Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 146
  • 735
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 128
На ул."П.Д.Петков", точно срещу входа на Писанец(Гранда) има гръцки магазин за маслини, зехтин...често купувам от там и съм доволна!

# 481
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Има ли в града гръцко магазинче с маслини, зехтин и др. гръцки стоки?
Знам 2 на един и същ собственик - единият е на ул. "Хан Кубрат" - преди пешеходния мост вляво /ако идвате от центъра/. Другият е на "Петко Д. Петков" под блоковете срещу сградата на Гранда.
Хубави са им стоките.

# 482
  • Мнения: 6 939
Кое е бюрото по труда за район централен? Една приятелка с малко дете ме помоли аз да и занеса документите, дали ще мога ги подам или трябва всеки лично да си ги носи?
Може да ги изпрати по мейл.

# 483
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Има ли в града гръцко магазинче с маслини, зехтин и др. гръцки стоки?
От такова магазинче съм купувала маслини с отлично качество. За съжаление зехтина и другите стоки не съм ги пробвала. Намира се почти на ъгала (на самия ъгъл е мъжко подстригване и козметичен салон - веднага след тях) на ул. Иван Андонов и Радецка в едно гаражче.

# 484
  • по света... (иначе от Пловдив)
  • Мнения: 106
Здравейте,
можете ли да ме посъветвате, къде в Пловдив мога да закупя боя за текстил(за боядисване, не за рисуване)?

Благодаря,

# 485
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
За гръцки магазин: има един с/у Маркет център на "Капитан Райчо", зад градинката, до индийското студио; един на "Петко Д.Петков", под дългия блок с/у цветарския магазин на Гранда. Тези работят със сигурност. Освен тях, имаше един на ъгъл, с/у археологическия музей, индийския ресторант и розовия бизнес център, но не зная дали работи.

# 486
  • Мнения: 12 124
Здравейте,
можете ли да ме посъветвате, къде в Пловдив мога да закупя боя за текстил(за боядисване, не за рисуване)?

Благодаря,
От Метро, на стелажите, където са перилните препарати, в частта, която е към касите. Различни видове и цветове бои, за боядисване в пералня. Доволна съм от качеството.

# 487
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
За гръцки магазин: ...Освен тях, имаше един на ъгъл, с/у археологическия музей, индийския ресторант и розовия бизнес център, но не зная дали работи.
Работи. Имаха изкарани стелажи със зеленчуци отпред като минавах тези дни.

# 488
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Някой обикалял ли е скоро за санитарен фаянс и плочки за ремонт на баня. Чудя се дали на всякъде е едно и също или наистина има разлики в цените и асортимента?

# 489
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Миналата седмица роднини обикаляха за това. Между офертите на два магазина за необходимото им количество плочки и гранитогрес имаше над 500 лева разлика. Купиха накрая от керамик центъра на Тед на Голямоконарско шосе.

# 490
  • Мнения: 3 922
Дали работи ТЦ ИЛИЕНЦИ на Брезовско?

# 491
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Момичета, знаете ли къде мога да намеря прах за пране Formil. Купувала съм го от Лидл в Гърция и много ми харесва трайността на аромата. Тук обаче не съм го виждала, май /а може и да не съм гледала внимателно Blush /.

# 492
  • Мнения: 295
Момичета, знаете ли къде мога да намеря прах за пране Formil. Купувала съм го от Лидл в Гърция и много ми харесва трайността на аромата. Тук обаче не съм го виждала, май /а може и да не съм гледала внимателно Blush /.
Взимала съм го и от нащите лидл и ми допада . Би трябвало все още да си го продават .

# 493
  • Мнения: 54 420
Формил има в Лидл, но течен. Прах не съм виждала.

# 494
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Дали работи ТЦ ИЛИЕНЦИ на Брезовско?
Не работи.

Общи условия

Активация на акаунт