КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 5

  • 50 952
  • 748
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 447
kene, съвсем наизуст - нептуновата квадратура да не е вече в орбис, също може от прогресиите нещо да те мъчи. Хирон разглеждала ли си?

# 121
  • SF
  • Мнения: 21 358
Не се правят изводи само по едни транзити. kene, виж си и солара.


# 122
  • София
  • Мнения: 2 016
Не се правят изводи само по едни транзити. kene, виж си и солара.
Esmee, солара ми също го гледах за тази година ми е доста позитивен, казвам доста, защото ако бяхте видяли този за миналата година сега всичко ми изглежда позитивно.

Точно преди кризата както казва Herzen бях решила да си сменям работата, защото осъзнах от какво съм се лишавала във времето. Да, Плутон от 10 дом дава такъв вид трансформация, но мен повече ме мъчи това че тя неможе да се случи, защото сме блокирани в кризата.
Flowers Hibiscus

# 123
  • Мнения: 7 764
Есме, при плутон събитията и следствията са дългогодишни
аз така го подцених... не било лична планета, как пък ще ми действа години... яко удари финасово, натален ми е във втори дом
но пак казвам, остави ми и вратички

# 124
  • SF
  • Мнения: 21 358
Дълъг е аспектът на Плутон. Ще се случи. Той не работи като часовник, подобно на Сатурн. Не е бърза планета. Малко по-мъчителни са трансформациите му - излизат през носа. Но ще те награди за търпението.

Освен това му предстои да стане и ретрограден, така че още по-дълъг ще е аспектът му. На третото преминаване вече ще донесе промяната (надявам се).

# 125
  • София
  • Мнения: 2 016
Esmee, какво имаш предвид за преминаването на Плутон на третият път? При мен в последните две и половина години ми удари 10 и 6 дом. Но не по отношение на кариера и работа а по другите показатели.

# 126
  • SF
  • Мнения: 21 358
Ами трябва да ти погледна картата с тназитите.
Той минава, после обръща ход, отново минава, и после пак става директен и още веднъж минава през този градус. Когато има ретрограден ход - общо 3 пъти. Клати се напред-назад, друса, а на третия път е истинският трус. Преди това само подготвя.

# 127
  • София
  • Мнения: 2 016
Хм, в такъв случай на мен третата точна и последна квадратура ми се пада през Август тази година. Това го бях видяла още миналата година и много ме дразнеше този факт.

# 128
  • Мнения: 1 750
Представете си тухла, пусната върху  тесто - ето това е действието на Плутон върху човек. Всичко,което е отдолу,скрито,невидимо  излиза от страни и се вижда, т.е Плутон изважда на "светло" неща от характера и битието , за които дори не сме подозирали. Обаче,тук има един момент - зависи от тестото Grinning .Ако е пухкаво,мекичко ,обгрижвано тухлата ще удари чак до основата, ако е твърдо,жилаво - е, ще има "поражения" , но няма да е същото.Важно е как е поставен наталния Плутон в хороскопа,т.е как всеки от нас възприема енергията му. И особено важно е какви аспекти прави транзитния Плутон с другите транзитни планети в определен момент.Това се отнася за всички "тежки" планети  -  от Юпитер до Плутон вкл.

# 129
  • Мнения: 10 693
Моят Плутон е във Везни, 4 дом. Ех, това семейство...

# 130
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
А моят натален Плутон е ретрограден, във Везни, в 11 дом, там е заедно със СЛВ.
Кене, лично аз считам споделянето на личните ситуации на фона на транзитите за изключително полезен астро-опит, така че благодаря за споделеното от теб.
Когато моят учител по астрология ни обясняваше Сатурновото въздействие, скъса един лист хартия, смачка го и толкова. Но когато искаше да илюстрира Плутоното въздействие, взе друг лист, смачка го, накъса го на парченца и започна да ги тика в устата си и да ги дъвче. Без майтап, пред нас. /не е психично неуравновесен човек, напротив, доста спокойна и улегнала натура е като цяло, така и преподаваше, ясно, с детайли, но като стигна Плутон и искаше да го запомним, че е непоколебим във влиянието си... тогава ни каза, че е безсмислено да му се противим... и че колкото повече приемаме ситуацията отвътре, толкова по-леко ще мине тя, а и имаме шанс да израснем, въпреки страданието и болката, която ни носи/. Нали се сещате, че просто нямаше как да не запомня този урок?!

