Иска да си тръгнеме с детето

  • 7 124
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Какви са тия мъже!???  Shocked
Съжалявам за това, което преживяваш, но за детето и за теб е по-добре да сте далече!
Сигурна съм, че ще срешнеш по-подходящ и любящ съпруг и баща!  Peace

# 46
  • Мнения: 101
Ако имате сключен брак, дори жилището да е негово от преди брака имаш право да останеш там до навършване на 18 годишна възраст на детето. Не съм много сигурна, но мисля, че така беше по закон. Стига сме им цепили басмата на мъжете. Крайно време е и в БГ да се научат, че трябва да поемат отговорността за създаденото семейство. Не може тъпака му с тъпак,  да ти каже да си тръгвате!  #2gunfire

Абсолютно си права!

# 47
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ако имате сключен брак, дори жилището да е негово от преди брака имаш право да останеш там до навършване на 18 годишна възраст на детето. Не съм много сигурна, но мисля, че така беше по закон. Стига сме им цепили басмата на мъжете. Крайно време е и в БГ да се научат, че трябва да поемат отговорността за създаденото семейство. Не може тъпака му с тъпак,  да ти каже да си тръгвате!  #2gunfire

Абсолютно си права!

Съгласна съм и смятам, че това е едно предимство на брака. Ако са живеели без брак, дори и с дете, се вижда какво може да стане. А ако тя няма къде да отиде или дори и да има приятелки, не може при тях да отиде, какво става? На улицата с парцалките, това и е алтернативата или бой.

Друг е въпросът, че и нея не я разбирам. Как може да обича такъв човек, който така и говори, я гони, обижда, а и бие?!?!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 352
Това момиче няма ли да се обади да каже какво става? newsm78

# 49
  • Мнения: 15 619
Може да си е тръгнала вече. Дано! Никой не заслужаватакава участ, най - малко това дете, което не може да решава само съдбата си.

# 50
  • Мнения: 955
само дано не го е чакала,че може и по-лошо да е станало.поне да намери начин да каже че са добре с детето.пък и от кой град ,да може човек да й помогне.нали за това сме хората - да си помагаме.

# 51
  • Мнения: 631
Доколкото ми стана ясно детето не е негово..
Но никой няма право да се държи така с човешко същество. Не знам какво да те посъветвам, не е лесно, но ако на мен ми се налага да направя такъв избор - ставам и си заминавам без да ми мигне окото. Обич и любов в съчетание с тормоз си е чист мазохизъм. Мъже колкото искош все ще има някой да те уважава и обича заради теб самата.

# 52
  • Мнения: 214
Съжалявам, че една майка и детето й преживяват такъв труден и тежък момент.
Никой не заслужава такова отношение. Никой!
Вместо да се страхуваш как ще живееш без него, мисли какъв живот е този, който търпиш.
Имаш ли работа, роднини, приятели? Сигурно мога да ти бъда полезна, пиши.
Винаги има изход. И от най-задънената улица. Горе главата!  bouquet

# 53
Здравейте!Ние с детето сме добре!Когато се прибра /след като ме гонеше с неговото дете на улицата/беше ухилен до уши и се държеше добре с мен все едно нищо не се беше случило.Оказа се че сестра му го е била вбесила и е имал нужда да изкара яда си на някого.Не го оправдавам знам че нищо не му дава право да ме тормози при положение,че постоянно се опитвам да се държа добре с него.Не мога да му простя това,което ми е причинил и не мисля,че някога ще мога.Нямам къде да отида ,няма на кого да разчитам да ме подкрепи.Оказа се че нямам нито една истинска приятелка.Родителите ми постоянно се карат и при тях не бих могла да отида.Не знам какво да правя,за сега трябва да се примиря с това положение.Той иначе е добър човек почти постоянно е усмихнат,внимателен,любвеобвилен,нежен,грижовен, добър баща обича детето си,грижи се за него ,но изпадне ли в депресивно състояние е способен да нарани,който му се изпречи на пътя,в повечето случай съм аз.Сякаш в него живеят двама ,единят добър-този,когото обичам и искам завинаги да сме заедно,единият зъл-този,когото мразя, от когото ме е страх и искам да избягам надалеч.

