КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 5

  • 51 025
  • 748
  •   1
Отговори
# 105
  • При децата ми
  • Мнения: 6 163
Титания, защо пак Скорпионите да му мислят?Sad
Защото този лъвско-водолейско-телешки съвпад става срещу тях и цялата непоклатима енергия на три от четирите неподвижни знака  /Телец,Лъв, Водолей и Скорпион/ се изправя срещу Скорпион. Не ,че няма да удържат,но ще е трудно ,особено на рождените планети в първата декада на знака / до 10-ия градус/. Принципно опозицията означава отказ на околната среда от съдействие, т.е неразбирателство с партньорите.

Цял живот съм така аз!:satisfied: Това малко в кръга на шегата, ама нали знаем поговорката: "Добре, че е майтапа, да си кажем истината!"Simple SmileSimple Smile

# 106
  • Мнения: 24 702
А питаш ли ни нас /т.е. партньорите ви/ какво ни е? Smiling Imp

# 107
  • При децата ми
  • Мнения: 6 163
А питаш ли ни нас /т.е. партньорите ви/ какво ни е? Smiling Imp

Г-жа Рамацоти, питам се и още как!? Обаче, пък аз много се разбирам със Скорпиони бе. Не знам, но двете ми най-близки приятелки са Скорпион. Виж за мъжете от тази зодия нямам наблюдения.

# 108
  • София
  • Мнения: 943
Титания, защо пак Скорпионите да му мислят?Sad
Защото този лъвско-водолейско-телешки съвпад става срещу тях и цялата непоклатима енергия на три от четирите неподвижни знака  /Телец,Лъв, Водолей и Скорпион/ се изправя срещу Скорпион. Не ,че няма да удържат,но ще е трудно ,особено на рождените планети в първата декада на знака / до 10-ия градус/. Принципно опозицията означава отказ на околната среда от съдействие, т.е неразбирателство с партньорите.

Много труден момент. То от доста време при мен е така, но дните по Великден..... нямам думи! В началото на ноември съм.... слънцето, уран и луната са се събрали в 11 дом, а меркурий, хирон и лилит ми транитират през 10-ти. Само дето не си срязах вените.

# 109
  • Мнения: 360
Аз съм средата на ноември, засега не усещам нищо такова, но аз нямам и партньор. Малко проблеми имам на работа само.

# 110
  • Индия/България
  • Мнения: 317
А аз (късен Скорпион) съм в едно прекрасно "затишие" ...даже имам усещането, че скорпионската ми същност в момента е "композирана" по-добре от всякога. Трансформациите при мен приключиха в началото на март (там около Южния възел)..И за първи път от години насам Плутон и Сатурн не ми "размахваха пръсти и мечове"  Simple Smile Само с Уран  си имам малко разправии. Сега чакам  3ти май да видя как ще се надлъгваме...пак.. Wink
Благодаря Ви, момичета, за прогнозите и предупреждението!  Имам си и Телец вкъщи..мдаам..."бонус" от Съдбата явно Blush

Последна редакция: пт, 24 апр 2020, 19:52 от Bandit Queen

# 111
  • Мнения: 9 152
Bandit Queen, бях останала с впечатлението, че се интересуваш от Джйотиш  Blush

Момичета, какво е предупреждението за 3 май?

# 112
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
Така , едва се държа ,инак до сега да съм или в Карлуково или у затвора 😂😂😂😂
Като родена с ретро Венера и ретро Плутон (и Сатурн и един възел ,но това е друга тема ) , някой иска ли да ми каже нещо хубаво , че аман от погребения и драми,  пък половина - лелей , спя на дивана от ...не помня кога,  лошото е ,че и не зная защо органически не го дишам тия дни ,жал ми е чак , но това е тайна 🤩
Та  - моето време иде,  нали ,нали ,нали и няма са съм толкова противна, нали ☺

# 113
  • Мнения: 2 360
Възлите по принцип се движат назад. Нетипично за тях е да са директни.

# 114
  • Индия/България
  • Мнения: 317
Bandit Queen, бях останала с впечатлението, че се интересуваш от Джйотиш  Blush
Момичета, какво е предупреждението за 3 май?

Катеричке, това за 3май го казах по повод прогнозата на Титания и този пасаж с предупреждението към скорпионите. Зорът  ще е по-скоро до 3ти май.

*Предстоят ни интересни десетина дни ,до 03.05,когато ще се разпадне съвпада Слънце/Уран. Представете си  Лъв /Слънцето/  и  Водолей/Уран/  на едно място и то в Телец - да му мислят Скорпионите!*

Уран се опитва да ме "настъпва" много нагло напоследък.. Confounded Броя си дните до Пълнолунието...

