Иска да си тръгнеме с детето

  • 7 141
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 44
Съвети лесно се дават...
Но доколкото обясняваш ситуацията, вероятно ще ти е трудно да се справиш сама. Казваш-не може при родители, приятелки ...
В този форум са ти дадени идеи за хора, които могат да ти помогнат.
Смятам, че няма да загубиш, ако си поговориш с някой ..., и в по-далечен план - да позволиш на някой да ти помогне.
И още нещо - смятам, че човек има алтернатива, понякога само му е нужно някой да му посочи,че е възможна.
Та, какъвто и да е подхода ти занапред - желая ти да имаш сили и да получиш любов.
Успех.

# 61
  • Мнения: 955
мила,това ми говори за друг проблем.има ги така наречените психиатри които могат да помогнат.като за начало първо ти се консултирай с такъв за да ти каже как безболезнено да го заведеш и подложиш на терапия.такова изпадане в депресия не е оправдание,а раздвоената личност е много по-опасна.за точна диагноза се обърни към специалист.май това ще ти е от полза повече от колкото нашите приказки от далеч.все пак ни има и хубаво че има с кого да споделиш.може би някоя от нас ще може да ти помогне- просто пиши на ЛС ако има жена от твоето населено място.

# 62
  • Мнения: 1 202
Радвам се за това ,че проблема ти поне временно се е решил. PeaceНадявам се да е разбрал грешката си и да не се случва повече това да ви гони!

# 63
  • Мнения: 165
Radvam se 4e ne6tata sa se pouspokoili-dano e za dalgo,no vinagi imai edno na um!!!

# 64
  • София
  • Мнения: 1 783
Сълза, ако се поровиш из историите на много жени жертви на домашно насилиие, ще видиш, колко много прилича и твоята на тях. Добър,  мил, грижовен.....изведнъж по някаква причина решава, че всичката натрупана отнякъде агресия и комплексарщина може да я издумка върху теб, нямам предвид само физически, но и психически. После извинявай, обичам те ,няма повече......и така да следващия път. Разкаянието и извинението носи идентично перверзно удоволетворение както и насилието. После тези случки зачестяват и историите завършват различно, но си приличат по това, че в тези семейства израстват травмирани, нещастни и комплексирани дечица.
Няма значение дали те удря със стол, с ръце или с думи. Детето вижда и чува....и чувства.
Ще бъда малко груба, но не си търси оправдание за да не предприемеш промяна в живота си. Сега си спокойна, но докога и ...спокойна ли си всъщност??
  bouquet Hug

# 65
  • Мнения: 184
Мила, наистина ти съчувствам, но според мен това не е решение на проблема... Човек, който веднъж ти е наговорил такива груби думи и е искал да изгони жена си и собственото си дете на улицата, не заслужава нищо добро и никакви компромиси no Все пак ти си го познаваш най-добре и ти пожелавам просто да вземеш най-правилното решение за вас с детето. Успех, миличка spoko

# 66
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Сълза, ако се поровиш из историите на много жени жертви на домашно насилиие, ще видиш, колко много прилича и твоята на тях. Добър,  мил, грижовен.....изведнъж по някаква причина решава, че всичката натрупана отнякъде агресия и комплексарщина може да я издумка върху теб, нямам предвид само физически, но и психически. После извинявай, обичам те ,няма повече......и така да следващия път. Разкаянието и извинението носи идентично перверзно удоволетворение както и насилието. После тези случки зачестяват и историите завършват различно, но си приличат по това, че в тези семейства израстват травмирани, нещастни и комплексирани дечица.
Няма значение дали те удря със стол, с ръце или с думи. Детето вижда и чува....и чувства.
Ще бъда малко груба, но не си търси оправдание за да не предприемеш промяна в живота си. Сега си спокойна, но докога и ...спокойна ли си всъщност??
  bouquet Hug

Абсолютно подкрепям това мнение. На твое място не бих стояла нито минута. Дано не съм лош пророк, но мисля, че нямате бъдеще двамата.