# 54
  • Мнения: 2 821
Извинявай, ама как можеш да обичаш човек, който ти е посягал и е способен да го направи отново...чи е детето да нарани Tired
Дали нямаш нужда от помощ?

# 55
  • Мнения: 15 619
Миличка, радвам се, че ти и детето не сте пострадали. Не искам да бъда груба, но май твоят съпруг си избива комплексите и засега потърпевшата си ти, но това неминуемо ще се отрази на детето ви. Като не познавам човека, ми е много трудно да дам някакъв съвет /имам предвид съпруга ти/, но аз лично на моя съпруг не му спестявам разговорите и по най-дребни поводи.

# 56
  • Мнения: 356
А няма ли да е наистина по-добре за теб и детето ако се разделите?Не знам как можеш да живееш с някой от който те е страх. ThinkingАз не бих могла NaughtyЩом вече те е удрял, значи пак може да го направи.А ако почне да наранява детето, когато изпадне в лошото си състояние???
Аз поне така мисля.Колкото и да го обичам бих го напуснала.И то не защото ме е страх за мен, а за детенцето.Страх ме е гнева към теб да не се пренесе върху малата душичка.
Отначало ще ти е трудно, но постепенно болката ще отмине.Ще срещнеш някой, който наистина ще те оцени и ще те уважава.
Успех, каквото и да решиш  Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 1 511
Не искам да бъда груба, но май твоят съпруг си избива комплексите и засега потърпевшата си ти, но това неминуемо ще се отрази на детето ви.

Преди време бях в магазина на една приятелка. Дойде нейна позната с детето си(момченце на 6-7 години).Търсеше се подходящи дрехи за морето.Докато мереше и се оглеждаше в огледалото детето беснееше и дивееше в магазина.Идваше при нея,риташе я по дупето,правеше се,че я боксира...бих го приела за игра,ако не употребяваше следните изрази:
"Ей сега ще ти смачкам фасона!"
"Ето още един ритник,да разбереш къде ти е мястото!"
"Искаш ли още,а?Един шамар за лека нощ,а?"


По едно време тя се обърна,хвана го за тениската и много жестоко го удари няколко пъти.Имах чувството,че ръката й пулсира от болка.А за детето направо не знам.

Купи си това-онова и си тръгнаха.Аз бях онемяла,приятелката ми каза,че съпругът й най-редовно я бие за незначителни неща и често ходи със синини.Тя прехвърляла яда си върху детето,детето почти винаги присъствало на побоите...

На тази случка не бих искала да ставам свидетел,не бих искала и ти,Сълза да се превърнеш в личността,за която по-горе писах и детето ти да живее в жестокост и побоища.

# 58
  • Мнения: 817
Според мен е най-добре да почнеш да обмисляш как по-скоро да се откъснеш от него.
Работиш ли ?Колко е голямо детето?Може ли да разчиташ на него при една евентуална ряздяла ,все пак ако е интелиегентен човек ,той ще поеме отговорноста за детето ................ .
Вашите наистина ли нямат никаква възможност да ти помогнат newsm78Поне времнно ,докато си стъпиш на краката.............

# 59
  • Мнения: 2 716
Питала ли си се, дали съпругът ти взема наркотици? Защото такава рязка смяна на настроенията му, ме навежда на подобна мисъл.
Ти винаги ще го оправдаваш, оневиняваш, "разбираш", защитаваш и пр. Обичаш го много и това ти пречи да го погледнеш отстрани. Нещата не са се оправили с усмивката на завърналия се, "ядосан на сестра си". За всеки случай потърси професионална помощ.

Общи условия

Активация на акаунт