А предположението ти е правилно Simple Smile. Интересувам се от ведическа астрология. Чета често, но  Джйотиш е  доста специфична материя,  трудна, (както спомена и ти по-напред),  имам контакти с такива астролози около мен (предвид, че живея в Индия и мога да получа инфо от извора, както се казва). Но на мен сякаш ми е трудна тази астрология. Нашата ми е по-близка.. Засега само информативно си събирам знания и си навързвам пъзела Simple Smile

# 115
  • Мнения: 9 152
Bandit Queen, благодаря за отговора. Flowers Hibiscus
Ще наблюдавам тогава до 3 май ситуациите около мен.
Но аз нямам скорпиони в близкото си обкръжение ( по западната астрология) . Иначе, сина ми и майка ми са с асц. Скорпион по ведическата система.

# 116
  • Мнения: 1 750
Възлите по принцип се движат назад. Нетипично за тях е да са директни.
В таблиците за координатите на планетите при тяхното движение , наречени "ефемериди", има два вида лунни възли. Едните са изчислени математически и тяхното движение е еднопосочно,само ретроградно. Вторият вид са действителни координати,които се движат и в двете посоки, и ретроградно и директно. Аз работя с тези.

# 117
  • Индия/България
  • Мнения: 317
Момичета, дано не се счете за спам, (тъй като темата все пак е за традиционна западна астрология), но като стана въпрос за ведическата,  да кажа само, че днес е Акшая Тритя. Това е най-благоприятният ден в цялата година според ведическия календар. На този ден всяка секунда е свещена и всяко ново начало /инвестиция  са благословени, защото се възвръщат многократно , а направените добрини ще ви благославят с щастие и късмет завинаги.  Смята се че на този ден Слънцето и Луната са най-силни и най-добре поставени.  И още- вярва се, че свещената река Ганга е слязла на земята на този ден. Затова той  се слави и като деня с най-много сватби. Можете да манифестирате желания за благосъстояние, пари, изобилие и богатство Simple Smile

Следя темата с огромен интерес, макар и да не пиша често. Всичко, което споделяте,  ми е безкрайно полезно. Благодаря от сърце! Частта за възлите ми е любима. При мен работи безпогрешно.

Последна редакция: нд, 26 апр 2020, 16:07 от Bandit Queen

# 118
  • София
  • Мнения: 2 016
Момичета, и аз да се включа по темата със звездите от тази седмица, но в личен аспект. Колкото и да се опитвам немога да проумея ситуацията ми в личният хороскоп как кореспондира със мунданната астрология.

Накратко, след въвеждането на извънредното положение фирмата в която работя почти фалира, заплатите ни се намалиха на нивото на минималната работна заплата а в същото време работата ми е дори двойно и тройно повече заради ситуацията. Започнах усилено да си търся работа във джобс.бг но в тази сутация няма много подходящи обяви а и това което работя като заплащане едва ли ще е съпоставимо със друга фирма в страната по-скоро трябва да търся нещо в чужбина.

Това, което показва личният ми хороскоп е, че Плутон, Сатурн и Юпитер са в 10 дом и правят положителни аспектации от там, само Сатурн ми квадратира АЦ но като цяло със другите звезди е в синхрон;  Венера е във 2 дом но прави единствено съвпад с Уран в 1 дом, във 6 дом нямам активни аспекти. Дори транзитният Плутон от 10 дом вече не е в близка квадратура със наталният Плутон от 6 дом. Новолунието през април ми попадна във 1 дом в изключителна близост до АЦ. Като представител на Телец, Слънцето ми е в 1 дом. А ние телците можем да сме както податливи на комфорта и мързелуването така и когато става въпрос за финанси и особено със собствен труд /не от лотарии/ ставаме много работливи, устремени, и знаем как да работим за материалният си комфорт. Дори точно преди кризата бях  разчела, че ще имам някакво раздвижване във социума но и това бях разчела като положително. Тогава какво пропускам в картинката, че да съм докарана до този финансов колапс?

Тъкмо се поуспокоих от поколенческата квадратура Плутон-Плутон, който вече е на повече от 3 градуса разстояние, тук знам, че Титания ще каже до 5 градус е още опасно Simple Smile Знам, че много от вас ще кажат и ние сме в това положение със заплатите и да не се лигавя, но повярвайте ми когато близо три години се борех с квадратурата на Плутон-Плутон това е едно от най-страшните неща които ми се случиха, едвам оцелях, очаквах, че 2020 ще има най-после малко спокойствие и хороскопа ми го показва но не може да се осъществи заради хороскопа на страната и света.

# 119
  • Мнения: 7 792
бях в твоята ситуация преди една година, сигурно си 1-2 години по -малка
оцелях с допълнителни външни проекти, с идеята, че е временно
чак като си смених работата, осъзнах от колко неща съм се лишавала

къмто сегашния 'корона-вирус момент', ситуацията е увеличена работа с нормални заплати, проектите са дългосрочни ( инженер съм, разбирай го точно по Ицо Хазарта Simple Smile )
имам забелжки, мислех да се махам преди короната, засега съм пас, въпреки възможностите
нещо друго ти работи, плутона след втория градус яко отпуска
при мен даже не са в 10ти, в 5ти към шести са

та тъй, крайната ми мисъл.... има живот и с минимални пари... някакси се нареждат нещата, нищо, че не излизат математически
избери си детлайн, нещото при мен само дойде, дано и на теб се случи Hug

Общи условия

Активация на акаунт