# 131
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562
Плутон в стационарно положение към ретрограден  , в Скорпион в 6 дом .
Ако трябва да съм честна , 2008г започнаха големите тухли да падат в мекото тесто , постепенно тестото се промени , ма корено и парадокса е ,че колкото и брутални , едно след друго неща да се случиха,  аз съм благодарна за промяната ми . И го пиша с чиста съвест и мисъл , сега живея по -леко , благодарение на всички уроци !

# 132
  • София
  • Мнения: 2 016
Момичета, благодаря ви за подкрепата. Все повече си мисля, че и при мен промяната в 10 дом - кариера ще стане след последната квадратура на Плутон и че сегашните положителни аспекти не са достатъчни сами по себе си за такава промяна нито пък да задържат заплатата ми такава каквато беше.

# 133
  • София
  • Мнения: 874
И аз съм Телец със Слънце в 1-ви дом, който при мен е доста широк. До скоро тези планети ми бяха в 10-ти дом, вече преминаха в 11-ти. Случиха ми се, както хубави, така и негативни неща. Наеха ме на работа в стабилна фирма, давах всичко от себе си, но нещата не успяха да се получат. Малко преди кризата се разделихме. Новолунието през септември ми предсказваше, че престоят ми там ще е кратък. Тогава имаше и ретро. Сатурн в съвпад със Северния възел и ретро. Плутон в съвпад с Луна.
За момента и при мен няма положително развитие. Венера ми е в 3-ти дом в съвпад с нат. Марс и опозиция с нат. Сатурн в 9-ти дом, което ми активира "корабното платно". Надявам се от тук да дойдат позитиви, но ме притеснява опозицията.
По принцип мисля, че това време ни дава възможност да помислим за себе си, да развием нови умения, да потърсим нови възможности за реализация. Аз лично обмислям подобни неща. С моя ретро. Плутон в 7-ми дом и Скорпион, все ми се струва, че с работа в офис, в голям колектив и с шефове на главата няма да мога да постигна желаната от мен стабилност и дългосрочна работа.

Последна редакция: вт, 28 апр 2020, 04:20 от Mira_X

# 134
  • Мнения: 1 750
При мен съвпадът Плутон/Юпитер не прави аспекти с каквото и да е от хороскопа ми. Но пък Сатурн е върху наталните Слънце и Меркурий , а пък трите планети в Телец,Слънце,Уран и от днес Меркурий, са в квадратура съм моите, изобщо красота Grinning ! И ето ти - карантина, като "по учебник"! Но,за да се "раздвижа",на мен ми трябват квадратури,т.е трябва ми подтик, "шут в дъ -то" за да направя нещо реално. Моят хороскоп е от "мързеливите" - секстили,тригони и един бисекстил,които за да заработят им е нужна енергия.Имам и два квадрата,но те се отнасят до чепатия ми понякога характер. Така,че сега е моето време да свърша нещо Grinning ! Затова ви поздравявам с Меркурий в Телец ! До края на този месец ще има заяждане с правителството - законоизпълняващия орган,после ,в средата на м.май със законоопазващия -полиция,жандармерия ,но и същевременно одобрение на законодателния - парламента и тежкия,корпоративен бизнес. В личен план - ще започнем да мислим как да си върнем комфорта в живота,да направим ежедневието си по-поносимо и как да изкараме пари от някъде.Меркурий в Телец не търси конфронтация, а удобство. От днес до 04.05  Меркурий и Уран са в съвпад  и това ще ни даде възможност да бъдем креативни , да извадим най-доброто от идеите си и най-важно - да се опитаме да ги осъществим. За всеки от нас,в зависимост от наталния дом на този съвпад. Мисълта в Телец е спокойна,трезва,неоспорима и непобедима,т.е каквото измислим тези дни,то ще е вярното. Освен това Венера в Близнаци и Меркурий в Телец са в т.нар. "взаимна рецепция" ,всеки е управител на другия и това се тълкува като съвпад. Красивото и умното са ръка за ръка , а това е рядко срещано явление Grinning Grinning Grinning !!! Значи ни предстоят уникални десетина дни,които трябва да оползотворим максимално.И ще пътуваме,каквото и да стане!

Общи условия

Активация на акаунт