Пробиотици за децата – какво трябва да знаем?

  • 7 739
  • 141
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 256
Пробиотика е задължителен по време на лечение с антибиотик. Добре е и да се приема и за продължителен период от време. Способства за доброто състояние на чревните функции и подсилва имунитета.
Избирам ги по предписание на лекаря си или фармацевт.

# 106
  • Мнения: 2 117
Пробиотиците подпомагат чревната флора при прием на антибиотици.
Избирам ги според положителните оценки.

# 107
  • Мнения: 142
Пробиотиците подпомагат имунната система и ги давам на децата , когато имат болки в корема ,също така и когато приемат антибиотици.
Купувам такива каквито изпише докторът .

# 108
  • Мнения: X
Имат ползи за стомашно-чревния тракт.
Избирам спор с фирмата производител - да бъде сериозна компания, както и по количеството бактерии.

# 109
  • Мнения: 910
За мен, има полза от пробиотик след настинка и прием на лекарства. Обикновено, залагам на марка, която съм ползвала или на препоръка от педиатъра.

# 110
  • Мнения: 120
Пробиотик е задължителен при прием на антибиотици, а през останалото време е препоръчителен. Спомага за балансирана чревна флора и засилва имунната система.
Избирам пробиотик по качествата му и предпочитам качествени марки, доказали качествата си.

# 111
  • Мнения: 3 911
Полезни са за чревния тракт и за имунитета като цяло. Избирам по вида и броя щамове.

# 112
  • Мнения: 1 294
Съдържат полезни бактерии, които благоприятстват чревната флора. Относно тях се доверявам на педиатъра.

# 113
  • Мнения: 1 090
Нормализират чревната флора.
Избирам по препоръка на лекар или фармацевт.
Пробвам и ако не действат ги сменям.

# 114
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Пробиотиците подобряват храносмилането, повлияват благоприятно стомашно-чревната флора, подпомагат имунната система и др. Избирам ги търсейки информация в интернет или ако лекар ми ги изпише.

# 115
  • Мнения: 580
Пробиотиците влияят благоприятно настомашно-чревната система и подпомагат имунната система. Задължително ги използвалм при лечение с антибиотици. При избора им се съобразявам с доверен фармацевт.

# 116
  • Мнения: 2 396
Пробиотиците повлияват благоприятно на стомашно-чревната система, подпомагат за повишаване на имунитета. Избирам пробиотика по препоръка на лекар или фармацевт.

# 117
  • Мнения: 522
Пробиотиците съдържат полезни бактерии, които подпомагат детоксикацията и пречистването на червата. Открих ползите им "случайно".
Когато избирам пробиотици ми погат фармацевтите в аптеката.

# 118
  • Мнения: 1 202
Използвам пробиотик откакто се е родил сина ми , понеже е с проблемно коремче , сега избирам такъв с вит.Д , мисля че повлиява на имунитета добре и балансира чревната флора!

# 119
  • Мнения: 1 966
Ползите са за храносмилателната и отделителната система, както и за имунната защита. Пробиотици избирам по щама, който съдържат, както и по чисто визуални признаци.

Общи условия

Активация на акаунт