Hug

# 71
  • Мнения: 480
Привет на всички!
Не ми остава много време да пиша,а само ви чета набързо защото сме се заели с един ремонт и у дома е пълна лудница.При нас нещата вървят напред-малката започна повече да бърбори научи се да казва името си и като я питаш отговаря-"Ада"Все още се страхува да се пусне да ходи сама и се държим за ръчичка.
На Катнаден искам да кажа само да е спокойна и всичко ще е наред.Не е страшен гестационния диабет-аз имам такъв-вдигам висока захар само в 8м.от бременноста.За жалост при мен не го откри лекар,а родих мъртъв плод при първата си бременност преди Мирена.И при всяка следваща съм си слагала инсулин и след раждането всичко се нормализира.Сигурна съм ,че при теб няма да се стигне до там и с диета и балансирано хранене нещата ще са под контрол.Но както са те посъветвали преди мен трябва да почиваш и да си спокойна!Моето мнение е,че Дяволов е добър лекар-бях при него като бременна с малката и съм доволна.
Желая на всички здраве и усмивки!
И благородно ви завиждам за срещата!

# 72
  • Мнения: 2 543
Наде, искам да се присъединя към останалите и да те посъветвам останалото време до раждането да посветиш на почивка и релакс.  Божа работа е как ще е бебето след раждането, но дотогава, дължиш му малко покой, както и на себе си. Не мога да ти обясня защо, но имам усещането, че въпреки всичките тревоги, накрая всичко ще е наред! Пази се!  bouquet

# 73
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Много ви обичам! Благодаря за отделеното време и от мое име и от името на малката!
Съжалявам, че изтърпяхте моята параноя, оплаквания и лоши премеждия, но честно - без вас нямаше да се справя! Оцелях до тук с вас, благодарение на вас! И това не е пресилено - ако нямаше къде да се оплача - сигурно отдавна да съм се побъркала.

Пак да ви кажа - благодаря ви, че ви има!

# 74
  • София
  • Мнения: 9 887
Наде,всичко ще има добър край,виж колко хора ви мислят-теб и малката госпожица! Hug
Може ли и аз да се пооплача,но този път не за децата ,а за себе си Sad.Ходих на преглед/гинекологичен/.Явно имам няколко миомни възела.Според доктора не е нищо притеснително,но трябва да се следи.След месец съм на обстоен преглед.Аз доста се стреснах,даже се разплаках в кабинета,но доктора ме увери,че при добро следене няма да имам никакъв проблем.Според него ми е малко раничко на тази възраст,но...това е.

Общи условия

Активация на акаунт