На пазар във Варна - тема 56

  • 25 731
  • 732
  •   1
Отговори
# 225
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Metro работи ли, а Мадара?

Метро Варна  работи от 06.00 до 20.45 часа  за извънредното положение.

Иначе като инфо -  новият Сити Маркет Почивка/св.Никола е 24 часов денонощен дори за извънредното положение снощи  питах касиерката!

# 226
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Къде е този нов Сити маркет в квартала? Явно отдавна не съм обикаляла и не го знам.

# 227
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Ръкавици по 15лв.кутията има на ъгъла на Пирин и Бр. Миладинови. Магазинчето е тип домашни потреби.

# 228
  • Мнения: 13 828
ДиЕмите работят ли? От там си купувам мастиха за стомаха а ми свърши.

# 229
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 506
Работят.

# 230
  • Мнения: 5 386
И в Делта, и на Община работят ДМ, значи и другите в града.
В Делта са до 20 часа магазините, малкото работещи.

# 231
  • Мнения: 15 356
Днес отиваме със законния ми съпруг,с който делим легло и дом в Кауфланд Одесос.Хващаме по ескалатора и той бута количка,аз седя до него,и една служителка отдолу се развика"На два метра!Бързо!Нищо ,че сте заедно,сега ще дойде управителя!".Направо се шокирахме,ама се дръпнах,какво да правя.Малко прекалено ми се стори,може и да не съм права,ама...

# 232
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 506
А в Кауфланд Трошево,даже нямаше пропусквателен пункт-юруш народе!А ветре-гъчканица.Доста над 30 човека

Последна редакция: ср, 01 апр 2020, 22:42 от иланг-иланг

# 233
  • Варна
  • Мнения: 292
И моите наблюдения от Кауфланд Трошево, както и новия Лидл Младост са, че е разпусната работа. Първите само по уредбата говорят за хигиена и дистанция, другите пък освен на входа да си дезинфектираш ръцете, друго като контрол ня'къв нямат. Първата седмица от извънредното положение имаше ред навсякъде и постепенно изчезва.

# 234
  • Мнения: 5 386
От април, т. е. от днес, вече не очаквам съобразяване и ред, всичко ще е "побългарено"- както българинът разбира реда, правилата, дисциплината, българинът има търпение само за кратко, после - както си знае.

Очаквам и магазинчетата в квартала до едно да отворят - ателиета, салони, пекарни, занаятчии... Те и без друго кретаха с рехава клиентела, едва ли ще могат да издържат още.

# 235
  • Мнения: 15 356
Ами да ви кажа по Владислав магазините си работят,но има и доста със пуснати кепенци и  помещението се дава под наем.
Което хич не е на добре.
Покрай нас всичко работи.

# 236
  • Мнения: 11 369
ДМ работи, защото е дрогерия.

# 237
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Нали заповедта беше да затворят магазините в големите търговски центрове? По търговските улици няма проблем. В тази връзка Ню Йоркър- Валентина работи ли?

# 238
  • Мнения: 8 765
Мисля че не работи, в събота видях че е затворен.

# 239
  • Мнения: 15 356
В Гранд мол работи Булмаг и ДМ ,те нямат забрана.

Общи условия

Активация на акаунт