🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 3 (16.03. - 29.03.20)

  • 27 890
  • 887
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 062
Добре де, показват визия и костюм на Елвис от по-зрелите му години и изведнъж този младеж излиза без никаква по-сериозна намеса от гримьорите.

# 76
  • Мнения: 545
На мен дотук всички ми харесаха без Маги. Щото при нея освен чупката в края, друга имитация нямаше. Анди беше супер!

# 77
  • София
  • Мнения: 6 221
Аз съм назад малко с гледането, но да си кажа, че Галя ми хареса. Какво беше това оплюване.

# 78
  • Мнения: 940
Според мен, днес Анди трябва да получи най-висок резултат. Засега ми е първи в класацията.
Скрит текст:

# 79
  • Мнения: 11 592
Галя изпя песен на Анелия - това видях.
Колкото Георги да ми е антипатичен, толкова пък да ми допада Анди - земен, приятен, естествен, с чувство за хумор, пеещ добре.

# 80
  • Мнения: 7 828
Аз го харесвам Анди, но според мен не се представи за 10, постара се , но просто нито като клас, нито като присъствие не се доближи.

# 81
  • София
  • Мнения: 6 221
Хм... Анди е симпатичен; за пеене - десятка, но имитацията и външния вид като цяло... не толкова.
Кой беше в минал сезон, Боби Турбото ли, направи прекрасен Елвис?

# 82
  • Мнения: 7 849
Деян Донков направи Елвис с цялата енергия и чар на Елвис. При Анди го нямаше това. Постно.

# 83
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Е, той не можеше да флиртува физически с публиката и това повлия на общото впечатление.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 10 836
Както на всяко предаване отново се забавлявам.Харесаха ми всички.Засега Анди и Дара са ми фаворити.Галка също ми хареса.

# 85
  • Мнения: 940
Тото смятам, че се справи. Не мисля, че задачата му беше трудна.
Скрит текст:

# 86
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На Етиен и Жоро Низамов трябва да сметнат този сезон за десет заради това, че трябва да работят с Лухче. Адски лъже тази жена. Може и за Емил Димитров /светла му памет!/ да лъже.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 772
Тая Луна е .....🙄
Лъже като дърта циганка

# 88
  • Мнения: 846
Ох! Емил Димитров се сбогувал с Луна по телефона.Ти да видиш !!!

# 89
  • Мнения: 1 867
Аз я заподозрях в лъжа за Емил Димитров.

Общи условия

Активация на акаунт