Пети клас 2019/2020

  • 26 638
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 413
И при нас регистрациите в разни платформи се увеличават и детето съвсем изперка кое и къде да следи.Нямат нищо различно от имейл с материал за учене,демек самообучение.Оценки липсват,има само похвали.

# 61
  • Мнения: 486
Уроците на сина ми са вече изцяло вTeams. Според мен нещата се подобрят и вече го оставям сам да се оправя. Оценки нямат и отсъствия също.

# 62
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Много ми е чудно как ще се оправят децата после. Ясно е, че тези с отговорните и оправни учители ще си научат новия материал и ще продължат напред, но децата като моето, които минават с обучение от мама и то в пролуките меджу моите служебни ангажименти, ще са ужасно ощетени.

# 63
  • София
  • Мнения: 982
Светлица, карай го да гледа уча.се и да прави уроците в учебните тетрадки, по предметите по които имате купени по време на часа, който е по програма.
При нас по всичко освен по два предмета е много  по-добре, отколкото присъствено в училище. Материала върви по-бързо без излишни прекъсвания, тропане и говорене.

# 64
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Ще ме гътне това моето хлапе!
Свършвам си чинно училище и отивам да я преслушам, че се е надупила и пише нещо - тренирала краснопис! Защото изглеждало много грозно НА СНИМКА!
А в реала, значи, може всякак!!! Rage

# 65
  • Сф
  • Мнения: 10 586
Аайде..сега пък в оутлюк на майкрософт, ще се гътна вече..
Онлайн, бла бла ,нищо не разбрах..

# 66
  • Мнения: 2 111
И при нас регистрациите в разни платформи се увеличават и детето съвсем изперка кое и къде да следи.Нямат нищо различно от имейл с материал за учене,демек самообучение.Оценки липсват,има само похвали.
при нас и това го няма, а за следенето май повече приличат на хрътки по време на лов, стават разногледи.

# 67
  • София
  • Мнения: 39 722
Здравейте.

Имам нужда от помощ. Трябват ми стр. 67 и 68 от Работни листове по БЕЛ, 5 клас, издателство Булвест.
Ако някой има работните листове дали ще е удобно да ми снима тези две страници.
Благодаря.

# 68
  • Мнения: 2 111
Здравейте.

Имам нужда от помощ. Трябват ми стр. 67 и 68 от Работни листове по БЕЛ, 5 клас, издателство Булвест.
Ако някой има работните листове дали ще е удобно да ми снима тези две страници.
Благодаря.
по бъл. ез., или лит.

# 69
  • София
  • Мнения: 39 722
Съжалявам, че пропуснах - БЕЛ.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 826
Съжалявам, че пропуснах - БЕЛ.

Уточнете Български език или литература. Моя син по Български език са с учебник на Бг учебник, по Литература са на Булвест един зален учебник с ябълка.

# 71
  • София
  • Мнения: 39 722
Toni.134 ми изпрати снимки. Благодаря отново.
Утре хващам моето калпазанче да пише домашни Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 3 471
В нашето училище не са разбрали, че не може да се пишат оценки. На моето такава прекрасна тройка му завъртяха на контролно от миналата седмица. Тази също са правили контролно и пак очаква някаква такава красутъ.

# 73
  • Мнения: 1 614
И в нашето училище пишат оценки.

# 74
  • София
  • Мнения: 12 305
При нас започнаха да пишат оценки.

Общи условия

Активация на акаунт