Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 076
  • 735
  •   1
Отговори
# 360
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
В момента платена ли е Синя зона?

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 203
В момента платена ли е Синя зона?
Не е платена, днес изпратих съобщение и ми върна, че се опитвам да платя в неработен ден и не съм таксувана.

# 362
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Без таксуване за „Синя зона“ в Пловдив до 13 май....или поне до второ нареждане, че в София пропищяха колко са обеднели горките Bowtie

https://news.bnt.bg/news/bez-taksuvane-za-sinya-zona-v-plovdiv-d … -1048447news.html

# 363
  • Мнения: 2 622
Днес получих това съобщение, на някой може да му е полезно
Цитат
Информираме Ви, че при желание да пазарувате в Метро Пловдив 2 (ул. "Костиевска" 1), ще бъдете пропускани от полицията на изхода на града.
Самоцитирам се, за да питам тез дни някой дали е ходил? Преди празниците, когато софиянци се изнизаха не пускаха и връщаха.

Последна редакция: чт, 23 апр 2020, 07:19 от rire

# 364
  • Мнения: 6 933
Малко със закъснение да кажа за козунаците-с/у училище Алеко Константинов има една пекарна, най-сполучливата ни покупка беше от там. Не можах да засека точния грамаж Grinning но около 500гр за 4.50лв., хубав вкус и пълнеж в доволно количество.
Поръчахме и един от пекарната в Капана-по к.бон "голям с шоколад"-330гр. за 5лв., на козунак приличаше само по форма.

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 60
Здравейте! Препоръчайте ми човек/фирма за акордиране на класическо пиано. Благодаря!

# 366
  • Мнения: X
Здравейте! Препоръчайте ми човек/фирма за акордиране на класическо пиано. Благодаря!
Рунитон Тончев и сие.
По бул. Руски, преди хотел Новиз, ако идваш от гарата в посока Кършияка. От много години поддържат пианото у дома.

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 3 212
Здравейте! Препоръчайте ми човек/фирма за акордиране на класическо пиано. Благодаря!
Пиша на лични!

# 368
  • Мнения: 1 210
Не правят проблеми, по принцип. Но за по-лесно, можеш да излезеш от някой по-малък изход към селата. Или с влакчето...Wink
Че то изобщо има ли изход от Пловдив без КПП? Сега ме заинтригува... Simple Smile  Thinking

# 369
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Не съм казала, че няма. Има си КПП, ама няма движение и не се заяждат...Wink

# 370
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
Нотариус, работещ в събота да знаете?

# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 990
Коригирам името: Михаела Здравкова (благодаря за корекцията на потребителката по-долу Simple Smile ).
Една пресечка на Иван Вазов, вдясно, посока от гарата към Тримонциум.

Последна редакция: чт, 23 апр 2020, 21:36 от *ashley*

# 372
# 373
  • Мнения: 1 666
Здравка Михайлова.
Една пресечка на Иван Вазов, вдясно, посока от гарата към Тримонциум.
Михаела Здравкова може би?
Нотариусите в града работят почти само с предварително запазени часове в момента, обадете се предварително!

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
Благодаря, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт