Дубай - тема 15

  • 64 895
  • 898
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 191
Юбер ще ви закара,  веднъж взехме от JBR beach до marina mall, което е не повече от 1.5км

# 166
  • Мнения: 96
Има ли някой в Дубай в момента или да се е върнал скоро? Вярно ли е, че в такси се качват макс. 2 пътници?

# 167
  • Мнения: 581
В момента съм в Дубай. Качихме се в такси трима - двама възрастни с дете.
В метрото има стикери на седалките, на които не трвбва да се сяда, но в час пик не се спазва и буквално са човек до човек.

Има ли някой в Дубай в момента или да се е върнал скоро? Вярно ли е, че в такси се качват макс. 2 пътници?

# 168
  • София
  • Мнения: 191
Има ли някой в Дубай в момента или да се е върнал скоро? Вярно ли е, че в такси се качват макс. 2 пътници?

 С юбер поне беше, ако сте трима трябва да поръчате XL кола и задълже с маски.

# 169
  • Мнения: 759
Здравейте, предстои ми организирана екскурзия до Дубай другата седмица и в програмата е включен и Абу Даби, но от коментарите тук и информация в интернет се притеснявам какви са условията и дали изобщо ще се осъществи. Ще съм благодарна, ако някой е бил скоро и може да даде актуална информация.

# 170
  • Мнения: 581
Здравейте, предстои ми организирана екскурзия до Дубай другата седмица и в програмата е включен и Абу Даби, но от коментарите тук и информация в интернет се притеснявам какви са условията и дали изобщо ще се осъществи. Ще съм благодарна, ако някой е бил скоро и може да даде актуална информация.
[/

# 171
  • Бургас
  • Мнения: 440
Ние се върнахме на 5 срещу 6 март.Нашето ходене до Абу Даби за съжаление не се осъществи. На въпросът ми към тур. агенция кога се очаква да се отвори  - ми отговориха, че само Шейха знае. Заменихме това посещение с други интересни места.

# 172
  • Мнения: 2
здравейте,
дубай става ли за деца през месец май.Ние плануваме почивка от 5 май за 7 дни,но ме притеснява да не е много жега.И другото като дам да си купя билет през wizz air пише,че каца в Абу Даби

# 173
  • София
  • Мнения: 378
здравейте,
дубай става ли за деца през месец май.Ние плануваме почивка от 5 май за 7 дни,но ме притеснява да не е много жега.И другото като дам да си купя билет през wizz air пише,че каца в Абу Даби
Мисля че рамадана е до 12 май

# 174
  • Мнения: 3 589
Не съм ходила по рамадан, Дубай (със своите 90% чужденци) не е ли ок за туризъм и тогава?

# 175
  • София
  • Мнения: 378
Доколкото знам трябва да се съобразяваш малко повече
Пиене ядене пушене на обществени места през деня

# 176
  • Мнения: 2
здравейте,
дубай става ли за деца през месец май.Ние плануваме почивка от 5 май за 7 дни,но ме притеснява да не е много жега.И другото като дам да си купя билет през wizz air пише,че каца в Абу Даби
Мисля че рамадана е до 12 май

пишеше,че е от 12 до 15 май,но мен ме вълнува повече дали емного горещо

# 177
  • Мнения: 3 589
Един месец са постите, не гледай последните 3 дни 😊

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 440
Ексурзовода ми каза, че се ходи най-много на плаж до април. Макар и тогава да е  много горещо. Лятото темп.стигали до 50 градуса. Ние се върнахме вчера и на плажа беше 38градуса,едва се стоеше. Така, че не става дори и за големи. За май не ми се мисли. Там имало два сезона - горещ и много горещ от април нататък.

# 179
  • Димитровград
  • Мнения: 207
Цитат
Ексурзовода ми каза, че се ходи най-много на плаж до април. Макар и тогава да е  много горещо. Лятото темп.стигали до 50 градуса. Ние се върнахме вчера и на плажа беше 38градуса,едва се стоеше. Така, че не става дори и за големи. За май не ми се мисли. Там имало два сезона - горещ и много горещ от април нататък.

Искам да е попитам kолко градуса е морската вода и къде ходихте на плаж?

Последна редакция: нд, 07 мар 2021, 21:56 от geri_pam

Общи условия

Активация на акаунт