# 67
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Сълза, ако се поровиш из историите на много жени жертви на домашно насилиие, ще видиш, колко много прилича и твоята на тях. Добър,  мил, грижовен.....изведнъж по някаква причина решава, че всичката натрупана отнякъде агресия и комплексарщина може да я издумка върху теб, нямам предвид само физически, но и психически. После извинявай, обичам те ,няма повече......и така да следващия път. Разкаянието и извинението носи идентично перверзно удоволетворение както и насилието. После тези случки зачестяват и историите завършват различно, но си приличат по това, че в тези семейства израстват травмирани, нещастни и комплексирани дечица.
Няма значение дали те удря със стол, с ръце или с думи. Детето вижда и чува....и чувства.
Ще бъда малко груба, но не си търси оправдание за да не предприемеш промяна в живота си. Сега си спокойна, но докога и ...спокойна ли си всъщност??
  bouquet Hug
newsm10
Не си заравяй главата в пясъка, човека има психичен проблем, трябват му лекарства. Ако наистина го обичаш, заведи го на лекар. По-лесно е да си тръгнеш обаче, ефекта от хапчетата също не е приятен. Опасно е да се седи около човек с раздвоена личност, особено за детето  Sad...

# 68
  • Мнения: 817
Не се успокоявай, мила. Това не е решение на проблема.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Такива хора никога не се променят, така че трябва да решеш -или ще го търпиш цял живот такъв, или търси изход от това полжение/дори да е във времето/.Успех.

# 70
  • Мнения: 431
Ами той явно се чувства на положение, ти си му сигурна, защото си зависима от него - защо да не си прави каквото му щукне. ooooh!

Помисли как да излезеш от тази ситуация, следващия път може да не му "мине" и да ви изхвърли, какво ще правиш тогава?

# 71
  • Мнения: 6 167
винаги съм  се  чудила на този феномен една жена, която е привидно интелигентна, да развие зависимост от мъжа до нея , да спре да бъде личност, и да намира оправдания ( и още и още), за да стои до него на всяка цена.
защото го обича.
не разбирам как може да се обича човек, който казва, че мрази и мен и детето ни.
и който ни показва вратата.
не разбирам как може една жена да се чуства комфортно в малтретирането от страна на съпруга й.
готова съм да се обазаложа, че след 1 оправдание ( 'уморен е, изнервен е и тн) ще следват още 1000 и все по-безумни, докато се стигне до ' Аз съм виновна, паднах по стълбите, непохватна съм, той ни обича и го прави, защото аз съм лоша".

не виждам изход от ситуацията ти, защото сама я поддържаш.
ако осъзнаеш нуждата от промяна ( и помощ) можеш да се обърнеш към асоциации, грижещи се за жени в подобно положение.

при всички положения, ти желая успех!   bouquet


# 72
  • Варна
  • Мнения: 25 348
винаги съм  се  чудила на този феномен една жена, която е привидно интелигентна, да развие зависимост от мъжа до нея , да спре да бъде личност, и да намира оправдания ( и още и още), за да стои до него на всяка цена.
защото го обича.
не разбирам как може да се обича човек, който казва, че мрази и мен и детето ни.
и който ни показва вратата.
не разбирам как може една жена да се чуства комфортно в малтретирането от страна на съпруга й.
готова съм да се обазаложа, че след 1 оправдание ( 'уморен е, изнервен е и тн) ще следват още 1000 и все по-безумни, докато се стигне до ' Аз съм виновна, паднах по стълбите, непохватна съм, той ни обича и го прави, защото аз съм лоша".

не виждам изход от ситуацията ти, защото сама я поддържаш.
ако осъзнаеш нуждата от промяна ( и помощ) можеш да се обърнеш към асоциации, грижещи се за жени в подобно положение.

при всички положения, ти желая успех!   bouquet




Абсолютно подкрепям! Всеки път ли когато някой го изнерви ще играеш ролята на негова изтривалка??? Той демонстрира психическа нестабилност, която може да бъде много опасна...

# 73
  • Мнения: 268
Кураж ти пожелавам,бъди силна и не се поддавай на лъжливи 4увства и унижение. Не забравяй,4е животът е такъв,какъвто си го направим-ти си знаеш най добре. Успех ти пожелавам  Peace

# 74
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Потърси помощ в специализираните заведения - фондации и прочие. Това няма да спре, а с годините ще става все по-зле. Това е просто добронамерен съвет, а ти постъпи така, както смяташ за добре! Hug

Общи условия

Активация на акаунт